• Jak snášíte používání výrazů je to BOMBA, je to SUPER či je to OKI v mluveném projevu? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak snášíte používání výrazů je to BOMBA, je to SUPER či je to OKI v mluveném projevu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak snášíte používání výrazů je to BOMBA, je to SUPER či je to OKI v mluveném projevu?

  • Kde je podle vás správné požadovat platbu za používání toalet?



    Další informace


    Černý humor, jak ho snášíte od partnera?



    Další informace


  • Když mám mobil na 2 SIM karty, můžu mít jednu na volání a druhou na používání internetu?



    Další informace


    Má vliv používání mobilu při nabíjení?



    Další informace


  • Jak mám rozumět výrazu ředění akcií a jaký je jeho účel?

    Zjednodušeně řečeno - přikupování při poklesu, viz obsáhlý odkaz ve zdroji:

    Další informace


  • Co si myslíte o používání sprostých slov v rozhlase ?

    Každý jistě ví, na co narážím... Cílem této otázky je zjistit názor lidí na otázku, nikoli prezidenta. Vzhledem k tomu, že toto je dost ožehavé téma, žádám všechny diskutující aby mluvili zaa): k tématub): slušně

    Další informace


  • Zprovozneni skeneru OKI B4540 MFP v Adobe Acrobatu (sken do PDF)



    Další informace


    Matematický program/online stránka na zjednodušení lomených výrazů?

    Kde by byla zlomková čára, vy byste tam vycmrnadly všechny ty čísla a písmenka a ono by vám to vyhodilo, pěkně do komínku složený, konečný výraz? Najde se na plovací bláně něco podobného?

    Další informace


    Prosím,existuje slovník angl.výrazů pro běžné používání počítače? Neumím angl. někdy mám problémy s použitím počítače.

    Já používám na jednoduché překlady Microtran98, kde zadám větu a přeložit. Někdy je to překlad ve tvaru: Já hledat pokud by to jít , ale uspokojí mě to.Takové to počítačové to zvládne lehce.Nemusí se instalovat, jen zkopírovat a používat.

    Další informace


    MS Access - používání funkce COUNT



    Další informace