• Jak spustit bluetooth,svítí,nelze se připojit.Kde sehnat ovladače,bez toho,že by to chtělo nějakou licenci. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak spustit bluetooth,svítí,nelze se připojit.Kde sehnat ovladače,bez toho,že by to chtělo nějakou licenci.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak spustit bluetooth,svítí,nelze se připojit.Kde sehnat ovladače,bez toho,že by to chtělo nějakou licenci.

 • Poradíte mi, jak se mám dneska v noci doma zabavit? Je mi psychicky dost zle, takže by to chtělo něco opravdu dobrýho.

  Chci sem pouze nahrát svůj obrázek a neudělovat nikomu žádnou licenci. Můžete to někdo vysvětlit? Fakt tomu nerozumím.

 • Pojede mi hra the sims 2 na tomto notebooku bez problémů a bez toho anž by mi to nějak zasekalo počítač http://uk.hardw

  Ahoj, jak si mohu stáhnout mp3 do mobilu? Bez bluetooth a datového kabelu?

 • Disciplinární řád Komory certifikovaných účetních může učetním při prokázanem obvinění sebrat licenci? K čemu slouží?

 • Jak získat licenci na vysílání filmů a seriálů na youtube?
  Opět přeji krásný den :)obracím se na Vás s dotazem, jak je možné získat licenci na vysílání filmů či seriálů na youtube? Hledal jsem po netu a nic přesného jsem nenašel.Zajímám se především o licenci pro seriál Primeval a vůbec nevím, kdo to má na starosti pro náš stát. Pokud bych měl jednat s Británií (odkud seriál pochází), tak bych se moc nedomluvil vzhledem k tomu, že anglicky vůbec neumím. Nalezl jsem stránku a href"http://www.osa.cz" rel"nofollow" www.osa.cz /a ale na této stránce není nic, co by mi pomohlo.Za všechny sdílené odkazy i návrhy, jak získat licenci budu rád a předem Vám děkuji :)LeV
 • Proč si dnešní ženštiny nedokáží na sebe dát řasenku bez toho, aniž by u toho měly otevřenou pusu?
  Vyskúšajte si to prakticky na sebe, môžte mať zavretu pusu, a pri druhom pokuse otvorenú pusu. Hneď vám o bude jasné. Príjemný zážitok vám prajem.
 • Myslíte, že názvy např. potravin jsou věcí jen toho kterého státu, nebo že do toho má co mluvit i třeba EU?
  a href"http://www.novinky.cz/ekonomika/212835-evropska-komise-chce-zalovat-cesko-kvuli-pomazankovemu-maslu.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a Doplňuji:Souhlasím s rybízem. Myslím, že název je věcí samotného státu. Pokud se uvede ostatní na správnou míru nějakým dodatkem, cizincům by to vadit nemělo. Oni jsou přece na návštěvě u nás.
  Když někdo vykonává práci psychologa, ale nemá licenci a dělá to zadarmo, je to trestné?
  Pomoc druhým bez licence a zadarmo
  Jsou krvelační lidé vhodní do armády, k policii, jako patologové, jako prosektoři, nebo by se z toho měli z toho léčit?
  Nebo jako hasiči, pro uklízení dopravních a jiných nehod? Kteří lidé pracují na úklidu místa trestného činu nebo nehody? Jsou to nějací specialisté od policie, nebo od pohřebních služeb, nebo ze zdravotnictví - koroner? Je k těmto úklidům nutná nějaká zvláštní kvalifikace?Hlavně mi neříkejte, že patří na psychiatrii, jde mi o účinnou kompenzaci, kdy neškodí svému okolí a přemění nedostatek ve výhodu a službu společnosti.
 • Nainstaloval jsem si na win7 flatout 2. Poté to po mně chtělo restart počítače, taky jsem tak učinil. více... popis.

  Má Microsoft nějaký předpis v licenci, kde má být na skříni nalepený štítek? Má elegantní skříň a nikam se mi nehodí
  Tak ji nalep zespod bedny.Štítek nemá přesné umístění.
  Mam licenci k win xp..... ale nevím jak ho nainstalovat...
  Dobrý den, mám zavirovaný pc... :-( tak jsem se rozhodl že přeinstaluji win xp a smažu tím všechna data.... kupoval jsem win xp original .... cd jsem ztratil... ale licenci jsem našel.... tak jsem si stáhl a vypálil na cd win xp.... a použil jsem tu mojí originální licenci... jenže když instalaci spustím ve starém systému tak pak nejde vymazat.... píše to že důležitá data které jsou potřeba k instalaci tam jsou uloženy..... nejde tedy ta instalace win xp spustit nějak jinak než přes starý systém???? zkoušel jsem restartovat pc.... jestli se to nezačne instalovat automaticky při startu-nezačalo.... normálně se načetl starý systém.... tak že jak mám spustit instalaci jinak než přes starý systém??? :) Děkuji
  Kde se dají sehnat ovladače k sítovým kartám ?

  Jak se můžů připojit na telefonu přes bluetooth k modemu?
  ahoj. mám starší telefon SE C902 a na něm možnost telefon použít jako modem ale já chci aby se telefon připojil k pc nebo k jinému (chytrému) telefonu přes bluetooth a používal jej jako modem ten pc nebo (chytrý) mobil.když se totiž připojim k jinému telefonu tak mi to píše k němu službu: přístup k síťi .díky za pomoc :)
  Jak je to se studentskou licencí v programu MSDNA

  AVG Systray (ikonka dole) Nejde spustit i když na ni Dvakrát kliknu A jde spustit pouze na Ploše.Kde může být problém?
  Klikni pravým.
 • Když je vnitřní stavba planety Neptun spíše kamenitá a navíc obohacená vodním ledem, tak z toho ledu nelze získat vodu?
  Navíc píšou, že atmosféra Neptunu je složena převážně z vodíku a hélia s větším podílem vody, čpavku a metanu.Takže tam existuje voda svým způsobem ve dvou provedeních? Proč toho nevyužijeme? Vím, že je to setsakra daleko, takže tj jediný problém?Více zde: a href"https://cs.wikipedia.org/wiki/Neptun_(planeta)" rel"nofollow" https://cs.wikipedia.org/ hellip /a Obr.: a href"https://cdn.pixabay.comhoto/2012/01/09/11/02/neptune-11629_960_720.jpg" rel"nofollow" https://cdn.pixabay.com/ hellip /a
 • Hledám nějakou dobrou stránku kde se můžou vyrobit colorky.Neznáte nějakou prosím?
  a href"https://www.google.cz/ qcolorka+program revid481974368" rel"nofollow" https://www.google.cz/ hellip /a Doplňuji: a href"http://www.slunecnice.cz/swhotofiltre/stahnout/" rel"nofollow" http://www.slunecnice.cz/ hellip /a tady je odkaz na stažení programunutného k upravování colorek..
 • Jaké jsou přibližně otázky na jezdeckou licenci ?
  Protože neuvádíš o jaký stupeň jezdecké licence se má jednat, bude nejlépe když si do vyhledávače zadáš jezdecká licence podmínky a vyjede ti spoustu odkazů, kde najdeš vše potřebné.Pro nějaké konkrétní nebo bližší informace se zeptej na a href"http://www.ifauna.cz" rel"nofollow" www.ifauna.cz /a na koňácké poradně (diskuzní fórum nebo jejich vyhledávač).