• Jak staré je vlastně Jericho? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak staré je vlastně Jericho?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak staré je vlastně Jericho?

 • Jak staré otázky zde čtete?  Další informace


  Jak se vlastně dostal Hušák do vedení Sazky?  Další informace


 • Jak je to vlastně s mobily v letadle?  Další informace


 • Jak zpevnit stare kamenne zaklady  Další informace


  Jak rychle odstranit staré tapety? Jaké jsou varianty?  Další informace


  Chladící smyčka - jak vlastně funguje u kotlů na tuhá paliva, když vypnou proud?  Další informace


 • Jak zapojit svetlo na stare vedeni  Další informace


  Jak předělat telefonní číslo ze staré SIM na novou?  Další informace


  Jak nahrát pořad z TV na staré LG video  Další informace


  Ahoj mam samsung GT-S5610 A chci mobil prodat a nevim jak vymazát stare soubory z pamět.karty,už sem ju v mobilu několik  Další informace


 • Jak staré je věštění z vody?

  Nemyslím jen věštění za kouzelné štědrovečerní noci, jak vypráví jedna balada ... Poznáte autora?Maria a Hana .....nahlédnu v jezerohluboko - hluboko,milému se podívámpevně okem v oko..

  Další informace


 • jak zprovoznit staré televizní hry?  Další informace


  Bleskmobil jak aktivovat a převést staré číslo

  Prosím poradte mi naši si koupili předplacenou kartu bleskmobil,doposud měli O2 a chtěli by si nechat to staré číslo ale ted nevíme jak to převést když k té nové kartě je nové číslo,Jestli musím to nové č tam zadat a aktivovat.Ještě jestli ty kontakty ze staré jim převedou na tu novou sami nebo musí nák sami ty čísla tam zadat,mají starší mobil a nejdou ty kontakty zkopírovat na simku.Děkuju snad jste trochu pochopily co chceme

  Další informace


 • Jak přesně funguje fotopast a jaký má vlastně dosah?

  Fotopast - jde o fotoaparát (či kameru) s ´automatickou´ spouští (obvykle na principu snímání pohybu - ale může jít i o ´časosběr´).Dosah je pak limitován dosahem čidla spouště, v případě snímání v ´nepříznivých světelných podmínkách´ také dosahem ´dosvitu´. A v praxi ještě rozlišením a úhlem záběru objektivu. Nelze obecně definovat.

  Další informace


 • Jak je to vlastně s ofsajdem?

  Pokud se jeden hráč uvolní a zaběhne za předposledního hráče soupeře, může nahrát jinému hráči, který je také za předposledním hráčem, bez toho, aby to byl ofsajd?

  Další informace


  Jak je dlouhý běh Veltruským parkem a kudy se vlastně přesně běží?

  Pro znalce z Veltrus a okolí :D

  Další informace


 • Jak se vlastně stalo, že se obecně ujala desítková soustava? A co bylo před ní?

  Asi proto, že byla nejpraktičtější. Desítková soustava se používá odedávna. Už i egyptská matematika byla založena na desítkové soustavě egyptština měla k dispozici číslovky až do miliónu. Tato soustava je pravděpodobně odvozena od počítání na deseti prstech rukou. a href"https://cs.wikipedia.org/wiki/Des%C3%ADtkov%C3%A1_soustava" rel"nofollow" https://cs.wikipedia.org/ hellip /a

  Další informace


 • Existuje nějáká stránka rostlin, kde najdu, co vlastně mám doma a jak se o to starat? Děkuji

  Doplňuji:Hanulko, ale já nevím, co to doma právě mám :-(

  Další informace


 • Jak poznám geologicky staré a mladé pohoří?

  Absolutní stáří lze získat například radiometrickým datováním hornin nebo i dendrochronologií (datování pomocí letokruhů stromů rostoucích v horských oblastech). Učebnicově lze stáří pohoří porovnat jedno s druhým, když víte, během jakého vrásnění se tvořily. Toto zařazení už za nás udělali jiní geologové :-)Doplňuji:Od oka to jde pak velmi těžko, protože dnešní pohoří vznikaly stovky milionů let a to panovaly jiné podmínky pro rychlost horotvorných procesů a taky působily jiné vnější faktory, které hory obrušovaly i zmenšovaly jejich nadmořskou výšku (eroze, denudace).

  Další informace


 • Alkohol a jeho ucinky,jak to s nim vlastne je?

  Nedavno jsem tu nasla otazku ohledne ustnich vod, ze ve kterych je alkohol nejsou vhodne na dlouhodobe pouzivani?:odocela me to znervoznuje,listerine pouzivam pres dva roky..

  Další informace