• Jak staré jsou buňky našeho těla? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak staré jsou buňky našeho těla?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak staré jsou buňky našeho těla?

 • Myslíte si, že v budoucnu převálcuje jiná kultura kulturu našeho národa?  Další informace


 • iPhone dovozený ze zahraničí pro našeho operátora?  Další informace


  excel: Jak z pozadí buňky dostat číslo?

  V excelu mam např buňku A1 a B1 a já chci aby když je buňka A1 červená, aby se mi v buňce B1 ukázala 1, když bude buňka A1 zelená, aby se mi ukázala 2, když bude buňka A1 modrá, v buňce B1 bude 3,......

  Další informace


  Změna data v Excel řádku při změně jakékoliv buňky v řádku  Další informace


  Kde bych mohl najít tabulku vysvětlující velikosti prsou z americkýho systému do toho našeho?

  ...jak my tomu řikáme, že má někdy dvojky atd. Co třeba znamená 34JJ-30-38 nebo velikost prsou 40HH?

  Další informace


  Jaký vzorec použít k zobrazení buňky obsahující text?

  Mám tab., kde jsem si vytáhl nejvyšší čísla a href"http://2i.cz/f05785af7c" rel"nofollow" http://2i.cz/ hellip /a , ale chci zobrazit místo nejvyššího čísla text ze sloupce B .Př: buňka B2Jarek, B3Honza, B4Anna, C20,C35, C48. Vzorcem Large jsem vytáhl nejvyšší čísla a setřídil (8,5,0). Teď bych chtěl přiřadit jméno k té dané hodnotě.

  Další informace


  Jak se v Excelu nastaví, aby například všechny buňky s jedničkou byly modré apod.?

  Použij podmíněné formátování

  Další informace


  Formát komentáře buňky v Excelu  Další informace


  Excel 2007- jak zajistit aby nepřetékal text do následující buňky  Další informace


  Excel - poslední slovo ve větě posunout na začátek bez pomocné buňky  Další informace


  Excel - hodnota buňky závislá na fokusu  Další informace


  Automaticke vkladani emailove adresy do buňky podle příkazu IF  Další informace


 • Zdravím Vás,soused dal podnět na Stav.úřad k odstranění našeho krbu který stojí 20let.Soused má pozemek v hranici a krb

  je vzdálen cca4m od jeho pozemku.Stav.úřad nám nařídil dodat.stav.povolení na krb.Veškerá dokumentace doložena.Nic!Přišel dopis na odstranění stavby do 6měsíců.Krb je navíc umisten ze Severní strany jeho domu.Je to normální?Jak se máme bránit?Díky za každou odpověď.

  Další informace


  Jak se máme zachovat, přijde-li do našeho podniku či domu kolemjdoucí se žádostí o přístup k WC? Musíme mu vyhovět?

  Špatně zvolené odpovědi. Nemusíš samozřejmě nic. Nicméně i ty se někdy můžeš ocitnout v tísni že už jinam nedoběhneš.

  Další informace


 • Dnes uplynulo 62 let od jedné z největších tragédií v dějinách našeho sportu. Víte, o jakou událost jde?

  Obvykle tohle nedělám, ale mám za to, že na některé lidi a jejich osudy by se zapomínat nemělo. To platí jak pro oběti téhle tragédie, tak pro jejich některé spoluhráče, pro které touhle událostí začalo hodně dlouhé a hodně černé období, které některým zničilo nejen slibné kariéry, ale i životy. Takže mám za to, že si událost připomenutí fakt zaslouží - skoro nikdo už dnes o ní neví... Víte tedy, co se stalo 8. listopadu 1948?Doplňuji:Správně, Hanulko!Mimochodem, celá událost je dodnes zahalená tajemstvím a asi už se nikdo nikdy nedoví, co se tenkrát stalo. Vrak se nikdy nenašel a je nejpravděpodobnější, že leží někde v bažinách na francouzském pobřeží. Snad po dvou letech se našly pozůstatky dvou těl, a v jednom identifikovali pilota Narbonna.Zajímalo by mě, zda by se někde ve Francii dala dohledat nějaká závěrečná zpráva z vyšetřování nebo něco podobného. Do Československa se žádné závěry nedostaly, aspoň podle vzpomínek bývalého hokejisty Augustina Bubníka, který na nehodu dobře pamatuje. Ráda bych se někdy po stopách téhle události vydala... ale na to bohužel asi nikdy nebudu mít ani peníze, ani jazykovou výbavu... :o/ A dosavadní pátrání z Čech vedlo jen do slepých uliček. Je to už moc dávno.Některé věci asi mají zůstat záhadami navždycky. Ale nad LaManchem a v okolí jich v té době bylo podezřele hodně - kromě hokejových mistrů světa tam zmizelo také letadlo spisovatele Saint-Exupéryho nebo amerického jazzmana Glenna Millera.

  Další informace


 • Jaká/která zajímavost z našeho jazyka českého vás překvapila v poslední době?

  Před pár dny jsem se byl v Prokopském údolí podívat přes plot na úly a když jsem si večer četl na Wikipedii o medvědech, tak jsem se dočetl, že slovo medvěd pochází ze slov med-vyjed, znamenajíc jedlík medu. To by mě vůbec nenapadlo a hrozně se mi to líbí.Co překvapilo v poslední době vás? Pište upřímně. Je jedno, jestli jste ve 40 objevili, že existují vyjmenovaná slova nebo shoda přísudku s podmětem, hlavně když bude současný objev pro Vás přínosný.Pokud nemáte co odpovědět, můžete zkusit na internetu nějakou zajímavost najít a podělit se o ni.

  Další informace


  Jak mam rozumět vývoji našeho těla ?

  Od spojení spermie a vajíčka se začnou dělit jedna po druhý samostatně buňky podle vzorce kterej je uloženej v DNA a v tu chvily kdyz se vyvine mozek a nervovej system převezme nad všema jednotlivejma buňkama velení a ty ho začnou poslouchat , ale do ty doby to je jen směska jednotlivej buněk bez nějakyho účelu ?

  Další informace


  Jak dlouho trvá rozklad lidského těla na pouhou kostru?

  Je li v rakvi v hrobu.

  Další informace


 • Spánek je nedílnou součástí našeho života. I o něm ale koluje řada mýtů a omylů. Znáte je?

  Znáte ty omyly a mýty? a href"http://www.novinky.cz/zena/zdravi/214844-deset-mytu-o-spanku.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jak staré jsou buňky našeho těla?

  Napadne Vás asi odpověď ve vztahu k datu narození a začnete počítat... Buňky lidského těla se nám ale neustále obnovují, není snad žádná buňka v těle (opravte mne prosím, pokud se mýlím), která by nás provázela od našeho zrození. Je to buněčná paměť , která zabezpečuje chod našeho těla a periodickou obnovu buněk (jestli to dobře pamatuji, někdo někde uváděl 7-letý cyklus). Četl jsem to, ale už nevím kde. Věděl byste někdo, kde to případně dohledat? (Přidat můžete samozřejmě i Váš názor). Bude se těšit )

  Další informace