• Jak staré může byt tele. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak staré může byt tele.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak staré může byt tele.

 • Na kterém místě na ženském těle jsou nejodpornejsi přebytečne tuky?  Další informace


  Dokázali byste na svojom tele odpáliť bombu?  Další informace


 • Existuje nějaká e-kniha o Lidském těle?  Další informace


 • Jak musi byt stare vino,aby se utvorila zelatina?

  A je to mozne i u tvrdeho alkoholu?

  Další informace


 • Mám pro vás hádanku:Kde se v těle jednobuněčné bakterie nachází dědičná hmota?

  a)v nepravém jádřeb)nikdec)v pravém jádře

  Další informace


  K čemu jsou člověku chlupy na těle?

  Nemyslím ty v nose, to vím ale ty ostatní...?

  Další informace


  Být štěstím bez sebe či být vzteky bez sebe. Jak může být člověk bez sebe, když ani nemůže vystoupit ze svého těla?

  Nebo co má za význam, když je někdo bez sebe? Každý má přeci jen sebe samotného. :)

  Další informace


 • Kde se v těle nachází penis?

  Teď jste mně zklamal,,já myslela,že jste zkušenější,,,,

  Další informace


 • mam uz par dni hnedy vytok,nevite cim to muze byt?mam uz pres tyden po menstruaci.muze to byt tim,ze jsem zacla brat HA?

  Docela určitě to bude tou hormonální antikoncepcí.Chvilku to trvá,než se to srovná.Pokud by to nepřestávalo,tak budete muset k doktorovi.

  Další informace


  Nejsilnější kůže na telě je na patách či na zadku?

  U dospělého člověka je nejsilnější kůže na zádech (4 mm).

  Další informace


  Může mi někdo vysvětlit proč? Jsem nikdy nemněl přisáté klíště na těle? Nebo proč se mi komáři vyhýbají a nesají krev?

  Neberete vitamíny B? Vzpomínám si, že jsem je sama používala jako prostředek proti komárům i klíšťatům. Nějak jsem na to zapomněla. Jeden druh vitamínu B byl účinnější než ostatní.

  Další informace


  Mění se krev v těle v 7letých cyklech?

  Prý se tím tělo zbavuje neléčitelných infekcí a celkově se pročišťuje a to i razantími způsoby jako časté krvácení z nosu atd.a má to třeba co dělat s pouštěním žilou??

  Další informace


  Modřiny po těle

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné, že by se mi dělaly modřiny po nohách a rukách po konzumaci přiměřeného množství alkoholu. Již delší dobu si dám příležitostně pivo. Poslední dobou mi stačí popíjet večer s přáteli 2 piva a ihned se mi vytvoří po těle ošklivé modřiny. Prosím o radu - nevím, zda to mám ignorovat či zajít k doktorovi.... Děkuji!

  Další informace


  Když se člověk lekne co se v lidském těle po fyziologické a anatomocké stránce děje ? Co předchází a následuje ?

  Reakce lidí na leknutí jsou různé. Někdo sebou trhne, vykřikne, , nebo i zakopne, objeví se i hrönský smích. Někdy se rozbuší srdce, objeví závratě, třes, brnění končetin, pocení., horko.Při větším leknut, když se člověk ocitne v ohrožení života, určité tělesné pochody, které nejsou pro zachování života v danou chvíli podstatné, například trávení potravy, se dočasně zastaví. Proto někdy v podobných situacích dojde k vyvrhnutí obsahu žaludku a vyprázdnění střev.

  Další informace


  Jaké reakce vznikne v těle člověka,když mu někdo hne žlučí ?!

  Objeví se neklid, vztek, hněv, různé reakce... Člověka se dotkne zlo, které nemůže odstranit, pocit bezmocnosti, .... Záleží také na tom, zda je jedinec extrovert či introvert - sangvinik, cholerik, flegmatik, melancholik.Je nějaký lék proti různým bezprávím?... Umět snášet přítomné zlo, se kterým sami nemůžeme pohnout a odstranit je? Změnit postoj? Obrátit všechno v žert?Záleží jen na nás, jak se rozhodneme... Někdy to není snadné, protože neoprávněně vyřčené slovo má sílu hromu ...Doplňuji:Jde o obrazné pojmenování (lidové rčení), takže když se někomu pohne žlučí , jedinec se rozčílí, rozlobí se, rozhněvá se atd.

  Další informace


  Jak dlouho přežijí jogurtové kultury v těle?

  Já jsem našla několik zdrojů, ale ty důvěryhodné byly z pohledu, že bakterie vydrží v zaživacím traktu dlouho a působí na něj pozitivně.Naopak zdroje které to vyvrací mnohdy nebyly ani nijak vědecky ověřené a tak bych se chtěla zeptat jestli je to blábol?Konkrétně ještě bifudus actiregularis je prý podvod, ale nemůžu dospět k závěru co je pravda a co ne.

  Další informace


  FILTR V LIDSKÉM TĚLE?

  Mě by zajímalo, co v těle umí rozlišit tekutinu od potravin? Dobře, dejme tomu, že když normálně pijí vodu tak není co řešit. Ale co když jím řídkou polévku? A co se děje s barvivem v tekutinách jako jsou kofoly a podobný sajrajty...

  Další informace


  Co se děje ve vašem těle když vypijete vodu s křídou ?

  Ahoj, chtěl bych vědět, co se děje v našem těle když vypijete obyčejnou bílou křídu rozpuštěnou ve vodě. Proč je nám pak špatně a zvacíme?? A má to nějaké vedlejší účinky ?? Díky

  Další informace


 • mám 3 měsíce staré štěnátko tibeťáčka. Téměř každý den ho přepadne škytavka. Co může být příčinou?

  Máte ho dobře odčerveného?

  Další informace


  Na čem může přibrat 5 let staré morče? (SPĚCHÁ)

  moje morčátko Pepina je 5 let stará a velmi hubená. Má malou lysinku na zádech. Možná je to tím že jí Pišta(další morče) žere její příděl žrádla. Také jí vystupuje páteř a má trochu vypouklý zadeček. Před 2 měsíci vážila 1kg nyní váží 600g. Všechno má v přiměřených dávkách(pohyb a jídlo). Dá se to léčit nebo to pro ní znamená konec?Moc děuji za rychlou odpověd.

  Další informace