• Jak starosté, kteří zakazují provoz videoterminálů, chtějí kontrolovat hraní karet, karban v hospodě nebo ve sklepě? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak starosté, kteří zakazují provoz videoterminálů, chtějí kontrolovat hraní karet, karban v hospodě nebo ve sklepě?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak starosté, kteří zakazují provoz videoterminálů, chtějí kontrolovat hraní karet, karban v hospodě nebo ve sklepě?

 • Máte ve své oblíbené hospodě či restauraci stůl rýpáků?!  Další informace


  Jak byla cesta v praze jednoho divadelního herce, kde si v hospodě dal vždy jedno pivo a šel dál?  Další informace


  Holky,zakazovali nebo zakazují vám rodiče líčení?  Další informace


 • Vytapeni dilny ve sklepe  Další informace


  Jak na promrzání a pocení stropu ve sklepě?  Další informace


  Dřevo ve sklepě  Další informace


 • Poplatky za televizi v hospode  Další informace


  Je držení dívek ve sklepě rakouskou národní tradicí?  Další informace


 • Jak zarepovat u nás ve sklepě, když nemůžu chytit rytmus?

  a href"https://www.youtube.com/watch?vIsKMnyQYjp8" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a

  Další informace


 • včera v hospodě seděli dva lidé a komunikovali spolu skrz wifi na počítačích. je vaše oblíbená hospoda připojena k netu?

  Podle moji praxe v restauracích po celé unii je v těch českých připojení k internetu asi nejdostupnější... Můžete se ve vaši oblíbené restauraci připojit k internetu a jste za to rádí, nebo jsou vaše oblíbené restaurace schválně ty internetové a kvalita jídla je až na druhém místě?Oni ti dva jakoby čekali na jídlo a tak si tu dobu zkrátili touhle srandou, jenže chudák servírka pak nevěděla, kam má potom položit ty talíře s jídlem a pitím...ještě aby zakopla o kabel a hodila to na ně...

  Další informace


  Snídate někdy třeba na zahradě, balkóně, půdě, střeše či ve sklepě?

  Zrovna včera jsem snídala na překrásné italské zahradě. Na balkóně, na střeše či ve sklepě jsem v životě nesnídala.

  Další informace


 • Proč lidi zakazují ostatním mít svůj vlastný styl?

  Dobrý,dem mám jistý rpbolem vím že tohle to není u psychologa nebo někde ale mě se hrozně líbí Gotické styli ubec jsem nevěděla jaký si vybrat všechny jsou užasný^^^.Koupial jsem si všechno oblečení a jeden jsem byla Gothic Romantic a Druhej den třeba Cyber.Jednou jsem se pokusila o Punk a to už rodiče zasahli.A to oblečení jsem si kupovala za své vydělané peníze z brigády tak jsem nepochopila proč ...mi řekli že už to moc přeháním vzali mi všechny gotické šperky oblečení ,boty všechno uplně všechno ten den jsem probrečela protože jsem dřela abych byla gotička .A oni mě zničili byl to pocit jako kdybych umřela...Proč to lidi dělají?Proč všem kecají do stylu?Chápu jsou to rodiče ale.....tohle už fakt přehnaly.Jen kvuli tomu že se jim to nelíbí tak to není ale moje chyba každýmu se líbí něco jinýho.Doplňuji:(nebydlím s nima vtrhli mi do baráku a zničeho nic..

  Další informace


 • Kdy bude zakázáno používat na veřejnosti 3D brýle, když už dnes se uživatelé vaporizéru stydí vapovat v hospodě?

  A jdou vapovat ven. Jako kdyby za námi stál esesák s bičíkem. Přestal jsem báňat a vaporizér mi neschází. Všichni jsou najednou tak čistitní, tak hákliví na smrad. Na smrad lidí, kouře. Nikomu nevadí kilometrový smrad startujících strojů na diesel. Jako další zábavu vidím VR, cardboard google, čili virtual reality. Jenže při pivě v hospodě to nejde, za 1. vám někdo flusne do piva, za 2 a 3 bude takový človjev za blázna když už chce vypadnout od práce a nedejbože TV nebo drog.

  Další informace


 • Nevíte jak se dává na moje stránky webnode že jsou moje stránky mimo provoz?

  Systémové stránky najdeš v cms režimu, nástrojová lišta Přejít na a href"http://odpovedi6.webnode.czage-not-found-404/" rel"nofollow" http://odpovedi6.webnode.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jak udělat v FSX provoz?

  Mám FSX a v něm několik letišt od Aerosoft, v nastaveni provozu naplno a stejně tam mam jen par letadel. Přitom v upoutavkach jsou fronty na vzlet a husty provoz. Jak mužu udětlat hustý provoz?

  Další informace


  Jak nastavím webkamery, aby mi vkládaly obraz na stránku a já mohla z práce kontrolovat dění doma?

  Koupila jsem dvě webky, potřebuju kotrolovat z práce domov, zkoušela jsem stáhnout YawCam a BroadCam a asi to neumím nastavit, protože to nefunguje. Poraďte prosím

  Další informace


 • Může kontrolovat behem prvních 21 dnů nemocenské jak zaměstnavatel tak i OSSZ?

  Dobrý denbyl jsem 3 dny (středa až pátek) hospitalizovan. Pracovní neschopenka byla vypsana od stredy a doktor ji odeslal. Já tuto neschopenku odevzdám až v pondělí zaměstnavateli. Může mi behem nadcházejícího víkendu přijít kontrola od OSSZ? Když prvních 21 dnů kontroluje zaměstnavatel, ale ten o neschopence ještě neví.

  Další informace


 • Jak se dostat na pozici toho, kdo pomáhá těm, kteří se chtějí zabít nebo mají sklony k sebepoškozování či s drogami?

  Chtěla bych až budu dospělá pomáhat těm, kteří se chtějí zabít, nebo mají problémy s drogami či se sebepoškozováním a skončí třeba na psychiatrii . Je to zvláštní, ale vážně mě to zajímá. Mám na to odlišný názor než ostatní, podle mě ti lidé nejsou ,,pitomý jen mají problémy a chtěla bych jim pomoci. Jak toho dosáhnout? Myslíte, že je to dobrý nápad? Mě to strašně láká a asi jsem udělala i špatnou volbu střední školy:/. Tohle mě vážně zajímá.

  Další informace


 • vrt ve sklepě  Další informace


  co vše kontrolovat při revizi kotle?  Další informace