• Jak starý je film Souboj Titánu - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak starý je film Souboj Titánu. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak starý je film Souboj Titánu

 • Nějaký tip na starý film?  Další informace


  Chcete vědět jak je váš mozek starý?  Další informace


 • Poradí nějakej zahrádkář jak prořezat starý ibišek?  Další informace


  Dobrý den přátelé.Mám prosbu,jak na starý,ale hodně starý hliněný džbán který prosakuje? Díky  Další informace


  Co mám dělat když jsem zničil ten starý teploměr s rtutí a ta se rozsypala po celým pokoji.  Další informace


 • Jak uvest do provozu stary JVC TV  Další informace


  Jak navléct starý šicí stroj?  Další informace


 • černobílí film kde hraje Burian c to je za film? ...

  Burian tam hraje postavu která dostane záchvat a začne se skládat na zem a to tak če se točí kolem své osy a a přitom jde níž a níž a vyluzuje při tom i snad podivné zvuky, po chvíli je strčen do vany i v oblečení a je na něj puštěna voda - Víte v jakém filmu si zahrát tuhle postavu?

  Další informace


  Nějaký typ na film podobný filmu Collateral - http://www.csfd.cz/film/134254 -collateral/ ?

  co treba nepritel statu a href"http://www.csfd.cz/film/8280-nepritel-statu/" rel"nofollow" http://www.csfd.cz/ hellip /a

  Další informace


  Nevíte jak se jmenuje asi rok starý film, vypráví příběh kluka ze smetiště?

  Je to něco, jako byl film milionář z chatrče. Je to cizí film. Asi z Indie.Díky

  Další informace


  Jde vám spustit tento film? Potřebovala bych to vědět. Děkuji http://sledujufilmy.cz/film/ry chle-a-zbesile-2-2003/3

  a href"http://sledujufilmy.cz/film/rychle-a-zbesile-2-2003/389/" rel"nofollow" http://sledujufilmy.cz/ hellip /a Doplňuji:Mě to asi prvních 5 minut jde, ale pak se to sekne, jsou tam dvě nuly a okolo nich jakoby paprsky, prostě to absolutně nejde :(

  Další informace


  Jak starý je film Souboj Titánu

  Bud 2 roky nebo 31 let - podle toho jakou verzi mas na mysli

  Další informace


  Jak se jmenoval starý film?

  Snad to popíšu dobře: film natočený mezi lety 1970-1985,cizí,byl o dvou klukách,co šli do strašidelného domu, jednomu z nich se něco stalo a druhý den mu začaly růst nekontrolovatelně vlasy. Ten druhý ho pořád musel stříhat. Pak toho vlasatýho unesli a drželi v nějaký tajný továrně na výrobu štětců, bylo tam spousta unesených dětí, který mu ty vlasy stříhaly a vyráběly pod dozorem štětce. Ten druhej kluk je všechny pak nějak zachránil, to už si nepamatuju. Neznáte někdo ten film, nebo vám to něco připomíná? Díky.

  Další informace


 • Kdo namaloval obraz Souboj rytířů?

  Kdo namaloval obraz Souboj rytířů,, kde se obraz nachází, jaká je jeho velikost a jaká technika byla při zhotovení použita?

  Další informace


  Co přesněji znamená Starý zákon?

  Všepuje mi snad, abych milovala Boha víc než svou matku a svého otce?

  Další informace


 • Hodnota kočárku 2 roky starý, původní cena 30.000 Kč?

  Baghira má pravdu, mám-li koupit použitý, víc než 3000 za něj nedám, za 4500 mám už nový a dítě v něm povozím stejně, jako v tom drahém.

  Další informace


 • Jak zajistit internet pro starý počítač?  Další informace


  Jak vypálit 3,5 GB film na 4,7 GB DVD, aby se film nesekal?

  Ať to vypálím přes Win DVD Maker, Win Movie Maker nebo i programy jako je ConvertxtoDVD 4, pokaždé se vypálený film seká. V PC má film 3,5 GB a DVD má 4,7GB. Přece se to tam musí vejít.Existuje na to nějaký způsob, který mi uniká nebo program, který by to dokázal?

  Další informace


  Jak na youtube vrátit starý design kanálu?

  Teď je tam ten a bílý a já tam chci ten starý černý, popř. jak viditelně změnit ten nový?Doplňuji:Ale kdyz vlozim do Console document. cookie VISITOR_INFO1_LIVEqDp U­sBNO0FY expiresThu, 2 Aug 2020 20:47:11 UTC tak tam mám porad ten novej

  Další informace


 • Jak postupovat, když ze zahraničí přijde zaplatit 3,5 roku starý dluh?

  Dobrý den. Muž si na dovolené v Bulharsku v srpnu 2009 pochroumal ruku. Bohužel jsem pojišťovně řekla, že jel na banánu za člunem. Až později mi řekl, že spadl už na molu a zřejmě se pustil, protože ho ruka už bolela a na banánu se neudržel. Nebyla jsem u toho a řešila jsem bolestí kňučícího chlapa, nenapadlo mě, že jsem řekla pojišťovně hloupost a zavařila si tím. Hotelový lékař poslal muže sanitkou na retgen do Burgasu. Vrakem pamatujícím válku, obrovskou rychlostí po otřesných bulharských cestách jsme dorazili do města. Na klinice mu třikrát!!!!! zrentgenovali ruku, řekli, že zlomené to není a má být týden bez sexu...hotelový lékař mu dal závěs a ibalginovou mast. Pojišťovna se denně dotazovala, jak se má, zda je mu líp a já jsem nic zlého netušila. V den odjezdu naběhl hotelový lékař s účtem na 500 euro, muž mu dal 300 euro s tím, že víc nedá. Pojišťovna po telefonu sdělila, že nebyl pojištěný na sport a nic tedy s placením společného nemá. Nějak jsme to skousli. Včera přišel dopis z nemocnice v Burgasu, že žádají za rentgeny zaplatit 480 euro... Můžu se nějak bránit? Není to promlčené? Nijak jsme to s pojišťovnou pak neřešili, nikdo by mi nevěřil, že spadl už na molu a v podstatě neví, kde se mu to stalo.

  Další informace