• Jak to vlastně je s eurem? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak to vlastně je s eurem?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak to vlastně je s eurem?

  • Říká se,že Lítá jak šůs. Ví ale někdo,co to slovo vlastně znamená,a kde se vzalo?



    Další informace


    Jak byste definovali přispěvatele na odpovědi.cz? Jací vlastně jsou to lidé? ;)



    Další informace


    Jak to vlastně dělali, že kamenné zdi byly rovné z obou stran?



    Další informace


    Jak se nazývá ten tanec, při kterým lidi vlastně jenom skáčou?



    Další informace


  • Můžu v Turecku platit Eurem, nebo si mám koupit jejich měnu?



    Další informace


  • Jak se přepočítávé stará váhová jednotka loty a jak vlastně vznikla.

    Váhová jednotka lot má asi 16-17 g.. Slovo se do češtiny dostalo z řečtiny přes němčinu. Objevuje se už i v bibli. Lot - česky hodně ve vztahu k lotu zlata a stříbra. Lotem stříbra rozuměla se příslušná hodnota peněžní, r. 1300 3 1/5 grošů (dobrých, ražených r. 1300) od r. 1303 pak 4 gr.Podle staročeského slovníku

    Další informace


    Jak se vlastně vůbec krájí např. třípatrový dort? :D

    trochu hloupá otázka, ale prostě si nedokážu představit, že by někdo dokázal sníst tak velký kus, navíc když se dort krájí na větší kusy :D

    Další informace


    Jak se vlastně dělá karamel?To se jenom rozpustí cukr,nebo se tam něco ještě přidává ?

    Jen cukr, nepřidáváš vůbec nic.

    Další informace


  • Kdy začala ta půtka Vondráčkový s Kubišovou? A jak to vlastně začalo a o co tam šlo?

    Informací najdete spousty.... Často jde jen o peníze... ) Senzace, drby tohoto typu mne nezajímají, černá kronika TV zpráv, bulvár a podobné radosti už vůbec ne.

    Další informace


    Jak to vlastně bylo tenkrát v ráji?

    Když Bůh uviděl, že had je vlastně příčinou toho, že Adam s Evou utrhli jablko ze stromu poznání, tak řekl hadovi: a za trest se budeš na věky věků plazit po břiše. Moje otázka zní. Po čem se plazil před tím?

    Další informace