• Jak ulozit zivotopis..? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak ulozit zivotopis..?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak ulozit zivotopis..?

  • jak uložit gumové bazén na zimu 5m



    Další informace


  • Jak uložit fotky z mobilu na SD kartu?



    Další informace


    jak z youtube ulozit video...



    Další informace


    jak mám uložit kontakty na SIM kartu když mám mobil Samsung Galyxy Trend Plus S7580 ?



    Další informace


  • Jak si uložit peníze do nějaké švýcarské banky ?



    Další informace


  • Jak naložit zelí aby skysalo a jak jej uložit na zimu??

    mléčné kvašení zelíDoplňuji:Potřebuji znát množství soli na 5 kg strouhaného zelí.A přibližnou dobu kvašení.

    Další informace


  • jak si uložit obrázky z vyhledávače plochy na pc do sé složky obrázky

    prosím někoho o radu nevím jak postupovat když si chcivyhledat obrázky na plochu na pc rozlišení 800*600 a chci si to uložit do své složky obrázky .může mi někdo pomoci jak na to aby když si nějaké tapety uložím abych je mohla pak vyhledat a používat

    Další informace


    Php, jak nejlépe uložit dvě hodnoty do buňky pole



    Další informace


    Jak uložit soubor na flash?

    Na flash disk?Normálně ho připoj, otevři tento počítač, najdi si vyměnitelný disk, otevři ho stejně jako složku a přesuň tam daný soubor. Soubor se tam pouze zkopíruje a zůstane jak na počítači tak na flash disku.

    Další informace


    Jak zvětšit obrázek a takto ho uložit?

    Jak mám zvětšit obrázek ve formátu jpg, tlačítkem +, aby i po přepnutí na další soubor, zůstal obrázek v té velikosti, jak chci já? Vím, že někde to jde nastavit, následuje dotaz, zda chci uložit novou verzi, ale tady nevím. Děkuji.Doplňuji:Lepší vysvětlení. Mám v adresáři obrázky, fotky v jpg. například u jedné je uvedeno Zoom 452 x 640. Po několika kliknutí na + mám zoom 1067 x 1509 a obrázek je na celou stránku. Podívám se na další obrázek v adresáři a vrátím se zpět a mám nastavený původní zoom. Chci mít ty obrázky zvětšené na celou obrazovku trvale. Možná používám špatnou terminologii.Každý obrázek má volbu File , Image atd. něco bych asi měl někde zadat, ale nevím co a nechci zkoušet metodu pokus omyl. Díky za radu.

    Další informace