• Jak vymazu horizontalni linii ve Wordu 2010?? Vytvoreno s 3x - a enter. - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak vymazu horizontalni linii ve Wordu 2010?? Vytvoreno s 3x - a enter.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak vymazu horizontalni linii ve Wordu 2010?? Vytvoreno s 3x - a enter.

  • Jak vymažu z galerie v Androidu třeba fotku?



    Další informace


  • Jak odstranit podbarvení ve Wordu?

    Jak odstranit podbarvení ve Wordu? Některé části se mi podbarvují světle modře a ve zvýraznění to odstranit nejde, bohužel je to vidět i při vytisknutí. Když to nechám celé podbarvit jinou barvou, tak se mi ze světle modré stane bílá a nepodbarví se to, pouze okolní části. Ví někdo prosím co s tím?

    Další informace


    Jak udělám ve wordu kapitoly a podkapitoly?

    Mám word 2007. A jak se mají správně používat?

    Další informace


    Jak vymazu historii?Nechci aby nekdo vedel kde jsem byla apod.

    Vymazat historii jak poradte.

    Další informace


    Jak vytvořím obrázek do formátu jpg nebo gif nebo png z wordu? (windows 7)

    Obrázek je nutné vytvořit v grafickém,nikoliv textovém (Word) editoru.Grafických editorů jsou spousty, já používám poslední bezplatnouverzi programu Pkoto Filtre (nové verze jsou shareware).Ale postačí i Malování, jež je součástí Windows.Chcete-li získat obrázek vložený do dokumentu,označte jej myší, zkopírujte do schránky a vložtedo grafického editoru. Upravte a uložte jako (znabídky vyberte požadovaný formát).

    Další informace


    Jak ve Wordu

    vytvořit slovníček, vím že nelze psát na jedné klávesnici jednak česky a např. německy, existuje na to nějaký fígl, nebo dokonce program? lze to nějakým způsobem nastavit, určitě se o to už někdo z vás pokoušel, přepínání klávesnic pro každé slovo to asi není to pravé, díky za poučení...

    Další informace


    Jak dostat do Wordu leták (formát A4) 4x na formát A4?

    Mám ve Wordu na A4 text + obrázek (léták),ale tento leták potřebuju na A4 dostat 4x v menším formátu. Zkoušela jsem A4 rozdělit čtvrtiny,ale tuto funkci jsem v nabídce nikde nenašla. Děkuji

    Další informace


    Jak napíšu ve Wordu velké písmena?

    Když píšu ve Wordu tak v nastavení písma je největší velikost 72.Jak docílím abych měl písmenko třeba 7 cm vysoké?Děkuji.

    Další informace


    Jak můžu ve Wordu 2010 otočit stránku naležato?

    Word - 2010

    Další informace


    Jak ve wordu nastavit zarovnávání na střed pro všechno?

    Mám ve wordu text a obrázky. Když tam ty obrázky vložím, jsou častokrát o dost větší (širší) než stránka. Jde nějak nastavit jednotný styl ?Mám na mysli, třeba aby se velký obrázek, který by jinak byl třikrát širší než stránka, automaticky zmenšil na šířku stránky ihned po vložení a nemusela jsem to dělat ručně po jednom a zároveň se text (vč. obrázku, který ale bude široký jako stránka, takže je jedno, jak bude zarovnaný) zarovnal na střed.Než bych zmenšila třeba 200 obrázků, to by chvilku trvalo...Snad víte, jak to myslím :DDíky )

    Další informace