• Jak vypočítám odvěsnu a přeponu trojúhelníku,když znám pouze jednu odvěsnu?A ta má 4cm - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak vypočítám odvěsnu a přeponu trojúhelníku,když znám pouze jednu odvěsnu?A ta má 4cm. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak vypočítám odvěsnu a přeponu trojúhelníku,když znám pouze jednu odvěsnu?A ta má 4cm

  • Které země patří do zlatého trojuhelníku a které do půlměsíce?



    Další informace


  • Canon Pixma MP150 - kód chyby E3 a svítí červená dioda trojúhelníku



    Další informace


    vykřičník ve žlutem trojuhelníku



    Další informace


  • Proč se dříve považovala oblast trojúhelníku = Solar plexus?

    za centrum myšlení? O mozku tehdy neměli ponětí.I dnes ovšem existuje dost lidí,kteří jsou na tom podobně.

    Další informace


  • Jak vypočítám tuhle úlohu :)

    jak vypočítat ? Vycházím od severního pólu. Jdu 8 km na jih a pak 6 km na východ . Jak daleko jsem od severního pólu ? Zakřivení z Země se nebere v úvahu .Doplňuji:Nakresleno už mám ale potřebuji odůvodnit učitelce.

    Další informace


    Mám vypočítat druhý krajní bod. Znám jeden krajní bod a znám střed (jejich souřadnice) Jak prosím?:)

    Doplňuji:potřebuji vypočítat krajní bod úsečky

    Další informace


    Dokážete najít více jako 18 trojúhelníků?

    Jaký je jejich maximální počet?

    Další informace


    Jak vypočítám smykové tření a koeficient?

    Jak vypočítám smykové tření a koeficient mezi tělesem a nakloněnou rovinou? Jestli - že vím hmotnost tělesa, které je táhnuté po nakloněné rovině o známém sklonu a známou sílou je držen, a druhou známou silou je tažen

    Další informace


    Prosím o radu s konstrukcí trojúhelníku.

    Sestrojte trojúhelník ABC, je-li dáno: součet stran a+b+c, výška na stranu c a úhel gama.Děkuji moc :)

    Další informace


    Jak vypocitam vlnovou delku?

    Nevite nekdo, jak bych mohla vypocitat vlnovou delku se zadanym poctem vrypu, mam uhel a k1?Dekuji moc

    Další informace