• Jak vyřešit problém s focením obrazovky? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak vyřešit problém s focením obrazovky?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak vyřešit problém s focením obrazovky?

  • Zkusenost s profesionálním focenim prádla



    Další informace


    Jak vyresit problem ohledne volani na tv ocko a nezakonnem obohaceni jiste firmy?



    Další informace


  • Pomůžete mi prosím vyřešit problém u Pugeot Zenit - skútr , nejde benzín do motoru i když jsem karburátor vyčistil.



    Další informace


  • Jak vyřešit problém s PS3?



    Další informace


    Jak vyřešit potíž s tabletem?



    Další informace


  • Jak vyřešit přemnožení?

    Nevím proč mi to doporučuje tuto kategorii ale to je fuk

    Další informace


  • Jak vyřešit tento problém s rozlišením?

    Nevím jak to popsat, protože jsem už takovouto otázku měl. Každopádně zde je video: a href"http://uloz.to/live/xnajpiMs/00074-avi" rel"nofollow" http://uloz.to/ hellip /a . Monitor MÁ FullHD rozlišení a tohle to dělá jen když upravím JAKOUKOLIV věc v boisu. Funguje to jen když dám Restore Factory Settings. Deska je Gigabyte F2A55M-DS2. CPU je AMD A4-6300 s Radeon HD 8370D. Ovladače na GPU, Monitor i vše ostatní mám nainstalováno. Musím mít nastavený bios jinak.Doplňuji:@arygnoc: No já potřebuju overclock CPU a zvýšit velikost paměti GPU z RAMek. Ale nějakým zázrakem se to opravilo samo... :D

    Další informace


    tracker.cztorrent.net - Neplatné heslo - nevíte, jakým způsobem tento problém vyřešit?

    Obnovu hesla jsem zkoušel,ale bez úspěchu,jelikož E-mail pod kterým tam jsem,je neplatný. A tak jsem pořád na mrtvém bodě.Doplňuji:CHYBA: Téma nenalezeno - tak nevím,je chyba na mé straně. Nebo je téma smazáno?

    Další informace


    Problém s Rozlišení obrazovky.



    Další informace


    Pomůžete mi vyřešit tento problém s počítačem?

    Počítač nenaběhne... Po nastartování a ukázání tzv. Splash Screenu (Asus P4P800vm) mi to napíše že mám zmáčknout buď F1 pro nastavení BIOSu nebo F2 pro pokračování. Když dám F1 tak se sice dostanu do BIOSu, ale hned jak chci dát uložit změny , tak mi klávesnice zdechne (zhasne, nejde používat). Když dám F2 pro pokračování, tak mi to zdechne při načítání systému Windows. Možná je to tím, že jsem včera přidal 4. RAM paměť (512mb). Ovšem když jsem jí vyndal, nepřestalo to dělat. Zároveň při tom jsem čistil celý počítač a popisoval dráty, ale ty jso všecny v pořádku a správně připojené... Neví někdno co s tím???Komponenty:CPU: Intel Pentium 4 HT 2,6GhzGPU: Club 3D Radeon 9600xt bravo (128mb)Ram: 3x 512mb DDRMotherboard: Asus P4P800vmDisky: IBM 60gb (IDE), Seagate 120gb (IDE), 2x Western Digital 80gb (sata)Zdroj: Gembird 400W (úplně nový)Za všechny odpovědi předem děkuji :)Doplňuji:Tak super!! Už to chodí!! Bylo to tím, že jsem měl ty ramky ve špatných slotech... :D

    Další informace