• Jak vysoká je slapská přehrada? Dá se zní skočit dolů do vody a přežít to? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak vysoká je slapská přehrada? Dá se zní skočit dolů do vody a přežít to?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak vysoká je slapská přehrada? Dá se zní skočit dolů do vody a přežít to?

  • Jak mohou lidi skočit na 10% úrok?



    Další informace


    Jak přežít exekutory



    Další informace


  • Jak zní definice dopravní obsluhy?



    Další informace


  • Nová nepoužitá myčka hlásí, že je hladina vody příliš vysoká. Může to být vysokým tlakem přívodu vody? Lze ho ovlivnit?



    Další informace


  • Jak se jmenuje skladba ze seriálu Od soumraku do úsvitu, která zní vždy, když se objeví postava Dannyho Trejoa?

    Myslim, že se ta postavy jmenuje Regulátor.

    Další informace


    Jak se jmenuje písnička, která zní v upoutávce na tv barrandov na pořad který se jmenuje myslím, že ostříháno?

    Doplňuji:třeba kdo ví co to je za interpreta tý písničky. Prosím

    Další informace


    Jak se jmenuje úvodní píseň, která zní v baladě Svatební košile, z filmového zpracování Kytice?

    Jak se jmenuje píseň, která zazní v úvodu básně Svatební košile?

    Další informace


  • Jak zní celé rozpočítadlo Ententyky dva špalíky?

    Vše co jsem našla na netu je krátké, říkali jsme to delší, ale už nevím jak. Ententýky dva špalíky, čert vyletěl z elektriky. Bez klobouku bos, narazil si noc. Tuze ho to bolelo, narazil si koleno. .....???? Říkám to teď malému, aby nechytal do zásuvek a nevím, jak to vlasntě končí. :-). Děkuji za odpovědi.Doplňuji:Zatím jsem tu naši verzi nenašla, ale moc díky za reakce, nasmála jsem se a asi to nějak upravím podle vašich odpovědí. Kdyby ještě někdo měl další verzi, šup sem s ní. Je zde viděť lidová tvořivost. :-)

    Další informace


  • Jak přežít po smrti mamžela?

    S manželem jsme obývali rod.domek,který jsme odkoupil v roce 2007od obnv.V březnu manžel náhle zemřel(53).Proč musím dělat odhad-Nikdo nám nic nedal zadarmo-manžel zemřel a nikoho nezajímá,že nemám peníze na splácení-důchod na rok?Protože némám roky?Vše je špatně-50-ti leté vdovy si mohou hledat místečko pod mostem-.(Děti opustili hnízdo,nemůžu donekonečna chtít po dětech,aby mě financovali-také mají svůj život.A platy jsou tak nízké....)

    Další informace


  • Jak se nazývá přehrada řeky Morava, jestli nějakou má?

    Na řece Moravě žádná přehrada není.Od Bludova je to nížinný tok s malým spádem v otevřené krajině a tam ani nejde přehradu postavit.Na horním toku - od Králík /resp. Červeného Potoka/ jsou asi dvě přehrady plánovány,ale to je otázka daleké budoucnosti.

    Další informace