• Jak vysoko jsou Močidla? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak vysoko jsou Močidla?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak vysoko jsou Močidla?

  • je pravda,ze zide jsou nenavideny kvuli ukrizovani,jsou vinici za smrt jezise ano nebo ne



    Další informace


  • Zdravím, rád bych se zeptal, jak je to s dovozem aut z USA? Jaké jsou podmínky pro dovoz auta? Jaké jsou ce trajektů atd



    Další informace


  • Jaké jsou nejčastější barevné provedení orchidejí a naopak jaké barvy jsou velmi vzácné?



    Další informace


    Lustr na pruzine moc vysoko



    Další informace


  • V české části Těšínska jsou dvojjazyčné cedule, jsou však i na opačné straně hranice?



    Další informace


  • Jsou cizojazyčné filmy/seriály, které jsou zdarma online ke shlédnutí legální?

    a jsou s českým dabingem

    Další informace


    Jak se jmenuje píseň z filmu william a kate jak jsou s přáteli na večírku?



    Další informace


  • jaké gélové spreje na vlasy jsou odolné proti vlhkosti a jsou k dostání v běžně v drogerii ?

    Třeba tento, existuje jich ale mnohem víc.. a href"http://www.hair-cosmetics.cz/dikson-twist-fix-up-spray-08-stredne-tuzici-sprej-pro-vetsi-objem-vlasu-250ml-261371.html" rel"nofollow" http://www.hair-cosmetics.cz/ hellip /a Doplňuji:Třeba tady také najdeš: a href"http://www.pro-vlasy.cz/sebastian" rel"nofollow" http://www.pro-vlasy.cz/ hellip /a

    Další informace


  • Jak se jmenují a jak jsou staré děti Petra Šabacha?

    Děkuji :)

    Další informace


  • myslíte si že jsou věci v obchodech jako je New Yorker, Gate, Kenvelo adt. jsou kvalitní ?

    Ne, ale stejně tak nejsou kvalitní ani značky ala Horsefeathers, Quiksilver apod. (který jsou výrazně dražší)Dneska je to všechno spíš o náhodě. Někdy to vydrží a někdy zase ne (často se to dá poznat už když to zboží vezmeš do ruky)Každopádně většina těhle věcí je čistě módní a tam nejde o nějakou kvalitu. Kde potřebuješ kvalitu, na to jsou speciálky (oblečení pro různý sporty, outdoor apod.)

    Další informace