• Jak vytrestat sousedku,která bydlí podemnou a pes stále štěká.Někdy i do noci. - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak vytrestat sousedku,která bydlí podemnou a pes stále štěká.Někdy i do noci.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak vytrestat sousedku,která bydlí podemnou a pes stále štěká.Někdy i do noci.

  • Kde bydlí Ježíšek



    Další informace


  • Jde nějakým způsobem utéct, když mi není 18?



    Další informace


  • Jak na drzou sousedku?



    Další informace


    Na koberec jsem položila předložku, která mi ale stále ujíždí, poraďte, jak ji udržet tam, kde potřebuji. Koberec=plyš.



    Další informace


    Bydlí více lidí v panelovém domě nebo v rodinném domě?



    Další informace


    na terase se mi stále loupe barva je barva ,která by držela



    Další informace


  • Ať dělám co dělám, stále mi to nejde. Dám Astru 11836 a stále mi nejdou naladit slováci. Zkoušel jsem i rady,nepomohly.

    Tady jsem se dočetl, že všechny slov. programy mají nyní horizontální polarizaci antény. Řešili to zde: a href"http://www.ab-forum.info/viewtopic.php?f170 t42045" rel"nofollow" http://www.ab-forum.info/ hellip /a

    Další informace


  • Už se vám někdy stalo, že vám v hlavě stále zní NĚCO?

    že vám v hlavě stále zní NĚCO ? Je lhostejné, co.Melodie,útržky slov... A nejde se toho zbavit.Mně od rána,bůhvíproč,zněla věta: Dnes ráno,ve stromořadí doubků,mě kouzelník sešvihal svou hůlkou . Věděli by jste,odkud to je?

    Další informace


    Nedávno mi psala známá, která bydlí v obci Charváty. Souvisí Charváti(y) nějak s Chorvaty?

    Charvát je příslušník chorvatského národa,takže asi nějací předci přišli na naše území,mimochodem Charvátovi bydlí kousek od nás,Hotvátovi taky,ale ti od tamtud nebudou určitě.

    Další informace


  • Dobrý den.Jak se bude počítat porodné od nového roku.Budou se sčítat veškeré příjmy domácnosti?Bydlí nás několik v bytě.

    Letos se vyplácí 13.000 Kč bez ohledu na příjem rodiny...V současné době je již schválen zákon*) , podle kterého bude s největší pravděpodobností od 1.1.2011 platit, že porodné dostanou jen rodiny, jejichž čistý příjem je menší než 2,4 násobek životního minima (jedná se o stejnou hranici, jaká dosud platí pro získání přídavků na děti).Jo a dávka bude poskytnuta jen na první dítě, nikoliv už na další v pořadí. Společně posuzované osoby pro výplatu porodného budou definovány úplně stejně jako u dávky dětských přídavků (§ 7 zákona o sociální podpoře - viz zdroj) *) zákon byl schválen parlamentem ve zkráceném řízení, což napadli poslanci soc.-dem. poslanci, kteří pohrozili, že podají ústavní stížnost..., v pátek tento zákon schválil senát ve starém složení, což napadli dva noví senátoři, kteří už podali ústavní stížnost a nyní zákon čeká na prezidentův podpis

    Další informace