• Jak vzniká závislost na cigaretách? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak vzniká závislost na cigaretách?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak vzniká závislost na cigaretách?

 • Psychická závislost na cigaretách  Další informace


  Psychicka a fyzicka zavislost?  Další informace


  Cítíte na sobě nějakou závislost na Odpovědích.cz?  Další informace


  Co je platfus a kdy vzniká?  Další informace


 • Jáká je závislost tlaku za redukčním ventilem ?  Další informace


 • Jsem nemocny? Zavislost na oralnim sexu  Další informace


  Jak poznam zavislost na sexu?  Další informace


 • Jak vzniká krystal sádrovce?

  Krystalizací z vodního roztoku hydrogensíranu vápenatého - z chemického hlediska. Jinak vysrážením z mořské vody v mělkých zálivech. Dále hydrotermální, z vulkanických plynů (fumaroly) a příležitostně jako druhotný minerál v oxidační zóně sulfátových usazenin.

  Další informace


  Jak a kde vzniká FATA MORGÁNA?

  Fata morgána je optický jev v atmosféře, kdy lze vidět obraz vzdáleného objektu zrcadlící se ve vzduchu atmosféry díky teplotní inverzi. Jméno je odvozeno od Morgany Le Fay (tedy v překladu víla Morgana), mýtické sestry anglického krále Artuše, neboť zrcadlené předměty se zdají být neskutečné, volně se vznášející ve vzduchu, jakési vzdušné zámky. Často se tyto jevy pozorují v místech, kde jsou rozsáhlé rovné homogenní plochy, např. v polárních oblastech nebo také v horských sedlech, případně nad vodními hladinami po chladném ránu či s rychlým ochlazením navečer.[editovat] Fyzikální vysvětleníIlustrace k fyzikálnímu vysvětleníVýše popsané podmínky vedou ke vzniku vzájemné stabilních vrstev vzduchu s rozdílnými teplotami potažmo indexy lomu. Vzniká přírodní optická soustava, která odklání směr dopadajících světelných paprsků k pozorovateli. Dojde-li k tomuto jevu pod úrovní pozorovatele, jedná se o tzv. spodní odraz (např. na rozpálené asfaltové silnici či na poušti, kdy vzniká dojem vodního povrchu) nebo nad úrovní pozorovatele, kdy vzniká tzv. svrchní odraz (pravá fata morgána zobrazující vysoko nad obzorem odrazy předmětů pro svou velkou vzdálenost jinak těžko a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Fata_morg%C3%A1na" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a

  Další informace


 • Proč po kousnutí komárem vzniká na kůži pupínek?

  Jake je biologicke vysvetleni?

  Další informace


  Jak vzniká teplo při tření? Proč tření zpomaluje?

  Tuhle otázku máme zjistit na fyzyku.prosím poraďteo*)

  Další informace


 • Jak se vyznat v cigaretách?

  Co znamenají barvy na krabičkách?Modrá, červená?!

  Další informace


  Jak se obecně nazývá sacharid,který pči fotosyntéze vzniká???děkuji

  děkuji

  Další informace


 • Proč vzniká nechutná pachuť v ústech, pokud zapiji mák např. minerálkou?

  Je to i se žvýkačkama, nebo se zubní pastou.

  Další informace


  Mám neustále nutkání povídat a vymýšlet nesmyslná slova a ptát se na ně ostatních. Může to být dědičné a závislost?

  Mám neustále nutkání povídat a vymýšlet nesmyslná slova a ptát se na to ostatních

  Další informace


  Jak vzniká kručení v břiše?

  Co vůbec vydává právě ten zvuk?

  Další informace


  Jak vzniká extrémní bolest prstů v mrazu?

  Byl jsem venku bez rukavic 30 minut - považuji se za vcelku otužilého. Právě v otužování jsem měl vždy problém pouze s prsty na rukou. Nedokrvování a velký pocit chladu (to zkrátka nikdy nebyla bolest) se však daly v klidu překonat. Ale bolest jakou jsem zažil po těch 30 minutách absolutně nechápu. Doma to trvalo ještě 10 minut. Tak se ptám - k čemu tělu tato bolest je? Včera nebyl tak silný vítr - to je ten faktor? Poněvadž nic jiného mne nenapadá. Celou zimu nic (pravda - zima teprve začala) a dnes jedna procházka... Zkrátka jak se bránit/chránit/cvičit/...? Přišlo mi, že to jsou křeče za účelem získání tepla. Proč však byly tak silné, to nedovedu pochopit.Doplňuji:Přesně to jsem se chtěl dozvědět gecco ! Nějaké to odborné popsání stavu, situace atd.

  Další informace


  Jak podle vás vzniká celulitida???

  Jak podle vás vzniká celulitida???Čím je zapříčiněná??? Babička,ani jedna,aspoň co si pamatuji ji neměla,moje mamka,ač je baculka,nikdy nesportovala ji má ve věku 60 let minimální,mě se začala objevovat tak ve 35 no a když se dceři začala objevovat v 15 letech,tak jsem byla překvapená.....přemýšlela jsem,co se v té době v našich životech změnilo..jelikož se nám začala objevovat téměř současně,ač máme mezi sebou věkový rozdíl. No a zjistila jsem,že jediné,co jsme všechny dělaly,je to,že jsme pily sodovky,limonády....myslíte,že by to mohlo být tím???Doplňuji:No právě....hormonální antikoncepci nemáme ani jedna,mamka nebere prášky na přechod,těsné prádlo nenosíme,kouřím jenom já, no a mastné jídlo jíme minimálně,dcera vůbec(zdravá výživa),no a já s mamkou jsme před lety prodělaly infekční mononukleózu jater,jelikož došlo k poškození jater,tak si tučný odpouštíme....tak babo raď.Jen pro ty,co je celulitida trápí. Asi tak před dvěma roky jsme přestaly pít zmíněné limonády a sodovky a celulitida začala mizet,je možné,že je to jenom v našem případě,ale můžete to také vyzkoušet.Jinak babičky jí vážně neměly a myslím,že je to právě tím,že pily čistou vodu,případně dochucenou nějakým sirupem.

  Další informace


  Co je to za bordel, co mám každé ráno v očích?Jak vzniká a jak jej nejlépe odstranit?

  Jestli toho je fakt hodně, tak by to mohl být zánět spojivek a s tím by bylo vhodné si zajít k lékaři.

  Další informace


  Co je to SPG (sphenopalatine ganglioneralgia) a proč vzniká?

  Je to moribundus z hltavého požírání zmrzliny.

  Další informace