• Jak zajistit internet pro starý počítač? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak zajistit internet pro starý počítač?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak zajistit internet pro starý počítač?

 • Neví někdo o někom kdo je schopen kvalitne zajistit repasi zadní nápravy z Peugeot 206 na Opavsku?  Další informace


 • Lze použít starý tlačítkový mobil jako modem pro počítač?  Další informace


 • Jak zajistit, aby se spodní linka nerozmazávala ?

  Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli nemáte nějaký tip na to, jak udělat, aby mi spodní linka, kterou si nanáším pod spodní řasy tekutýma očníma linkama s.he. Ráno mám vždy oči pěkně orámované, ale po dvou hodinách už se linka začne rozmazávat až uplně zmizí.. prosím o radu,díky.

  Další informace


 • jaký OS? k stary pocitac  Další informace


  Spomaleny internet / pocitac po nainstalovani overenych programov  Další informace


  Proč se mi počítač sám zapíná? Více v popisu.

  prostě normálně se chci jít učit tak normálně od notebooku dám dolů obrazovka(teď si myslím že je v režimu spánku) a on se asi za 2 - 5 min sám zapne ale nesvítí obrazovka jen jde slyšet větrák a jak dám obrazovku nahoru tak hned svítí ale když větrák nejde slyšet tak musím zmáčnout tlačíto zapnutí aby se rozsvítila obrazovka opravdu uplně nevypínám počítač ale jen dám obrazovku dolu a za několik min jde slyšet větrák samozdřejmě někdo si řekně proč to řeší takovou kravinu dyť mu počítač normálně jede jendže mě jde o to že co to vyvolává nic mě nenapadá a hlavně mi jde o doplnění zkušeností :)Notebook HP Probook 4720s nyní už neprodejnýjojo děkuji počítač už se nezápíná bylo tam napsano že když je počítač připojen kabelem bude se zapínat tak jsem to odškrtnul na disabled a je po problému ale děkuji za normální odpovědi:)

  Další informace


  Nevíte, čím to může být, když ráno zapnu počitač, jdu na internet, pustim si film a počítač se sekne?

  Původnoí neotázkaDobrý den,když rano si pustim počitač tak jdu na internet a pustim si film,a počitač se sekne cim to mue bejtJestly mi prosim poráťite cim to mue bejt

  Další informace


  Jak zajistit optimální signál z pokojové antény do DVB-T tv tuneru?  Další informace


  Jak připojit k síti starý notebook  Další informace


  Jak mám zajistit, aby mi žádané zprávy nepadaly v e-mailu na seznamu.cz do spamu?

  Vždy je označím, že nejsou spam a ukáže se hláška: Zprávy z uvedené adresy nebudou označovány jako spam. Ale hned další zpráva je tam zas. V kontaktech mám adresu uvedenou normálně, v kolonce spam není.

  Další informace


  Jak emulovat stary hry  Další informace


 • Ve filmu zaznělo, že je k propuštění na kauci nutné zajistit 4 podpisy plus jí zaplatit? O jaké podpisy se asi jedná?

  Vidím, že nikdo neodpovídá, ale těžko říct o jaké podpisy se mohlo jednat, protože je otázka co to bylo vůbec za film? Odkud? Předpokládám, že by se mohlo jednat o nějaké zaručení čtyřmi osobami, ale to by se dalo zjistit jen dle toho z kterého státu jako měl být děj. Čili těžko říct jaké právo bylo obsaženo v onom filmu. Navíc ve filmech se často vůbec neřeší jestli to sedí se zákona a prostě se tam něco plácne. Konec konců je to i běžné, když si přečtete nějaký článek z právního prostředí jako třeba tento: a href"https://www.novinky.cz/finance/442952-na-zmenu-stanov-maji-svj-uz-jen-pul-roku.html" rel"nofollow" https://www.novinky.cz/ hellip /a v tomto článku je vše špatně a dá se říct, že je lživý a zavádějící. Ano pokud začne psát nějaký pisálek bez znalostí okolností, tak se to třeba může stát, že mu to jako někdo nakukal, nebo něco tak. Zde se do toho, ale zamontoval i prezident notářské komory. Ve skutečnosti to je jen reklama na notářské služby, která využívá nepravdivých informací.

  Další informace


  Je zaměstnavatel povinen zajistit oběd pro cca 8 zaměstnanců, když není v okolí žádný obchod?

  pracujeme na směny a nemáme možnost nikde zakoupit svačinu či oběd, jídlo si nosíme z domova, je zaměstnavatel povinen zajistit jídlo, prý nemáme nárok ani na stravenky, děkuji

  Další informace


  Jakým dokumentem si můžu zajistit aby mi při domluveném napadení (skopání, vykopnutí zubu apod...) nehrozil...

  Dobrý den, jakým dokumentem si můžu zajistit aby mi při domluveném napadení (skopání, vykopnutí zubu apod...) nehrozil žádný postih (trestně právní)?

  Další informace


 • Jak zajistit vlhkost semínka cykasu v substrátu tak, aby semínko nezplesnivělo a zároveň vyklíčilo?  Další informace


  Jak starý může být oblázek?

  Záleží na pláži. Stáří jednotlivých oblázků se může pohybovat od několika dnů až do stovek milionů let v závislosti na původu skály. a href"http://www.answers.com/Q/How_old_is_the_typical_pebble_found_on_the_beach" rel"nofollow" http://www.answers.com/ hellip /a Oblázky jsou kameny, kterým se vzájemným třením v korytě vodního toku nebo v pobřežním příboji zaoblily hrany.Oblázky vznikají erozí starších hornin, magmatického, sedimentárního i metamorfního původu. Jsou většinou opracované, čímž se odlišují od ostrohranných klastů v brekciích.Obroušení oblázků je obvykle způsobeno transportem ve vodě, kde do sebe úlomky hornin narážejí a obrušují se. Vítr v současné zemské atmosféře nedokáže transportovat v suspenzi větší částice než 1 mm a jeho schopnost pohybovat v přízemních vrstvách většími částicemi je malá. a href"https://cs.wikipedia.org/wiki/Obl%C3%A1zek" rel"nofollow" https://cs.wikipedia.org/ hellip /a

  Další informace


 • Jak zajistit svatební obřad na Havaji? Cestu a doklady mám zjištěné, děkuji.

  zde jsem něco našla a href"http://www.vasesvatba.cz/zahrhawaii.htm" rel"nofollow" http://www.vasesvatba.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jak zajistit aby si nás všimli kluci?

  S kamarádkou se nám líbí se ve škole dva kluci, jsou o tři roky starší. Rády bychom je víc poznaly, ale nevíme jak je oslovit. Myslím že vědí že existujeme. Nevíte co máme udělat aby jsme je zaujali nebo aby se s námi bavili nebo jak je oslovit? Děkuji za všechny názory.

  Další informace


 • Jak zajistit na kole snímač pro tachometr?

  Jak zajistit na kole snímač pro tachometr ? Myslím tím snímač umístěný na drátu v kole. Při přejetí větší nerovnosti se mi snímač pootočí a tím pádem nefunguje. Co vteřinové lepidlo? Nezničím poté snímač při demontáži?

  Další informace


 • Je někdo komu vyšla manuální práce na doma přes internet né přes počítač ale třeba kompletace hraček nebo tak

  Taková práce domů by možná nebyla špatná,vlastní zkušenost nemám.Jedna kamarádka mi povídala,že měla zájem to zkusit,ale fungovalo to tak,že pokud máte zájem,musíte si jednotlivé komponenty koupit od toho,co práci domů nabízí,doma si to smontovat a potom si sám najít odběratele nebo odbytiště,aby se vám investice vyplatila.Jestli to tak mají ale všichni nabízející práci domů,nevím.

  Další informace