• Jak získat zaměstnání na HPP v podmíněném trestu odnětí svobody???? Nejedná se o diskriminaci? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak získat zaměstnání na HPP v podmíněném trestu odnětí svobody???? Nejedná se o diskriminaci?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak získat zaměstnání na HPP v podmíněném trestu odnětí svobody???? Nejedná se o diskriminaci?

  • Dala by se zde položit otázka, za kterou by hrozil trest odnětí svobody?



    Další informace


  • Podpora a HPP



    Další informace


  • Jak správně vyplnit údaje o daňovém základu OSVČ za rok 2011, když jsem měl HPP a v vedlejší živnosti? Nejlépe od ř. 29.

    Je to napsáno v pokynech.Průměrný měsíční daňový základ – daňový základ, tj. řádek 26, vydělte počtem měsíců, v nichž jste vykonával/a samostatnouvýdělečnou činnost alespoň po část měsíce, tj. číslem v řádku 28. V případě výkonu hlavní i vedlejší činnosti vydělte daňový základčíslem, které je součtem čísel z obou políček v řádku 28.

    Další informace


    Kam přesně mám zapsat do daňového přiznání příjem/daň z živnosti paušálem,když mám vyplněné údaje z potvrzení z HPP?

    Prosím Vás, co vlastně chcete? Chcete vědět kam zapsat příjem, nebo daň, nebo kam zapsat údaje k dani ze závislé činnosti? Nebo platíte daň z příjmu paušálem? Nebo Vám jde o kolonku, kde mají být výdaje paušální sazbou? Nechcete mi napsat na e-mail, co za příjmy konkrétně máte? Jsem daňařka, ale Vaší otázce vůbec nerozumím.

    Další informace


    Když je člověk zaměstnán na HPP a ještě k tomu dělá na živnostňák, kde platí zálohy na pojištění?



    Další informace


  • Víte něco o vlaku svobody?

    To je na dlouhé psaní a tak odkaz:

    Další informace


  • Dobrý večer, mám dotaz. Proměnili mi alternativní trest v trest odnětí svobody.Je mozné,aby můj manžel šel za mě? Dekuji

    A co já??Já bych si to vodsedět nemoh´???:-OOO___Kdyby to šlo, pak nikdo, kdo má peníze, by neseděl - a všichni současní bezdomovci by měli peníze a ´slušný´ ubytování...-)))

    Další informace


    poskozovani cizich veci a poruseni domovni svobody plati pro meho kamarada take amnestie?

    muj kamarad vniknul do ordinace a rozbil 6stery dvere majitel nechce skodu nahradit plati pro nej take amnestie?nic ale neodcizil z te ordinace ,soudkyne mu chtela dat prospesne prace ale nedostavil se na soud a dali mu nejvyssi trest 1 rok dekuji za odpoved anonym1

    Další informace


    Mela jsem HPP a ten jsem ukoncila a mam dve DPP ale nechci jit na UP jake mam povinnosti bez evidence na UP.

    Musim hradit si sama socialni i zdravotni pojisteni nebo staci jen zdravotni.Dekuji.Doplňuji:a v jake vysi se hradi zdravotni pojisteni a musim nekde neco hlasit ze mam DPP nebo ne....

    Další informace


    Jedná se o diskriminaci, pokud uchazeč o pracovní místo není přijat pro svůj zdravotní stav?

    Předpokládejme, že daný uchazeč o pracovní místo má na něj vzdělání a je schopen ho oficiálně vykonávat, což prokázal svojí kvalifikací, na kterou má papír.

    Další informace