• Jak zjistit zda mam PCI Express? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak zjistit zda mam PCI Express?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak zjistit zda mam PCI Express?

  • Když si pozvu holku, jak můžu v NOCI NENÁPADNÉ zjistit, zda mi do postele NEVLEZLA v ponožkách (v jiné místnosti)?



    Další informace


    Lze před položením otázky v tomto portálu,nějak zjistit,zda již podobná nebyla položena?



    Další informace


  • Mám problém s lednicí LG express cool... lednice mrazí i chladí, ale zvenku je horká. Čím to může být?



    Další informace


    Chtěla bych se zeptat zda mate někdo zkušenost z bullet express robotem. Je to z topshopu. Děkuji za odpověď



    Další informace


  • AVerTV Hybrid Express



    Další informace


    Jak mohu zálohovat emaily i s přílohami v Outlook Express když chci formátovat počítač?

    Doplňuji:Problém je s přilohami a s exportem či uložením nad 1 GB

    Další informace


    Existuje redukce PCI (samec) na PCI-E x16 (samice) , nebo PCI-E x1 (samec) na PCI-E x16 (samice) ?

    Mám základní desku pouze s 2x PCI a 1x PCI-E x1, a chci koupit novou grafickou kartu. Existuje taková věc? Napište prosím link, Děkuji(Ano jsou grafické karty s těmito konektory, ale staré nebo málo silné)

    Další informace


    Grafika PCI-E 2.0 do desky PCI-E 1.1 - vliv na výkon?



    Další informace


    Jde nějakým programem zjistit zda RAM v PC pracuje správně ?

    Mám totiž podezření že moje RAM nepracují správně.

    Další informace


    Nove RAMky, jak zjistit zda pracuji spravne?

    Zdravím, dnes jsem zakoupil nové 4GB RAMky do své zakl. desky Gigabyte GA-G31M-ES2L v1, jedna se o DDR2 pameti a href"http:/ameti.heureka.cz/corsair-xms2-ddr2-4gb-800mhz-cl5-2x2gb-twin2x4096-6400c5c/" rel"nofollow" http:/ameti.heureka.cz/ hellip /a v popisu maj ze se maj napajet 1,9V, avsak stare jely na 1,8V.. proto jsem pred prvnim spustenim s novejma v BIOSu nastavil napajeni DDR2 o 0,1V vice.. kdyz jsem sel hrat prvni hru s novejma ramkama a se zvysenym napajenim tak se mi po case sekl cely PC a nesel vubec s tema ramkama nastartovat.. ocividne se deska prehrala.. Jak mam tedy zjistit zda mi pameti pracuji spravne? V BIOSu jsem vratil zpet defaultni hodnoty takze ted mam strach ze mi ty ramky nejedou jak maj.. mam WIN 7 a tam mi to ukazuje sice 4 GB ale z toho pouzitelne 3 GB, jak je to mozne? Totez EVEREST ukazuje pouze 3 GB pouzitelne.. :(

    Další informace