• Jak zrušit ochranu proti zápisu/přepsání na SD kartu do foťáku? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak zrušit ochranu proti zápisu/přepsání na SD kartu do foťáku?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak zrušit ochranu proti zápisu/přepsání na SD kartu do foťáku?

 • Přepsání energií na nájemce  Další informace


 • Inspekce pro pozarni ochranu  Další informace


 • Jak chápete ochranu spotřebitele?

  Jak chápete ochranu spotřebitele?

  Další informace


 • zniceni DVD-RAM pri zapisu?  Další informace


  WMP 12 píše chyba 0×80004005 nespecifikovaná chyba při přepsání infa skladby  Další informace


  Rychlost zápisu na Flash disk  Další informace


  Pomoc s vytvořením zápisu do sportovních tabulek  Další informace


  Ochrana flash disku proti zápisu.  Další informace


  Jak přečíst SDHC kartu z foťáku ve Win98?  Další informace


  Jak odstranit ochranu drm z wmv souboru?  Další informace


  Flash disk - jak zrušit ochranu proti zápisu?  Další informace


  Chci odstranit jeden soubor z flešky a píše mi to pořád že Disketa je chráněna proti přepsání co mám dělat??

  Doplňuji:místo flešky adapter

  Další informace


 • Příjde rodičům dopis kvůli zápisu ?

  Chytli mě policajti v místě kde jsem neměl být ... Nic špatného jsem nedělal . Zřejmě mám zápis . Přijde rodičům nějaký dopis ?

  Další informace


  Může manželka podat žalobu proti neoprávněnému zápisu do svazků STB za již nežijícího manžela ?

  Teoreticky ano, ale žalobu musí podat sama za sebe jako poškozenou.A měla by umět prokázat důvodné SPOJENÍ údajného neoprávněného zápisu na svého manžela gt na údajnou újmu či jinou škodu, která ji vznikla v přímé souvislosti se zápisem .Osobně se domnívám, že ´důkazy´ pro zmiňované spojení mezi ZÁPISEM a ÚJMOU, která žalobkyni vznikla u soudu neobstojí..., ale třeba se pletu.

  Další informace


  Musí mít zpráva likvidátora o průběhu likvidace s.r.o. formu notářského zápisu?

  Pěkný den, musí mít zpráva likvidátora o průběhu likvidace s.r.o. a návrh na rozdělení zůstatku formu notářského zápisu nebo stačí jen ověřený podpis? Děkuji.

  Další informace


 • Partnerka nebere prášky, ani nepoužívá nic jiného, aby mohla zamezit otěhotnění. Já bohužel neměl ochranu. Co teď?

  Zdravím vás všechny,chtěl jsem se zeptat, protože mi z toho není moc dobře...Dva týdny zpět jsme měli v opilosti pohlavní styk já s partnerkou a ona nebere žádné prášky a já neměl ochranu. Jde o to, že já ani partnerka si nejsme jisti, jestli jsem se do ní udělal či nikoliv.Když jsem to s ní řešil pár dní poté, tak si byla jistá, že se nic stát nemohlo. Nyní mi po dvou týdnech napsala, jestli jsem si jistý, že se nic nestalo...Co mám dělat? Partnerka je nezkušená a s rodiči to chtít řešit asi nebude a jsou to dva týdny od našeho pohlavního styku.Nějaké rady pro ní? Jestli má začít brát prášky nebo něco? Protože jestli je těhotná se projevuje až po třech týdnech (myslím), toho se chceme vyvarovat, takže jestli je nějaká možnost, budu rád za odpověď.Díky

  Další informace


 • Pokud ukoncim studium tyden po zapisu,strhne mi skola cely semestr,nebo jen tyden?chci jit na jinou.Dekuji

  zapsal jsem se na jednu skolu,ale mezitim jsem se dostal na jinou a tu bych chtel opravdu studovat,dve studovat nechci a nechi tez prijit o pul roku studia,kdyz me na jedne az vyhodi a proto me zajima,zda mi strhnou jen tyden z radneho studia nebo cely semestr

  Další informace


  Nevíte někdo jak napsat žádost děkanovi o posun zápisu na VŠ?

  Potřebuji poradit, něudělala jsem jednu část maturitní zkoušky ale byla jsem přijata na VŠ - bylo mi doporučeno napsat žádost Děkanovi . Zápis je 8.7. a le chtějí maturitní vysvědčení. Nevíte někdo jak to napsat? Má někdo zkušenost? Na internetu jsem našla pouze žádost o přezkoumání nepřijetí. Děkuji za odpověď.

  Další informace


  Je třeba se dostavit k zápisu na VŠ přesně v čas jeho začátku?

  Zdravím. Zítra jedu na zápis na VŠ, konkrétně na Ekonomicko-správní fakultu MUNI a v rozhodnutí o přijetí mám napsaný čas zápisu 11:30 - 12:30. Neví někdo, zda je tím myšleno, že se mám dostavit kdykoliv mezi půl dvanáctou a půl jednou, nebo zápis začíná přesně v 11:30 a je potřeba tam v tento čas být?Děkuji za odpovědi.

  Další informace


 • Ortéza pro ochranu kolenní čéšky

  Jak se projevuje problém s čéškou? Když je noha v klidu bolí to? Ortéza s kruhem na koleni je pro její ochranu??Doplňuji:Myslím například tuto - a href"http://www.mcdavid-ortezy-bandaze.cz/orteza-kolenni-s-otvorem-pro-cesku-mcdavid-402r-_mcdavid_-155.html" rel"nofollow" http://www.mcdavid-ortezy-band aze.cz/ hellip /a , takže bandáž si člověk může koupit bez doporučení lékaře a ortézu spíše s doporučením.??

  Další informace