• Jak zrušit oznámeni reklam na smarthphonu? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak zrušit oznámeni reklam na smarthphonu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak zrušit oznámeni reklam na smarthphonu?

 • Mám podat trestní oznámení soudu a nahlásit adminovi, když mi tu někdo ukradne vlastnoručně vytvořený avatar slunečnic?  Další informace


 • Kolej a Trestni oznameni  Další informace


 • Proč je tolik nabídek/REKLAM na půjčky?  Další informace


 • Jaké jsou druhy reklam?

  Nevěděli byste náhodou nějaké druhy reklam?Vůbec tomu nerozumím,tak mi prosím Vás poraďte.Za každou správnou odpověď budu moc vděčná.Předem děkuji

  Další informace


 • firefox - jak se zbavit reklam?  Další informace


  Vyskakování reklam v prohlížeči  Další informace


  Skype - vypnutie reklám  Další informace


  Oznámení o došlém emailu na mobil o2 chceme, spamy ne - JAK?  Další informace


  Máte někdo zkušenosti s AdSense ? Tedy vkládání reklam do vašich videí na youtube kanálu :)

  Já teda nemám nějak ohromující sledovanost na svém youtube kanálu a jsem rozhodnutý, že ani v budoucnu si ho nechci přidat, ale pořád mi to google nabízí, tak jsem se chtěl zeptat jestli to někdo provozujete. Prý to dokáže být pěkný ,,šmé jsem slyšel. Kolik to tak může hodit teda $$$ třeba na 100tis. zhlédnutí a určitě bude hrát roli asi i o jakou jde reklamu, nééé ? :)Doplňuji:V dnešní době už to není jako dřív, kdy se našlo video co mělo něco málo přes milión a byl to hit. Dnes se dá udělat ta sledovanost snad na všem, na něčem co je buď geniální nebo naopak úplně až stupidní.Třeba známá bavička Ellen DeGeneres a její americká show má už přes1 521 165 457 zhlédnutí všech videí. To je až neskutečné a jen z toho se dají pokrýt velké výdaje pro show si myslím :)PS: těch zmiňovaných 100tis. zhlédnutí nejsou moje, to jsem jen tak plácl pro příklad )

  Další informace


  Jak zrušit Ask.fm? (Ale zrušit ne jen deaktivovat)

  To bohužel v současné době nelze. Jediné co můžeš, je deaktivovat ho.

  Další informace


  Jak se zbavit reklam, které začali,když jsem stáhl nějaký program?

  Stáhl jsem program, nevěděl jsem o co jde, myslel jsem, že to je nějaká aktualizace nebo něco takovýho. Od tý doby mi vyskakují reklamy, kde normálně nevyskakují. Ale je to pouze na prohlížeči, na kterém jsem stáhl ten program.

  Další informace


  Jak nastavit aby mi různé oznámení apod. neposílali z Facebooku na e-mail ?

  Předem děkuji

  Další informace


  Blokování reklam  Další informace


  Aktualizace - oznámení v počítači

  Dobrý den. Potřeboval bych nějaký program který by mě upozorňoval na nové (důležité a volitelné) aktualizace. OS Windows 7 32bit 500 RAM. Děkuji za odpověď HeřmanDoplňuji:OPRAVA: OS Windows XP 32bit 500 RAM.

  Další informace


 • Zdravím,jak nejlépe donutit zaměstnavatele k proplacení mzdy? Lze podat trestní oznámení?

  Trestní oznámení můžete určitě poslat, důležité však je, jestli jste mezi sebou vážně podepsali smlouvu... A také nejste na marodní?

  Další informace


  Lze v ČR podat trestní oznámení na Merkelovou? S jakým odhadem bude úspěch?

  Ona je šílená, o trochu jinak, než Hitler a ještě mě urazila. Mít prostředky na soudy, vydělávat víc než na kus žvance, šel bych do toho. Její globální vývoj není nic jiného, než vyplenění pomocí invazivní kultury agresivních druhů. To znamená, že mám podezření.

  Další informace


  Jak to, že se může podat trestní oznámení na někoho neznámého?

  Taktože. Od toho právě jsou orgány činné v trestním řízení, aby neznámého pachatele vypátraly a identifikovaly.

  Další informace


  Co můžeme očekávat od trestního oznámení podaného na nás?

  Protože před řadou let jsme po velkých deštích museli opustit svou sklepní kóji,náhradou nám byla /ústněřidělena /domovní správou/nevyužívaná prádelna.Nyní jsme ve SVJ a musíme místnost uvolnit.Což bychom rádi učinili,ale nemáme kam uskladněné věci dát.Náš sklep je nepoužitelný.Hledáme u ostatních vlastníků,zda nemají volnou kóji a zda by nám ji nepůjčili.Výbor SVJ striktně požadoval uvolnění a protože nevíme kam věci uložit,místnost není prázdná.Po ůstním požádání přijde písemné a podání trestného oznámení na nás.Jaký bude postup,můžou nám věci vystěhovat ven?Slyšíme jen-to nás nezajímá.Je nám 7Olet a v domě bydlíme více jak 5O let.Jsme šokováni z přístupu k nám,z nezájmu o náš problém.Prosím,poraďte.

  Další informace


 • Jaký je úzus pro psaní tečky na smutečním oznámení - parte?

  V pohřební službě vytiskli smuteční oznámení zcela bez teček. Bylo mi řečeno, že na parte se tečky nepoužívají. Jaká jsou pravidla pro psaní parte, resp. pro psaní teček na parte?Něco málo jsem našel v internetové jazykové příručce. Pravidla pro psaní interpunkce tečka bod 5 Nadpisy, nápisy a popiskyZnamená to, že parte je možné chápat z gramatického hlediska jako plakát ? Což by dalo smysl. a href"http:/rirucka.ujc.cas.cz/?id160" rel"nofollow" http:/rirucka.ujc.cas.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Jakým jiným slovem se dá nahradit slovo analýza např. podniku,reklam. kampaně apod.

  Dá se použít ještě i nějaké jiné slovo, které by to tak vytihovalo kromě slova průzkum potřebuji to použít do absolventské práce.

  Další informace