• Jak zrušit poplatky za TV - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak zrušit poplatky za TV. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak zrušit poplatky za TV

 • Platíte poctivě koncesionářské poplatky(TV + ČR) ?  Další informace


  Kde se platí koncesionářské poplatky?  Další informace


 • Darováni nemovitosti-poplatky  Další informace


 • Poplatky v ambulanci  Další informace


  Poplatky OSA  Další informace


 • Platily se někdy v historii poplatky či daně z komínů?

  Současně platíme za kontrolu komínů...

  Další informace


  Je pravda, že banky, kde se neplatí žádné poplatky to dlouho nevydrží?  Další informace


  Jaký je poplatek za informaci o zůstatku na účtu z bankomatu jiné banky?  Další informace


  Jak funguje paysafecard (poplatky, zrušení apod.)?  Další informace


 • Jak je prosím s autorskými poplatky?

  Jako sbor dobrovolných hasičů budeme pořádat akci (Babetiáda - vyjížďka babet), budeme mít moderátora, který bude akci komentovat a občas pustíme při akci pár písniček a večer bychom si pustili nějaké písničky k poslechu. Vstupné žádné vybírat nebudeme. Musí se platit autorské poplatky? Někdo říká, že ano, někdo zase říká, že když se neplatí vstupné, tak se platit nemusí. Na stránkách OSA to nemůžu nikde najít, jak to přesně je.Ještě nás napadlo, že by večerní poslech byl jako soukromá akce v uzavřené společnosti a ostatní veřjnost k nám nepatří.Díky za odpověď.

  Další informace


 • jake jsou poplatky za zahranicni platbu a poplatky za tuzemskou platbu do jiné banky?

  Přece podle sazebníku tvé mateřské banky, u níž máž účet, a z něhož podáváš příkaz k bezhotovostnímu jednorázovému převodu.Pokud to dosud netušíš, tak každý peněžní ůstav má vlastní ceník a obchodní politiku.(Není divu, že ekonomové žehrají nad zoufalou finanční negramotností české klientely, jež si nechá líbit nehorázné bankovní poplatky, jež by si banky ve svých domovských zemích netroufly zkusit ani náhodou).Doplňuji:ad Sta67, právě že tazatel neuvádí detaily, nejvíce se dozví přímo u přepážky své banky.Tos čekal až na dnešek, abys jako spící agent bez jediného příspěvku za celou dobu od registrace, se konečně probral?

  Další informace


 • Aukro, nechci platit poplatky, bojim se EXEKUCE..  Další informace


 • PŘSTUPKOVÁ KOMISE - předvolání - Co mi hrozí? - JAKÉ JSOU POKUTY A POPLATKY

  Byl mi zaslán dopis do vlastních rukou, že se mám dostavit na obecní úřad k přestupkové komisy, chtěl bych vedět, co mi hrozí, je to skrs neposekané a nepohrabané trávy...Prosím, jestly někdo neví, jaká je za to pokuta a (dočetl jsem se) že se prý platí každopádně 1000 Kč za to řízení - je to tak - děkuji za odpověď.

  Další informace


  Může mně OSA/ochranný svaz autorský/ účtovat a penalizovat poplatky zpětně?

  Pokud budu tvrdit,že mám na provozovně služeb /kosmetika,pedikúra/ rádio puštěné teprve od včerejška nebo jen pro svou potřebu. Děkuji.

  Další informace


  Mohu si vyrábět elektrickou energii pro vlastní využití aniž bych musel platit poplatky našemu zlodějskému státu?

  Zajímalo by mě zda li si mohu vyrábět elektrickou energii pro vlastní využití aniž bych musel platit zlodějskému státu daně nebo nějaký poplatky...:) děkuji za odpověď :)Doplňuji:Asi jsme se nepochopili.. chci vědět jestli si mužu vyrábět vlastí energii a nikomu nic neplatit ..daně atd prostě nic . energie je přeci zadarmo... ať už je to energie sluneční, větrná, vodní (vodopád) atd atd .. samozřejmě nemyslím technologie které k tomu jsou potřeba.

  Další informace


  Je promlčecí doba na nezaplacené soudní poplatky?

  Nezaplacené soudní poplatky z roku 2001.Zatím nebyly předány k exekučnímu vymáhání.Je na ně promlčecí doba jako na pokuty?

  Další informace


  Jaká je promlčecí doba na poplatky z prodlení u úvěru?

  Dobrý den, v únoru 2002 jsem si vzala půjčku od firmy Profireal. V únoru 2004 jsem doplatila požadovanou částku. Během splácení došlo k prodlevám placení (pozdní platby). V červnu 2012 mi přišel dopis od Proficreditu - neboť Profireal se mezitím přejmenoval - , abych doplatila dlužné penále za pozdní platby. Nyní je to již 8 let po zaplacení úvěru, aniž by mi mezitím poslali jakoukoli upomínku nebo upozornění o nedoplatku. Jaká je promlčecí lhůta, a je vůbec možné, aby po mě tuto částku po tak dlouhé době bez předchozího upozornění vymáhali? Jen pro informaci, jedná se o částku 950,- Kč, a nikde není rozepsáno, za co jednotlivě a konkrétně to je.

  Další informace


  Jak mužu získat peníze od přeplacene poplatky po odstehováni od bytu pokud je majitel nechce vrátit? Plátim dvojnasobně.

  Jak bych mohla získat peníze od přeplacené poplatky po odstěhováni od bytu,pokud majitel je nechce vrátit z duvodu že na začatku jsme nezaplatili kauce což on any nechtěl

  Další informace


 • Poplatky za studium - doba studia  Další informace


  Platí se poplatky za studium druhého bakalářského oboru?

  Dobrý večer,dokončuji právě bakaláře a přemýšlím o studiu dalšího bakalářského oboru. Právě jsem se dočetla v debatě na internetu, že se za druhého bakaláře již platí poplatky za studium. Debata je ale z roku 2011, tak se chci zeptat, jestli někdo netuší, jak to je teď?Děkuji a přeji dobrou noc :)

  Další informace