• Jak zrušit pracovní smlouvu pro nemoc? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak zrušit pracovní smlouvu pro nemoc?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak zrušit pracovní smlouvu pro nemoc?

 • Chci jet do zahraničí půjčeným autem (od dcery) a musím mít nějakou smlouvu o používání auta ?  Další informace


 • Jak zrušit smlouvu s operátorem?  Další informace


 • Je možné uzavřít Smlouvu o sdružení zpětně pro rok 2010?

  Máte-li na mysli sdružení dle občanského zákoníku bez právní subjektivity, pak v zásadě ano. Máte pouze povinnost předložit finančnímu úřadu, případně ZP a SSZ smlouvu o sdružení, není na to však žádný termín, přiložte ji k přiznání.

  Další informace


  Je možné se přihlásit k insolvenci, pokud mám s vydlužitelem smlouvu o zápůjčce (soukromá osoba soukromé osobě)?  Další informace


  Jak uzavřít smlouvu o dílo přes internet?  Další informace


 • Outlook2003 + přílohy ve Wordu - jak zrušit automatické otevírání ve formátu pro čtení  Další informace


  Jak mam zrušit hlídače? Chtěl bych ho zrušit z kategorie Volný čas a hobby protože tu o prázdninách nebudu.

  Měl bych zahlcenou schránku. Vím že to tu už někde bylo ale nemohu to najít. Díky

  Další informace


 • vypověd mam smlouvu na dobu neurčitou,zaměstnavatel mi chce dát vypověd za nadbytečnost ,muže mi ji dát hned?? a jak je

  to s odstupným??

  Další informace


  Mám klasickou pracovní smlouvu na stálý poměr....

  na dobu určitou.Za každy odpracovaný měsíc mi náleží den a půl dovolené.Vybrala jsem si 4 dny,kolik mi náleží peněz?

  Další informace


  Je legální, aby personální agentura takto prodlužovala pracovní smlouvu?

  Jde o známého - nastoupil v lednu, zkušebku měl do konce února, pak mu smlouvu prodloužili do konce dubna a teď do konce května. Je to legální?Doplňuji:Ale s personální agenturou má smlouvu na HPP. Teda předpokládám...

  Další informace


  Jak zrušit podvodně uzavřenou smlouvu X energie na energie ?

  Moje příbuzná ( strašně hodný člověk, 80 let ) se nechala podvést prodejkyní fy X energie. Tvrdila jí, že je od jejího odběratele elektřiny a plynu, jak hodně ušetří atp. Samozřejmě nic o poplatcích ( které jsou údajně 400,- Kč měsíčně ). Zítra prý jí zavolají z Prahy : Řekněte, že jsem tady byla, že všemu rozumíte a že se změnou souhlasíte . :-((Smlouvu ji údajně pošlou do 14 dnů. Prosím o radu, jak nejlépe a nejrychleji postupovat. Ve zdroji je podobný případ. Děkuji. a href"http:/ersonal.tucna.netremyslej-nez-podepises-aneb-podvodnici-xenergie/" rel"nofollow" http:/ersonal.tucna.net/ hellip /a Doplňuji:Omlouvám se: Podepsala plnou moc i smlouvu.

  Další informace


  Jak zrušit bezchybně smlouvu u dodavatele energie XEnergie

  Neznám XEnergie, ale na každé smlouvě by mělo být uvedeno, jakým způsobem jde zrušit. Přečíst smlouvu a řídit se podle ní.Eventuélně se přeptat přímo u konkrétního dodavatele

  Další informace


  Jak ukončit smlouvu s RK

  Jak přesně napsat ukončení smlouvy,kterou chci ukončit s RK ?Smlouvu mám s RK do 5.12.2014,pokud ji včas neukončím smlouva běží další dva měsíce.Smlouvu hodlám letos ukončit z mnoha důvodů,musím je uvádět? Jak ji dobře a přesně napsat,aby výpověď byla platná? Děkuji za odpověď.Vím,že pak poslat doporučeně,ale potřebuji znát přesný text.Děkuji za odpověď.

  Další informace


  Jak sepsat elektronickou smlouvu?

  Dobrý den, potřebuji sepsat smlouvu s grafikem, který bydlí na druhém konci republiky o podílu ze zisku webu za vykonanou grafickou práci. Nevíte jak na to? Nikdy jsem smlouvu elektronicky nepodepisoval. Jak to sepsat a podepsat? Musí se smlouva někam odesílat na ověření, nebo je platná v moment podepsání? Nemáte k tomu nějaké informace nebo zkušenosti?

  Další informace


  Jak postupovat, když mi věcné břemeno (známá), nepřispívá na náklady bydlení?

  Lze smlouvu napadnout a zrušit věcné břemeno?

  Další informace


  Ja se bude řešit pracovní úraz, když nám nová agentura odmítá dát pracovní obuv, i když je předepsaná?

  Nová agentura nás vybavila firemním oblečením, ale bez bot, prý si ji máme zakoupit sami a oni nám proplatí 50%u. U předchozí agentury jsme dostali pracovní obuv bez problémů, má na toto právo nová agentura aj jak se to bude řešit eventuelně při pracovním úrazu když nebyla pracovní obuv??

  Další informace


  Dobrý den,28.2.2014 mi končí pracovní poměr.Od 1.3.2014 nastupuji jinam a už mám podepsanou smlouvu.Co se stane,pokud?

  například zítra onemocním.DěkujiDoplňuji:Děkuji za odpověď,ale když už mám podepsanou novou smlouvu,tak to nevadí?H.

  Další informace


 • Musím při registraci na úřad práce ukončit pracovní poměr (jako OSVČ na vedlejší pracovní poměr)?

  Mám živnostenské oprávnění na vedlejší pracovní činnost + jsem byla studentkou pomaturitního studia jazyků, a protože jsem se příhlasila na studium téhož roku, ve kterém jsem úspěšně odmaturovala, ze zákona za mě soc. a zdrav. pojištění hradil stát. Stát mi hradí až do 31.8.2016 ... Stále mám platnou smlouvu o spolupráci s firmou, kde jsem vykonávala živnost, nicméně, už to nedělám pár měsíců. ... Proto se chci přihlásit na pracovní úřad, mám přerušenou živnost (vše poslané přímo na živnostenského úřadu na všechny ostatní úřad a správu, a potvrzení o studiu (od kdy do kdy), někde jsem ale četla, že abych se mohla přihlásit na úřad práce musím ukončit smlouvu o spolupráci a donést doklad ze správy sociálního zabezpečení, že nejsem OSVČ. ... Ale nevím jestli to je jenom pro ty, co to měli na hlavní pracovní poměr, nebo celkově pro všechny OSVČ ... Bohužel tyto informace, nemohu na webovkách úřadu práce vůbec najít. Děkuji za pomoc :)Živnost přerušenou mám, jde mi o to, že mám smlouvu o spolupráci s firmou, kde se pracuje na živnosťák, který jsem měla na vedlejšák, a prý abych se mohla přihlásit na pracák, musím tu smlouvu o spolupráci vypovědět.

  Další informace


 • Může být člověk vyloučen ze školy pro dlouhodobou nemoc?

  poznámka1: Předpokládejme, že tato nemoc neohrožuje okolí.poznámka2: Dále předpokládejme, že si ji člověk nezpůsobil sám, nebo alespoň ne úmyslně.

  Další informace


  Kvuli nemoci jsem šel do invalidniho plneho duchodu. Za nemoc nikdo nnemože. Po urazu dcery se mi nemoc vratila.Rozhod

  Kvuli nemoci jsem šel do invalidniho plneho duchodu. Za nemoc nikdo nnemože. Po urazu dcery se mi nemoc vratila.Rozhodči organ uvedl ohledně doloženi lekařských zprav, že by vzp odstranila penále. Zpravy jsem na podatelnu dal,ale asi je hodili do koše. Vzp je nedodala. OMBUCMAN se vyjadřil že ze straný Vzp došlo k pochybení,hrozí mi exekuce. Prosim kde se mužu obratit? prosím poradte.

  Další informace