• Jak zvětšit syst. partišn WinXP? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak zvětšit syst. partišn WinXP?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak zvětšit syst. partišn WinXP?

  • Jak zvětšit video na celou obrazovku?

    Prosím, poraďte, jak zvětšit video na této stránce a href"http://www.tvtipsport.cz/elh/?matchId-714618244na" rel"nofollow" http://www.tvtipsport.cz/ hellip /a celou obrazovku? Děkuji.

    Další informace


  • HDD: jak zajistit bootování WinXP?



    Další informace


    Jak pomocí instalačního média WinXP nebo jinak otestovat disk v notebooku?



    Další informace


    Jak se zbavit oken chybových zpráv ve WinXP



    Další informace


    Vista složka users jinde než na syst. disku ?



    Další informace


    Jak zvětšit obrazovku u LoL?

    Ahoj, stáhla jsem si League Of Legends ale obraz na ploše je tak malý že nejde máčknout na pokračovat nebo tak něco (to je někde kdesi dole, tam co se mi to nezobrazuje. Není to na internetu je to na hlavní ploše a Ctrl + nejde.... co s tím?

    Další informace


    Ako zmenit Default Action v Shutdown Windows pre WinXP



    Další informace


    Jak se dají u nového prohlížeče Seznam.cz zvětšit písmena tkz.lupa?Nemůžu to v nastavení najít....

    Jak zvětšit písmena u prohlížeče Seznam.cz?Doplňuji:děkuji za radu..........

    Další informace


    Neúspěšná aktualizace resp. konfigurace syst. WIN 7



    Další informace


    WinXP: Jak v aplikaci Malování zrušit automatické zvětšení pracovní plochy?

    Zdravím.V aplikaci Malování ve Windows98 nebo i Windows2000 se při vložení velkého obrázku z Clipboardu (Ctrl+V) program zeptá, jestli se má pracovní plocha (rastr) zvětšit: Obraz ve schránce je větší než rastr. Chcete rastr zvětšit? Ve WindowsXP se ale rastr zvětšuje automaticky. Není nějaká možnost upravit (např. v registrech) nějaký parametr, aby to Malování v XP také dalo možnost výběru, jestli rastr při vkládání velkého obrázku zvětšit?Doplňuji:mikiqex: DÍKY. Vyzkouším to.

    Další informace