• JaKÁ JE DOBA PRO PROVEDENÍ PŘEPOČTU DŮCHODU.čssz-V Praze mi špatně vypočítala důchod.Jakou mají lhůtu pro provedení nové - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: JaKÁ JE DOBA PRO PROVEDENÍ PŘEPOČTU DŮCHODU.čssz-V Praze mi špatně vypočítala důchod.Jakou mají lhůtu pro provedení nové. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - JaKÁ JE DOBA PRO PROVEDENÍ PŘEPOČTU DŮCHODU.čssz-V Praze mi špatně vypočítala důchod.Jakou mají lhůtu pro provedení nové

 • Kolik je 0,20 dollarů v přepočtu na české koruny?

  Zkoušela jsem kalkulátor měn na finance.cz, ale napalo mi to, že výsledek je 0 Kč... Očividně to bude méně než jedna koruna, ale kolik by to teda asi bylo?

  Další informace


  Jaká je maximální výše starobního důchodu? 14 559 Kč?

  Doplňuji:Aha, díky.Já slyšela, že je stanovena také horní hranice star.důchodu.Tak jsem to zkoušela na důchodové kalkulačce spočítat, přidávala jsem na fiktivním příjmu a vyšší sumu mě to neukázalo, tak proto tato částka.

  Další informace


  Jaká existuje na světě bankovka s největší hodnotou, v přepočtu na české koruny?

  Přepočítat cizí měnu na naši bych nezvládla, ale nalezla jsem rekordní bankovku.

  Další informace


 • Jaká je nejdelší možná doba pro expedici teplých pokrmů po jejich dokončení?

  V restauracíchDoplňuji:Díky! ... A musí, nebo nemusí být na jídelním lístku uvedena hmotnost pokrmu?

  Další informace


 • Jaké bohatství měl Mansá Músa v přepočtu na dnešní koruny?

  Mansá Músa (cca 1280 – cca 1337)Absolutně nejmajetnějším člověkem na světě se trochu překvapivě stal Mansá Músa ze západoafrické Říše Mali. Jeho říše se stala největším producentem zlata na světě, a to v době, kdy se zlato těšilo zvlášť velké poptávce. Podle historiků ale není jednoduché určit hodnotu jeho bohatství. Některé příběhy vyprávějí o slavné pouti do Mekky, během které Músa vynaložil tolik peněz, že to způsobilo měnovou krizi v Egyptě. Podle historika Richarda Smithe z univerzity Ferrum produkovalo Mali jednu tunu zlata ročně. Podle neoficiálních přepočtů měl disponovat bohatstvím ve výši 400 bilionů dolarů. a href"https://echo24.cz/a/iRBcy/deset-nejbohatsich-lidi-v-historii-stalin-cingischan-nebo-caesar" rel"nofollow" https://echo24.cz/ hellip /a Jeho jmění bylo nepochopitelné, Jacob Davidson z časopisu Time píše: Na jeho výši bohatství není možné najíá žádný způsob, jak uvést přesné číslo. a href"http://www.businessinsider.com/mansa-musa-the-richest-person-in-history-2016-2" rel"nofollow" http://www.businessinsider.com / hellip /a Výše jmění se liší - některý zdroj uvádí 500 miliard, jiný 600 atd. Vše jsou jen spekulace.

  Další informace


 • Jaká je průměrná doba čekání, dokud mi prodávájící má povinnost poslat mé objednané zboží??

  Objednala jsem si balíček za (pro mě) nemalé peníze, které jsou nutné odeslat předem. Peníze už má ale aktivitu ohledně odeslání nejeví. Na profilu nemá napsáno, že by neměla čas a nechci to zatím hnát až k provozovateli servru neboť má kládné hodnocení i z nedávné doby a navíc by to znamenalo že jí zruší účet. Přiznám se, že jsem netrpělivý člověk ale už je to 10 dnů od zaplacení a nic :(

  Další informace


 • o jakou dobu se da jit do předčasného starobniho duchodu

  O tři roky. Krácení je zde o rok až dva dříve 0,9 procent za každých 90 dní, o tři roky dříve 1,5 procent za každých 90 dní. To znamená, že budete-li chtít jít do důchodu o tři roky dříve, bude se Vám krátit důchod celkem o 13,2 procent.Doporučuji zajít si na důchodové oddělení sociální správy v předstihu, zkontrolovat, zda máte doložena potvrzení na všechny odpracované (započítávané) doby a domluvit se přímo na místě o nejhodnějším termínu nástupu do důchodu konkrétně pro Vás.

  Další informace


  jaká je výpovědní doba při nedodržení výplatního termínu zaměstnavatelem?

  délka výpovědní doby ajak zjistím finanční obnos který mi náleží?

  Další informace


  Sociální dávky a invalidní důchod.Budu muset vracet sociál.dávky když mi zpětně vyplatí důchod?

  Bohužel zákon s touto situací nepočítá a už se to stalo. bylo to v televizi a úřednice se nedokázala k problému postavit čelem a jen se odkazovala na zákon.

  Další informace


  Pred soudnim jednanim musi soud obeslat obvineneho.Jaka je nejkratsi doba pred zahajenim aby se obvineny pripravil??

  Pocita se to od datumu odeslani,nebo od prevzeti??

  Další informace


  Poradíte co mám dělat??

  Ahoj dostavám starobní duchod 3100 ted mi žemřel manžel ted mi přišli dopisy že mi budou stahovat z duchoduco měl manžel dluhy a v dopisech na to odvolaní neni poradtee co by mělá dělat? nemam narok na naký přispěvek? děkuju.P.Jonášová

  Další informace


  Má prodejce právo na 2 měsíční lhůtu pro vyřízení reklamace a vrácení peněz?

  Je pravda že prodejce má ze zákona právo k měsíční reklamaci výrobku a potom k tomu ještě lhůtu ze zákona na další měsíc pro vrácení peněz?Doplňuji:brillant-Zajímá mě jestli má prodejce právo ze zákona na další měsíc pro vrácení peněz po uplynutí od posouzení reklamace a schválení vrácení částky. O tom se nikde nepíše.

  Další informace


  Jaká je promlčecí doba při odmítnutí podepsání pokuty?

  Citace z facebookové skupiny o místech kontrol revizory v Praze:„Dnes na vytoni nastoupim do tramvaje, sednu si,vyndam listek z kapsy a cvaknu si. Prijde ke me zmrd revizor, ze jsem ho videla a cvakla si jen kvuli nemu, takze chtel doklady, rikam mu ze mu nic nedam, ze jizdenku mam normalne cvaklou a platnou, tak se musela volat policie, nechapu kdyz mam cvakly listek, takze jim budu platit jeste pokutu plus vyjezd policajtu?? Takze priste az budu mit cvakly listek tak asi rovnou dostanu pokutu, ze jsem si ho vubec cvakla, to jsou fakt curaci, to jsem nezazila, nerekla bych ani slovo kdybych tu jizdenknu nemela....“Nemám slov. Proč sakra ti revizoři takhle znepříjemňují ostatním život? Zajímalo by mě, co se dál děje, když odmítnu řešit pokutu na místě. Co když ji nechci podepsat kvůli nepravdivým informacím, které tam policie napsala? Právo na to mám, ne?___To samé například při pokutě při jízdě autem. Když mě zastaví a řeknou, že mě změřili radarem a že jsem překročil rychlost a já s tím nesouhlasím a chci ukázat záznam a oni odmítají, jak se to řeší dál?Měl bych mít právo odmítnout řešit pokutu na místě a oni pak něco sepíšou, dají mi to podepsat, ale s tím, co tam napsali, taky nesouhlasím, tak to nepodepíšu.Slyšel jsem, že se tímto způsobem nechá uniknout pokutě. Při vyřešení pokuty na místě, má policie za blokové pokuty nějaké peníze do kapsy, ale když to má dát výš orgánům, tak z toho dotyčný policista nemá nic. Stává se, že to prostě zmuchlají a vyhodí nebo se to dá

  Další informace


  Co kdybych se až budu v důchodu odstěhoval třeba do Ameriky (čti do emeriky), dostával bych tam taky důchod?

  V pohodě, budeš ho dostávat a co ti bude chybět si ukradneš.

  Další informace


 • Jak přepočtu m2 na litry?

  Nijak, ale m3 ano.

  Další informace


 • Proč ČSSZ, každý večer nevygeneruje nějaké XML, které by poslalo na Úřad práce?

  Logicky: Každý zaměstnaný člověk musí být v evidenci České správy sociálního zabezpečení. Když tam není tak je logicky nezaměstnaný.Proč by se měl občan chodit sám registrovat na Úřad práce, když by mohl počítačový program na sociálce vygerovat XML, které by se poslalo na Úřad práce a člověk by se tam automaticky zaevidoval.Když by to proběhlo automaticky tak by Úřednice měli na občana více času a mohli by vymyslet nějaké elegantní řešení jak občana zaměstnat, než se zdržovat administrativou.Sice se registrovat na pracáku není povinnost, ale každý to dělá, aby se za něj platilo zdravotní pojištění.Pro méně znalé vysvětlím, že XML je univerzální textový formát pro přenos dat a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/XML" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a

  Další informace


  Můžu přijít o výplatu za minulý měsíc, když jsem nedodržel výpovědní lhůtu u DPČ?

  Teoreticky ne, zaměstnavatel je povinen zaplatit za odvedenou práci.Ale těžko odhadnout, jak se zaměstnavatel zachová poté, co jste jej vyšplouchl .Jste ochoten se soudit, pokud Vám odměnu nevyplatí?

  Další informace


  Když mám v papírech od ČSSZ,pracovní schopnost klesla o víc 70% a jsmem neschopný práce i za zcela mimořádných podmínek

  co to znamená, když se to přeloží z právního jazyka zákona do jazyka laika či zaměstnavatele ?Co můžu dělat v těch 30% zbývajících procentech ?

  Další informace


 • Jaká je stanovená doba spotřeby u Vigantolu (vitamín D) od prvního otevření?

  Vadilo by její překročení v tomto případě? Mám tu Vigantol, ale dobu spotřeby má 2018, což mi však neřekne zda-li ho můžu ještě použít, když jsem jej bral minulou zimu, abych zamezil případného deficitu z nedostatku slunce a navíc u celiaků je deficit vitamínu D častější. Nezkazí se?

  Další informace


  Jak dlouhá je doba léčby po operaci menisku?

  myslím do chození bez berlí

  Další informace