• Jaká je nejlepší restaurace v Praze-Suchdol a okolí? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaká je nejlepší restaurace v Praze-Suchdol a okolí?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jaká je nejlepší restaurace v Praze-Suchdol a okolí?

  • Restaurace Liberec - sněz kolik chceš



    Další informace


    Restaurace Karlovy Vary



    Další informace


    Restaurace v Liberci



    Další informace


  • Kde je samoobslužná myčka v podzemním parkovišti v Praze a okolí?



    Další informace


  • Restaurace plzen



    Další informace


  • Jak se stát majitelem restaurace

    Jak se stát uspěšným majitelem restaurace nebo hospody .Jakou struktúru by měl tvořit personal resturace nebo hospody.

    Další informace


  • Kde se nachází restaurace kde Bohuš odpovídal číšníkovi: „Ty první světová skupino, to by ses musel ináč chovat atd...?

    Nevíte jak se restaurace jmenuje a kde se nachází? Ještě existuje? By mě dostalo kdyby tam ještě obsluhoval ten samý číšník co ve filmu.Viz:Bohuš: „Ještě říkal, že sifon dává ke kafe, tož já schválně kvůli sifonu si dávám kafe, abych dostal sifon a nedostanu nic. Tak kdo je tady potom hňup?”Číšník: „Tak a dost. Co si to o sobě vlastně myslíte?! My jsme tady první cenová skupina!“Bohuš: „Ty první světová skupino, to by ses musel ináč chovat, jináč tady obrácať člověče… Tám mává jak na prvního Mája, chce zaplatit, ani si ho nevšimneš člověče.”Bohuš: „Úbrůsky nevymění, špinavé… Nechá, hotové no, vyřízené. Se tady plůží jak nějaká lemra člověče, ty skupino!”Bohuš: „Cigána nepustíš, černoch ti nevadí. Víš kolik může mět peněz takovej cigán, tý. Hoši nic ve zlém, to není proti vám, ja nesu žádnej rasista. Pro mě cigán jak černoch, lidi jsou lidi, to je jasné.”Číšník: „Neznáte mapu pane. Já můžo odejít kdykoliv, kdykoliv!”Bohuš: „Tuž běž, bež, bež. Val, val. A už se nevracaj, takový lidi já tady nepotřebuju.”Číšník: „Nová doba, host vyhazuje vrchního!”

    Další informace


  • Existuje breathariánská restaurace?

    těžko, ti lidé jedí bez jídla, viz zde: a href"https://www.google.cz/search?qbreathari%C3%A1ni ieutf-8 oeutf-8 aqt rlsorg.mozilla:cs:official clientfirefox-a channelsb gfe_rdcr eiavbEU6y6NKiK8Qfg8YDoDg" rel"nofollow" https://www.google.cz/ hellip /a ..jo a jeden takovej žije u nás v parku ..prej už víc jak rok neměl nic než pivo a pořád dýchá, tak nevim :oDoplňuji:byznys: do Česka přichází řetězec breathariánských restaurací.Čím dál oblíbenější trend breathariánství – života bez potravy, pouze ze vzduchu – má svůj první viditelný komerční úspěch. Do ČR míří úspěšný řetězec rychlého breathariánského občerstvení zvaný McAir. V pestré nabídce menu s cenami od 100 do 200 Kč je například Vzduch s ničím či Pomalé dýchání se zavřenýma očima. Také v regálech supermarketů se začínají objevovat první breathariánské speciality jako stlačený plyn z cyklistických hustilek či drobné chuťovky zatavené v bublinkové fólii :o

    Další informace


    Můžete být vyhoštěn z restaurace pokud si donesete vlastní nádobí a dáte ho číšnici, aby vám na něj připravili jídlo?

    Doplnuji: Vim o jednom miste, kde se stale pouzivaji hlinikove pribory, i kdyz se rika, ze jsou zavadne. Prinest si vlasni pribor a pouzivat ho neni nijak zakazano ne? (nechapu proc by melo byt.) U nadobi si nejsem jisty, ale u priboru snad jo. Jenze tady v CR se muze stat snad uz uplne vsechno.U toho nadobi je to trochu extrem, ale v takovem tom fastfoodu treti cenove kategorie, kde klidne zamestnaji jako umyvace nadobi nejakeho pomateneho byvaleho vezne, co vidi sprchu jednou za mesic a rad fluse na talire a mysli si si pritom ze usetri za jar... tam bych pak volbu vlastniho nadobi zvazoval..

    Další informace


    Jake restaurace by jste mi doporucili v Brne...?:)

    Hledame s prateli dobre restaurace, pizzerie, proste kde je zabava a dobre se najime.:)

    Další informace