• Jaká je nejvyšší možná pokuta udělená přestupkovou komisí? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaká je nejvyšší možná pokuta udělená přestupkovou komisí?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jaká je nejvyšší možná pokuta udělená přestupkovou komisí?

 • Nešlo by, že by nominace zadavatele otázky udělená odpovědi měla vyšší hodnotu?  Další informace


 • Jakou nejvyšší rychlost z skůtru 50 ccm  Další informace


 • Je možné v paneláku (nejvyšší patro)trubky ústředního topení šetrně (a mělce)zasekat (čistě pod omítku)?  Další informace


  Jake je v Cechach nejnizsi a nejvyssi PSC ? Jake obce , mesta ? -iv-  Další informace


 • Nejvyšší rozhledna v čr  Další informace


  Jak se myjí okna na nejvyšší budově světa?  Další informace


 • Jaký je nejnižší a nejvyšší tón, který člověk může slyšet?

  Nezajímá mne frekvence, ale co to je za tón nebo třeba kolik je to oktáv od c1...

  Další informace


 • Nezdá se Vám, že pan prezident poděkoval národu za svá léta v nejvyšší funkci poněkud zvláštním způsobem?

  Doplňuji:Asi jsem to měla napsat rovnou - jde mi o tu jeho dnes už nepřehlédnutelnou amnestii. Když ji spustil před léty Václav Havel, Václav Klaus ho za to nemilosrdně kritizoval. Dnes tu máme obdobu a najednou je vše v pořádku, ačkoliv současný prezident byl velkým kritem Havlova aktu milosrdenství . Jenže Havel milosrdný byl. Čemu se dá přikládat nečekaná akce Klause? Že by opět ztratil paměť. Je fakt, že jemu se to dost často stává. A zase se společnost, policie a soudy budou zbytečně zaměstnávat případy, které se nemusely řešit. Zase to bude stát peníze nás všechny (obyčejné lidi). Tohle mi jedno není.

  Další informace


  Křesťan jaké odnože má nejvyšší šanci dostat se po smrti do nebe?

  Mají nejvyšší šanci získat trvalý pobyt v království nebeském katolíci, protestanti, pravoslavní nebo jiná křesťanská odnož?poznámka: Ptám se proto, abych věřil té křesťanské nauce, která mi zapříčiní, abych měl nejvyšší šance dostat se po smrti do nebe.

  Další informace


  Která země má nejvyšší průměrné IQ?

  Jak byly kdysi ty celonárodní testy, ví se které země jak dopadly?

  Další informace


  Kolik pater maj nejvyšší paneláky v čr?

  nejvyšší panelovou stavbou na území hlavního města je 81 metrů vysoký – 23 patrový hotel Kupa na Hájích – Praha 4

  Další informace


  Kdo je nejvyšší představitel státu

  Jakéhokoliv?

  Další informace


 • Proč byl zrušen trest topení nepoctivých řemeslníků ve Vltavě? Možná by to bylo účinnější než pokuta pár tisíc od ČOI

  nebo dalších institucí.ČOI Česká obchodní inspekce, ČZPI Česká zemědělská a potravinářská inspekce, KHS Krajská hygienická stanice, HZS Hasičský záchranný sbor

  Další informace


  Jaký nejvyšší trest lze uložit ve správním řízení?

  Naši sousedé podali návrh na zahájení správního řízení, protože máme menší chov prasat (4kusy). Ten jim údajně zapáchá, několikrát na nás přes plot ječela sousedka, že se tu udusí, ale musím říct, že přeháněla protože to prostě cítit není. Nuže přišel nám dopis, že máme prasata ve stodole několik metrů od jejich kuchyně (není to pravda. měřili jsme to a je to 35 metrů a prasata jsou ve zděném chlívku s odvětráváním).Jak se máme zachovat? Se sousedy není žádná rozumná řeč, protože podobrém to nejde,hned přechází ke slovním útokům a urážkám.. Mám z toho docela strach, protože soused měl vysoké postavení u policie a určitě tam má mnoho známých..

  Další informace


 • Ve kterém státě je nejvyšší průměrná teplota?

  a href"http://www.jindrichpolak.wz.cz/encyklopedie/svetnej.php" rel"nofollow" http://www.jindrichpolak.wz.cz / hellip /a Dá se snadno najít !!!

  Další informace


 • Který prvek se podařilo připravit v nejvyšší čístotě?

  Máme vyspělé technologie, analytické metody atd. Jaká je nejvyšší čistota, na kterou se podařilo vyrobit nějaký chemický prvek a o který prvek se jedná? Nemyslím nějaké radioaktivní materiály, které se podařilo připravit v nanogramech a které mají životnost miliontiny sekundy. V polovodičové technice, v lékařství, všude je třeba dokonale čisté materiály, také v hutnictví a pod. Dnes se uvádí že dusík pro polovodiče musí být pěti devítkový, tedy 99,99999 %. Ví někdo, který prvek byl připraven o nejvyšší čistotě? Děkuji.

  Další informace


 • Jaké nejvyšší vzdělání může dosáhnout průměrně inteligentní člověk?

  Mám na mysli člověka s IQ kolem 100 bodů.

  Další informace


  Jak se řekne v němčině Nej Česka - nejdelší řeka, nejvyšší hora, největší vodní přehrada?

  Spojení „Nej Česka“ v němčině neznám.Nejdelší, nejvyšší, největší, … → příslušná adjektiva v 3. stupnidlouhý → nejdelší ► lang → der/die/das längste…Adjektiva v 3. stupni se až na výjimky používají s určitým členemnebo s přivlastňovacím zájmenem (nepoužívat samostatně!)Stupňovaná adjektiva se skloňují stejně jako adjektiva v 1. stupni.A teď zkus uvedené příklady vytvořit sám s uveď je dolů do diskuze.Vrátím se ti je zkotrolovat.

  Další informace


 • Poradíte, jak vyřešit problém dle popisu?

  Původní neotázkaJsem diabetik.potrebuji potvrzeni peo posudkovou komisi.nela jsem zvyseny cukr a doktorme posila do nemocnice.Mohu odmitbout i kdyz mi zpravu nenapise.a prijdu o duchod kdyz nedodam zpravu od diabetologa?opravde nemohu chodit pravidelne do zamestnan

  Další informace


  Když bude rodič za neočkované dítě platit pokutu 10000 bude ta pokuta jednou provždy,nebo další neočkování nová pokuta?

  Za každé očkování další pokuta

  Další informace