• Jaká je promlčecí doba při odmítnutí podepsání pokuty? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaká je promlčecí doba při odmítnutí podepsání pokuty?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jaká je promlčecí doba při odmítnutí podepsání pokuty?

 • Odmítnutí pohoštění na návštěvě  Další informace


 • Promlčecí doba pojistného plnění  Další informace


  Kolik je denní úrok z nezaplacené pokuty v Pražském metru?  Další informace


  Je možné si založit lítačku v den pokuty?  Další informace


 • Pokuty od dopravního podniku - promlčecí lhůta?

  Zdravím, dnes jsme se dozvěděla na základě našeho pátrání, že má manžel u advokátní kanceláře DP nezaplacené tři pokuty. Tyto pokuty jsouale z roku 1997, není tam již splněna podmínka pro promlčecí lhůtu? Děkuji

  Další informace


 • promlčecí doba v německu

  Dobrý den věděl by někdo jaká je promlčecí doba v Nemecku na trestny činy a dá se zjisti jestli není hledaný v Německu

  Další informace


  oznameni o zruseni pokuty - povinnost úřadu zaslat dopis ?

  Měl jsem pokutu za rychlost, nahlásil jsem mrtvého člověka čímž dojde ke zrušení, ale zajímalo by mě, zda mi má nyní přijít nějaké vyjádření o zrušení řízení.DěkujiDoplňuji:Sice jsem se na názory neptal ale : Mrtvola zemřela samozřejmě až po spáchání přestupku.

  Další informace


  VYMAŽOU SE POKUTY Z DATABÁZE?

  Zdravim, jsem cizinec, avsak mam dve pokuty ktery jsem samozrejme uhradil, byly to za 500Kc a 100Kc. Veskere podminky k ceskemu obcanstvi splnuji. Ale bojim se aby ty prestupky to nezatrhli. Vymazou se nekdy z te databaze nebo kam se ukladaji pokuty? Vim ze kdyz me jednou kontrolovali na ulici policisti, vysilackou jim rekli vse o me, ze jsem mel i pokutu atd.

  Další informace


  Promlčecí doba výplaty důchodu....

  Mám pracovní poměr na dobu neurčitou.Od 23.12.2009 mám důchodový věk ale nezažádala jsem si o důchod.Pokud budu pokračovat v práci ještě 3 roky můžu si zažádat zpětně o vyplacení důchodu?Za jakou max.dobu ho můžu dostat?

  Další informace


  Promlčecí doba při nástupu trestu

  ...je různá podle výše uloženého trestu za daný trestný čin, ale nejméně je to 5 let.Detaily viz obdobná otázka, na kterou odkazuji níže ve zdroji.

  Další informace


  Kdy je počátek promlčecí lhůty při pracovním úrazu v armádě.Doba léčení byla shruba 15 měsíců.Děkuji Jana

  Doplňuji:Promlčecí lhůta pro žádání odškodnění

  Další informace


  Jaká je sankce pokuty za držení pyrotechniky ?

  Před fotbalovym zapasem u mě našli toto - a href"http://www.soptik-pyro.cz/obchod/detail.php?produktpochoden-f3-bila" rel"nofollow" http://www.soptik-pyro.cz/ hellip /a což je jen na pyrotechnicky prukaz, vše odeslali banskému uradu na prozkoumání, co mi za to muže hrozit ? Vyrobek jsem nepoužil ani jsem se ho nepokoušel pronést na stadion.

  Další informace


  Jaká je promlčecí doba u nájmu??

  po třech letech

  Další informace


  Jaká je promlčecí doba při odmítnutí podepsání pokuty?

  Citace z facebookové skupiny o místech kontrol revizory v Praze:„Dnes na vytoni nastoupim do tramvaje, sednu si,vyndam listek z kapsy a cvaknu si. Prijde ke me zmrd revizor, ze jsem ho videla a cvakla si jen kvuli nemu, takze chtel doklady, rikam mu ze mu nic nedam, ze jizdenku mam normalne cvaklou a platnou, tak se musela volat policie, nechapu kdyz mam cvakly listek, takze jim budu platit jeste pokutu plus vyjezd policajtu?? Takze priste az budu mit cvakly listek tak asi rovnou dostanu pokutu, ze jsem si ho vubec cvakla, to jsou fakt curaci, to jsem nezazila, nerekla bych ani slovo kdybych tu jizdenknu nemela....“Nemám slov. Proč sakra ti revizoři takhle znepříjemňují ostatním život? Zajímalo by mě, co se dál děje, když odmítnu řešit pokutu na místě. Co když ji nechci podepsat kvůli nepravdivým informacím, které tam policie napsala? Právo na to mám, ne?___To samé například při pokutě při jízdě autem. Když mě zastaví a řeknou, že mě změřili radarem a že jsem překročil rychlost a já s tím nesouhlasím a chci ukázat záznam a oni odmítají, jak se to řeší dál?Měl bych mít právo odmítnout řešit pokutu na místě a oni pak něco sepíšou, dají mi to podepsat, ale s tím, co tam napsali, taky nesouhlasím, tak to nepodepíšu.Slyšel jsem, že se tímto způsobem nechá uniknout pokutě. Při vyřešení pokuty na místě, má policie za blokové pokuty nějaké peníze do kapsy, ale když to má dát výš orgánům, tak z toho dotyčný policista nemá nic. Stává se, že to prostě zmuchlají a vyhodí nebo se to dá

  Další informace


  Jaká je promlčecí doba na poplatky z prodlení u úvěru?

  Dobrý den, v únoru 2002 jsem si vzala půjčku od firmy Profireal. V únoru 2004 jsem doplatila požadovanou částku. Během splácení došlo k prodlevám placení (pozdní platby). V červnu 2012 mi přišel dopis od Proficreditu - neboť Profireal se mezitím přejmenoval - , abych doplatila dlužné penále za pozdní platby. Nyní je to již 8 let po zaplacení úvěru, aniž by mi mezitím poslali jakoukoli upomínku nebo upozornění o nedoplatku. Jaká je promlčecí lhůta, a je vůbec možné, aby po mě tuto částku po tak dlouhé době bez předchozího upozornění vymáhali? Jen pro informaci, jedná se o částku 950,- Kč, a nikde není rozepsáno, za co jednotlivě a konkrétně to je.

  Další informace


  Jaka je promlceci doba u vytrznictvi horni hranice dva roky,dekuji

  Pokud nebylo sděleno obvinění, tak tři roky (par. 67/1 TZ)

  Další informace


  Jak je to s udělováním pořádkové pokuty?

  Vím, že pořádkovou pokutu lze udělit až do výše 50 000 kč. Také vím, že se ukládá max. po 5 000. Jaká je min. lhůta mezi těmito 5ti tisícovými pokutami a dá se po dosažení 50 000 po určité době začít ukládat od znovu?

  Další informace


  Chodí pokuty za dopravní přestupky v obálce s červeným pruhem?

  Na podobnou otázku jsem asi před měsícem odpovídal přibližně takto: (snad mě někdo ještě doplní)Obálka s červeným pruhem se má používat v občanském soudím řízení pro ty druhy zásilek, které mají být doručeny jedné konkrétní fyzické osobě. Pokud je tedy obálka takto označena, znamená to, že žádné jiné osobě než adresátovi doručena být nesmí. Od obálek s modrým pruhem se v podstatě moc neliší.Obálky s modrým pruhem mohou být uloženy a doručeny v danou dobu, případně vyzvednuty na doručovací poště osobou, jíž byly tyto adresovány, pokud tato předloží platný průkaz totožnosti.Původní barevná identifikace obálek přestala plnit svůj význam zavedením obálek se zeleným pruhem. Takto označená obálka - zelený pruh, se např. považuje za doručenou deset dnů poté, co ji vhodil doručovatel do schránky.Tato změna má ulehčit práci soudům a úřadům a ztížit život těm, co odmítají potvrdit převzetí poštovní zásilky.Obálky s barevnými pruhy se používají zmatečně a tak v té s červeným pruhem může být cokoliv úředního,od soudu ,policie a úřadů všeho druhu.

  Další informace


 • Falešné podepsání plné moci

  Co se může stát matce která vyplní plnou moc a bez informování druhého rodiče za něj podepíše to že souhlasí s jejím zastupováním ? Může dostat pokutu pokud se ukáže že to podepsala ona?

  Další informace


 • Když mám půl roku nezaplacené dvě pokuty z mhd kolik peněz budu platit teď když je hodlám zaplatit?

  Nejlépe se dohodnout. Výše sankce nemusí být vždy stejná

  Další informace