• Jaká povolání se zaměřují na ochranu zvířat? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaká povolání se zaměřují na ochranu zvířat?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jaká povolání se zaměřují na ochranu zvířat?

 • Tady asi neplatí zákon na ochranu zvířat?Prosil bych zlaté uživatele aby otazka zustal kde je!  Další informace


  Pořídili byste si topinkovač, který má automatickou ochranu proti spálení topinek?  Další informace


  Jaký máte názor na cirkus? Vidíte v tom týrání zvířat?  Další informace


  Chtěli byste někdy rozumět řeči zvířat?  Další informace


 • Jak chápete ochranu spotřebitele?

  Jak chápete ochranu spotřebitele?

  Další informace


 • Animal planet a další - natáčení nebezpečných zvířat - jak ?

  Ahoj, zajímalo by mě jestli někdo nevíte nebo nemáte nějaké informace o tom jak probíhá točení pořádů které jjsou často třeba na animal planet a jiných TV. vím že to jsou nejspíš specialisté a odbornící, ale jakto že můžou bejt takhle blízko šelmám a nejjedovatějším hadům světa. Šahat jim na hlavy plavat mezi nima nebo tahat 5 metrovou kobru za ocas a že zrovna jeho nekousne :) Děkuju za jaké koliv info :) i třeba jestli nevíte zda tam s nima je někdo pro jistotu třeba se zbraněma atd. :)

  Další informace


 • Může člověk přebírat vlastnosti zvířat, s kterejma je ve styku?

  lexx: takže řezníci jsou většinou svině?

  Další informace


  Kdy se objevily první karikatury? Na koho nebo na co se zpravidla zaměřují?

  Znáte některého našeho karikaturistu?

  Další informace


 • Kde se prodávají dýmky z mrožího klu, mušlí, kostí zvířat, kamene, skla i palic kukuřice?

  V trafice asi těžko a vyrobit si to člověk asi jentak nemůže. Ostatní by to mohli používat, když už se nebojí rakoviny atd, aby to mělo aspoň nějaký styl a kouzlo ze kterého nezbyde jen špinavý vajgl jak u cigaret. Obyčejné dýmky jsou úsměvné a myslím, že málokdo Vám s nima nezačne říkat Sherlock Holmes, takže by to bylo třeba i užitečné.

  Další informace


 • mp3 přehrávač Watson - nejdou přidávat písničky - jak odstranit ochranu?  Další informace


  Aplikace na ochranu odinstalace aplikaci  Další informace


 • Rozumím tomu správně, že i ústavní soud považuje ochranu identity zloděje za vyšší právo, než je právo okradeného?

  A tedy že i ÚS chrání zloděje a zdravý rozum tak dostal zase na zadek? a href"https://zpravy.aktualne.cz/domaci/zverejneni-fotografie-zlodeje-kola-by-urad-nyni-nepokutoval/r~bcbe4b28a84811e7a9d00025900fea04/" rel"nofollow" https://zpravy.aktualne.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Je na světě vic zviřat nebo rostlin?

  Nedívala jsem se na čísla, ale logicky je víc rostlin. Je to zákonitost potravní pyramidy, posloupnost producentů a konzumentů.Rostliny se musí postarat o ovzduší, o půdu, o potravu pro býložravce a nepřímo i pro masožravce (zvířata) apod. Zvířata se vezou na rostlinách.

  Další informace


 • Obejde se umělé maso bez utrpení zvířat?

  V úterý vyšel na Novinkách článek o blížící se výrobě umělého masa. Základem technologie by mělo být odebrání vzorku 10 000 buněk živé krávě. Má otázka: bude přitom to zvíře trpět, může to mít pro něj nějaké následky? Pokud ne, je to dobrá alternativa i z ekonomických důvodů. a href"http://www.novinky.cz/veda-skoly/237696-vyroba-umeleho-masa-ze-zkumavky-ma-zacit-pristi-rok.html?refostatni-clanky" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Co se stane zkřížením dvou různých druhů zvířat?

  Co se stane když má třeba člověk styk s nějakým zvířetem? Nebo třeba zvíře s nějakým jiným zvířetem? Může vzniknout nějaký mutant?Jeden spolužák se na to ptal učitelky, když jsme probírali něco okolo této problematiky, učitelka mu řekla něco ve smyslu Nemusíš tu sedět jestli tě to nebaví. a neodpověděla. Zdá se mi, že je to možná trochu tabu nebo tak. Doufám, že mi zde někdo inteligentně odpoví.

  Další informace


 • Jak je možné že mám zpoždění menstruace s přítelem používáme ochranu-kondom a já jsem to měla dostat před 3 dny?

  Snad jako jediná žena, která ti odpoví -a matka dvou dospělých dětí a babička, tě můžu uklidnit, že zpoždění několik dní skutečně není důvod k panice (nebo radosti).

  Další informace


 • Kterých cca deset zvířat patří mezi nejinteligentnější ?

  10 opic :)Na tuto otázku není jednoduché odpovědět. Inteligence zvířat se obtížně měří, protože mnohé používané psychologické testy vyžadují používání rukou, které někteří vysoce inteligentní živočichové, např. delfíni nemají. Tzn. že jedny druhy zvládají některé úkoly lépe než druhé, protože jsou k nim prostě lépe zadaptované. Mezi nejchytřejší patří velcí lidoopi. Učí se velmi rychle, jsou schopni používat logiku a při řešení složitých úkolů a rébusů pronikat do podstaty problému. Je možné je natrénovat, aby se naučili komunikovat pomocí symbolů nebo znakového jazyka.Mezi velmi inteligentní zvířata kromě lidoopů patří delfíni, velcí papoušci, sépie, sloni, šimpanzi a psovité šelmy. Více o inteligenci zvířat se můžete dozvědět v anglické verzi encyklopedie Wikipedia na adrese: a href"http://en.wikipedia.org/wiki/Animal_cognition" rel"nofollow" http://en.wikipedia.org/ hellip /a

  Další informace


  Který druh ptáků a zvířat obecně létá pravidelně, i když prší?

  Létají všichni létaví ptáci. O zvířeti, které by létalo , jsem nikdy nic neslyšel.

  Další informace


  Jaký je oficiální znak pro ty co jsou proti týrání zvířat?

  Pokud nějaký existuje, zajímalo by mne, jestli existuje nějaký znak proti týrání zvířat. Co jsem vysledovala tak někteří použivají znak ve tvaru stuhy stočené do oka a otiskem tlapky na jednom konci stuhy ( a href"http://theilovedogssite.com/shop/?designAnti-Animal-Abuse-Ribbon utm_sourceFB_Offer_AntiAbuseRibbon utm_mediumlink utm_campaignFB_Offer_AntiAbuseRibbon" rel"nofollow" http://theilovedogssite.com/ hellip /a ) ale nevím, jestli je to oficiální znak (jako třeba české republiky) nebo jen znak nějaké nadace nebo skupiny.Doplňuji:Pájo: myslím znak celosvětový spíš.. jakoby známý všude

  Další informace


  Dělá se z nějakých důvodů rodokmen u některých druhů zvířat?

  Ano, dělá. Třeba u koní až několik set let zpět. Dělají se rodokmeny ale i u psů, koček a v podstatě všech hospodářských zvířat, zvláště u těch chovných.

  Další informace