• Jaká vztlaková síla vzduchu působí na tělo a jak to zjistit? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaká vztlaková síla vzduchu působí na tělo a jak to zjistit?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jaká vztlaková síla vzduchu působí na tělo a jak to zjistit?

  • Věříte tomu, že existuje síla, která vynese zadarmo do vesmíru nějaké hmotné břemeno?



    Další informace


    Zvítězila u vás síla nad rozumem?



    Další informace


  • Jak působí alkohol v menší, někdy i větší míře při jednáních a rozhodování v náročných situacích?

    Jsem čistokrevný abstinent a kolega mi doporučuje když se v něčem důležitém rozhoduji nebo jednám na úřadech, dát si frťana, má někdo zkušenost?

    Další informace


  • Jak na vás působí v obchodě CENA OD?

    Napálili vás už někdy?Když třeba do hromady dražších věcí přimíchali pár laciných a dali velkou cenovku o pod to malým napsali cena od .

    Další informace


  • sila signalu



    Další informace


    Jak dlouho působí AAA AUTO na trhu?“ a) Méně než 6 měsíců b) Již přes 20 let c) Od r. 12 př. n. l.

    Prosím,je to taková zvláštní otázka :)

    Další informace


  • Zná trestní nebo přestupkové právo výraz Osopil se na mě? Je tím výrazem daná nějaká výše či síla útoku?

    Je nasnadě, když se někdo na někoho osopí, dojde pravděpodobně ke změně vizáže nejméně jednoho z nich, takže jde zřejmě o útok. Neznám ovšem nikoho, kdo by byl odsouzený za osopení.

    Další informace


  • Pozitivni a negativni energie. Jak to pusobi mezi lidmi ? Jak je mozne , ze v neci pritomnosti je mi dobre a v neci ne ?

    Tak to proste je :) Nekteri lide jsou vam dokonale prijemni, ani nevite proc - je to treba zpusobeno drzenim tela, mluvou, dokonalou mimikou, souhrou gest s mluvenim, mohou vam podvedome pripomenout nejakou vam blizkou a milou osubku, a podobně. Oproti tomu kdyz si stoupnete vedle nejakeho brumly a morouse (coz se nemusi projevovat mluvenim!), asi vam moc dobre nebude. Nevim, jak bych to nazval, empatie to primo neni. Podvedome se vciteni do druhych a preneseni podvedome reakce na svoji naladu.

    Další informace


    nevíte někdo jaká byla síla větru při poslední bouřce(5.7.) v Královehradeckém kraji.

    myslím tu ze dne 5.7.při které byla zničena polovina lesů.dnes jsem jel z HK do Bělče a potkal jsem cca 100m široký a cca 5km dlouhý pás vyvrácených stromů,ale ty vedle normálně stály.Ale všechny vyvrácený nebo zlomený i 200letá lípa byla vyvrácená.Takže to nemohla udělat normální bouřka.Je možný že to bylo menší tornádo??-což by vysvětlovalo ten pás.

    Další informace


  • Je důležitější síla, nebo obratnost?

    Obojí není odpověď. Která vlastnost jde uplatnit ve více oblastech, která je cennější a která je užitečnější?

    Další informace