• Jaké doklady-dokumenty s sebou na úřad práce? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaké doklady-dokumenty s sebou na úřad práce?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jaké doklady-dokumenty s sebou na úřad práce?

 • Úřad prace a vysoká škola dálkově?  Další informace


  Proč se na Úřad práce nemůžou přihlásit poživatelé invalidních důchodů 3.stupně (pokles pracovní schopnosti více ne 70%)  Další informace


  Proč firmy nemají povinnost odpovědět na každý životopis právně nenapadnutelně, a kopii poslat na Úřad práce ?  Další informace


 • Babetta 210 doklady pro provoz  Další informace


 • Tehotenstvi a urad prace  Další informace


 • Nesel sem na urad prace co me ceka ?

  Prisel mi dopis na spravni rizeni a takovy ty dalsi nesmyslny keci okolo kdo zazil asi vi ... Co me ted ceka ?Doplňuji:Kdych vedel ze sou tyhle problemy tak sem tam teda nemel ani chodit ? A jenom se prihlasit na zdravotni pojisteni ? Samozrejme stim ze si to zaplatim sam . A kamos i rikal ze platil 17 tisic pokutu a za co ji jako platil , ale on tam myslim ze nebyl 3 mesice .

  Další informace


  Financuje úřad práce rekvalifikační kurzy?  Další informace


  Co budu potrebovat pro dolozeni pro financni urad, VZP a OSSZ, kdyz pracuji v UK? Jake formulare a jak dostanu?  Další informace


 • Řeší Úřad práce i pracovně právní vztahy zaměstnanců se zaměstnavateli pokud jde o neoprávněné propuštění?

  Dobrý den,jsem zaměstnán na základě prodloužení platnosti původní smlouvy platné od 28.3.2011 na dobu určitou do 28.9.2011. První prodloužení smlouvy je datováno 1.10.2011, čili splňuji podmínky 2. bodu § 65 (Skončení pracovního poměru na dobu určitou).Zaměstnavatel toto očividně neví a má za to, že mi smlouva končí 30.9.2012 a nechce ji prodloužit (zřejmě bude trvat na mém propuštění). Prosím o info jak postupovat pokud neuspěji s mojí oprávněnou argumentací. Děkuji za odpovědi z vlastních zkušeností.Doplňuji:SÚIP bude zřejmě vhodnější než ÚP - díky za nasměrování.

  Další informace


  Jaké doklady a povolení musí mít občan jiné země EU (např. Řek), aby mohl pracovat v ČR?

  Můj kamarád Řek přijel z Atén do Prahy jako turista. Po určité době mu však došly peníze. On tuto situaci chce řešit tak, že v ČR bude pracovat, aby si vydělal na obživu, bydlení, na zábavu a nakonec i na cestu domů do Atén. Má u sebe jediný doklad, řecký občanský průkaz. Chce pracovat na plný úvazek jako pomocná síla ve skladu jednoho obchodního řetězce. Co byste mu poradili?

  Další informace


 • Je městský úřad - sociální věci (psychické tyrání) stejné jako sociálka u úřadu práce?

  Nebo to jsou dvě odlišné instituce, nebo na koho se má člověk obrátit s tímto problémem.

  Další informace


 • úřad práce - rekvalifikace C+E

  Chtěl jsem se zeptat.. jsem na ÚP a chtěl bych si udělat rekvalifikaci na C+E. Co by se stalo, kdybych si rekvalifikaci udělal, ale po dokončení bych se rozhodl jít na vysokou a rekvalifikaci bych tak neuplatnil v žádném zaměstnání? Požadoval by pak uřad práce zpět vložené finanční prostředky? Nebo jak to funguje, děkuji !!!

  Další informace


  Urad prace

  Nevíte někdo, kolik se dostává od úřadu práce podpora v nezaměstnanosti a zda se dá započítat i % z výdělku v německu?

  Další informace


  Po půlročním vyřazení mám jít na ÚP. Chtějí potvrzení, jež už nemám. Můžu místo toho přinést přiznání inv. důchodu?

  Pobiram inv d. a ted mam jit na urad prace po 6 mesicich vyrazeni. Oni pry chcou lekarske potvrzeni, ktere uz nemam muzu jim prinest priznany inv. duchod, aby vedeli, ze mam snizenou prac. schopnost? A tim dostaval podpory z uradu? Cetl jsem na netu a 3. Stupen invalidni d. Nemuze byt registrovan na up. Tak nic mej se.

  Další informace


  Když mě nechtěl zaměstnat soukromý podnikatelé, proč mě Úřad práce nedal do státní firmy ? (např. ČEZ)

  Mr. KOLE:opäť:úrad práce NEZAMESTNÁVA, ani NEVYBAVUJE zamestnanie.To musíte vy.Mám pocit, že nechcete rozumieť.Mám pocit, že začnem Vaše otázky mazať.Doplňuji:Kole:urobte si zváračský preukaz v ochrannej atmosfére (vyjde Vás tak na 40.000 Kč) s odbornými skúškami a ja Vás zamestnám (nástupný plat 12 £/hod pri plnení výkonu), pracovisko Belfast, Ballymena, Ballintoy, GB. Ubytovanie, cestovné náklady a stravu si hradíte sám. Potrebné doklady zariadim.Pracovná zmluva na dobu určitú (do 31. 12. 2012), možno predĺžiť (pri vzájomnej spokojnosti).

  Další informace


  Kdy a s čím jít na úřad práce?

  Ano brigádu jsem začala v pondělí s tím, že hned ten den jsem běžela na úřad práce se nahlásit se smlouvou o dohodě o provedení práce, ale byla jsem tam jen týden a smlouvu ukončila s tím, že mi paní na pracáku řekla, že mám přijít až 20. dubna s vyplněným lístkem co mi dala na pracovním úřadě jenže ten lístek budu mít vyplněný až 15. dubna s tím, že na úřad práce mám jít 20. dubna což je fajn, ale co když mě teď od 1. dubna vezmou do té nové práce? To mám přijít na pracovní úřad s novou smlouvou o zaměstnání + s nevyplněným lístkem z brigády? nebo jen s listem ukončené smlouvy z brigády a novým listem z nové práce? tedy do 8. dubna jelikož bych nastupovala 1. dubna? Děkuji

  Další informace


  K čemu slouží úřad práce

  K čemu slouží? :D

  Další informace


  Je nutné se přihlásit na úřad práce na týden? Jedná se mi o pojištění..

  Je nutné se hlásit na úřad práce na týden? Přítel skončil v práci 3.ledna a do nové nastupuje 13. ledna,o podporu by nežádal, nemá ani papír o ukončení zaměstnání, budou to teprv posílat někde z centrály té firmy, bůhví, kdy to přijde. Bohužel také zrovna přišel o doklady, takže by se tam ani neměl čím prokázat...je tedy nutné se tam hlásit, myslím kvůli tomu pojištění?

  Další informace


  Do kdy se musím nahlásit na úřad práce při ukončení studia?

  Nejlépe co nejdřív. Stát za vás bude platit zdravotní a sociální. Jinak si to musíte platit sám-sama.

  Další informace


  Brigáda- úřad práce

  Mohu jít, pokud jsem evidován na úřadu práce na brigádu? Kdo za mě bude platit sociální a zdravotní?

  Další informace