• Jaké firmy jsou ještě státní nebo v nich má stát největší vlastnický podíl či vlastní velký počet akcií ? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaké firmy jsou ještě státní nebo v nich má stát největší vlastnický podíl či vlastní velký počet akcií ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jaké firmy jsou ještě státní nebo v nich má stát největší vlastnický podíl či vlastní velký počet akcií ?

  • Která z nich je největší kočka? :-)



    Další informace


    Jaké máte ratio zde na odpovědích? (ratio = počet odpovědí/počet otázek)



    Další informace


    Můžu si adoptovat či se stát poručníkem, případně pěstounem třeba pro tisíc dětí, nebo je počet nějak omezen?



    Další informace


  • Máme tři motocykly. U každého z nich je vždy uveden zdvihový objem a výkon. Který z nich má největší litrový výkon?



    Další informace


  • Jak začít investovat do akcií?

    Jak začít investovat do akcií na BCPP?

    Další informace


    co je to podíl 1/8

    chci se zeptat co je to podíl 1/8.nemovitost v exekuci je odhadní cena 120000kč potřebuji vědět výslednou částku,děkuji

    Další informace


    Dobrý den. Chtěl bych se zeptat co je to tržní podíl? a Jak jej lze vypočítat?

    Tržní podíl definuje, jak velkou část produktu nebo služby na daném území v daném čase prodává daný subjekt.Definujeme-li např. jako produkt auto, území ČR tak Škoda-Auto má v ČR tržní podíl zhruba 40%.Spočítat se dá jen tehdy, když znáte konkrétní čísla o celkovém prodeji daného produktu na daném území a údaje o prodeji výrobce.

    Další informace


  • Jaké jsou největší hity od Prince ??

    jeho podle vás nejlepší písně

    Další informace


    Můžete doporučit filmy podobné Wall Street, Hra - svět akcií a businessu?

    Filmy nemusí být pouze s Michaelem Douglasem, který hraje v obou výše uvedených. Děkuji.

    Další informace


  • Spolupracuje Národní památkový ústav s UNESCO, či má každý z nich svoje vlastní pole působnosti?

    Kromě legislativních předpisů České republiky se na památky na našem území vztahují také některé předpisy a závazky vyplývající z mezinárodních úmluv.Jedním z nejdůležitějších dokumentů je Úmluva o ochraně světového kulturního a přírodního dědictví spojující princip ochrany kulturního dědictví s ochranou přírody. V roce 1972 ji přijala Organizace spojených národů pro vědu, kulturu a vzdělávání (UNESCO). Úmluva je unikátní mezinárodní právně závazný dokument, který spojuje princip ochrany kulturního dědictví s ochranou přírody. Jejím smyslem je upravit péči o přírodní a kulturní památky jednotlivých zemí a napomáhat identifikaci, ochraně, obnově a prezentaci nejvýznamnějších světových památek.Na základě této úmluvy se vytváří Seznam světového dědictví (World Heritage List), do něhož jsou zapisovány památky s mimořádnými univerzálními hodnotami – od 90. let 20. století i ty naše.Péči o památky UNESCO v České republice zajišťuje Národní památkový ústav, jenž spolupracuje při přípravě materiálů pro nominace dalších památek a vypracovává podklady pro monitorovací zprávy k již zapsaným kulturním sídlům a památkám na seznamu světového dědictví nebo při zajišťování dalších informací týkajících se ochrany a péče o ně. Vlastníkům a správcům památek UNESCO pomáhá dostát požadavkům vyplývajícím z jejich mezinárodního významu, monitoruje situaci a stav památek a zpracovává podklady pro ministerstvo kultury, případně přímo pro Centrum světového dědictví. atd. ps:// a href"http://www.npu.

    Další informace