• Které infekce jsou příčinou zvětšené sleziny? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Které infekce jsou příčinou zvětšené sleziny?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Které infekce jsou příčinou zvětšené sleziny?

 • Jak se vypořádat s protiklady? Smích léčí, umřel smíchy. Kde je slunce, není lékař, ale je příčinou rakoviny kůže.


 • Zdravím, rád bych se zeptal, jak je to s dovozem aut z USA? Jaké jsou podmínky pro dovoz auta? Jaké jsou ce trajektů atd


  Mám v chladiči auta Peugeot 106 maglajs asi vody a oleje.Myslíte si,že je příčinou těchto problému těsnění pod hlavou?


 • Pračka dobře pere i máchá, ale její provoz je v poslední době velmi hlučný. Co může být příčinou?


  Co může být příčinou toho, že to v domě zapáchá po zelí?


  Bydlení v prostorách, které jsou v suterénu a jsou inzerovány jako komerční.


 • Jaké jsou nejvýznamnější plavecké bazény a aquaparky ve Velké Británii ? Jsou jejich webové stránky v češtině?


  Infekce mocovych cest?


 • Jaké jsou pořady v TV. které nemusíte? Také máte pocit, že Nebezpečné vztahy na Primě jsou i nebezpečně hloupé?

  Pořady toto typu a jim podobné (soudce Alexandr, soudkyně Barbara) bytostně nesnáším. Hloupé možná ani nejsou, ale sledovat něčí konflikty vážně nemusím. Těch stresů mám víc než dost i ve vlastním životě.
 • Jaký je rozdíl mezi příčinou(skutečným důvodem)a záminkou

  Příčina to, co způsobuje nějaký děj., to, co má za následek vznik něčeho. Nevědomost a blud jsou příčinou všeho zla,. Co je přičinou smrti? Infarkt. Co zpúsobilo požár? Cigareta..Ale může to být i pohnutka, důvod - zavdat příčinu k hněvu,, smál se zcela bez příčíny. Důvod to, čím se vysvětluje správnost, oprávněnost něčeho ukazuje n. vyvrací správnost, vhodnost něčeho (jednání, chování) Prosím, uveďte důvody zákroku, zdravotní důvody. vyložit důvody, uvést důvody. Fotografování je z důvodů vojenských zakázáno -Záminka - předstíraný důvod zastírající pravou příčinu nebo důvod. falešná záminka, nemoc byla záminkou. -Příčinou našich nesnází je, že nemůžeme uvést objektivní důvody, jimiž bychom podpořili zmíněnou teorii.Záměňuje se důvod s příčinou. I když rozdíly nejsou tak velké.Schéma:vlastní příčina protože A, tak B - označuje okolnost motivující a vyjadřuje ji tak, že tato okolnost platí. Protože jsem nepodal přihlášku na vysokou školu, nemohu se zúčastnit přijímacích zkoušek.příčina neúčinná ačkoli A, tak nikoli B - okolnost platí, ale nevyvolává očekávaný následek. Ačkoli jsem včas podal přihlášku na vysokou školu, nemohu být přijat...důvod protože B, tak (asi) A -okolnost motivovaná, nikoli motivující, a vyjadřuje ji tak, že tato okolnost (asi) platí. Vědomosti má, protože u přijímacích zkoušek uspěl.Snad si vztahy ujasníte.Jazykové zdroje, slovníky atd..
 • odstranění infekce


  Zvětšené vyhledávací pole


 • Jsou nějaké houby které mají zespod žluté dirky a jsou nejedlé?

  Doplňuji:No a co jinak, už jste byli letos na houbách? Já přines tohle gt a href"http://uloz.to/xuGxZ8Fm/kliste-flv" rel"nofollow" http://uloz.to/ hellip /a
 • Co je podle vás hlavní příčinou tzv. přechozeného vztahu?

  V poslední době se hodně řeší partnerské problémy v tzv. přechozených vztazích. Co je podle vás jejich hlavní příčinou? (Případně vlastní zkušenost?) a href"http://magazin.libimseti.cz" rel"nofollow" http://magazin.libimseti.cz /a … Doplňuji:Omluva: Snad to již bude v pořádku.:-) a href"http://magazin.libimseti.cz/laska-a-sex/4843-prechozeny-vztah-prijde-za-2-az-6-let" rel"nofollow" http://magazin.libimseti.cz/ hellip /a
 • Co je příčinou toho, že je v noci tma, i když svítí hvězdy?

  Při změně letního času na středoevropský nesvítila u nás na ulici světla kvůli novému automatickému nastavení. Měla jem nepříjemný pocit, i když na nebi svítily hvězdy... Jen světla kolemjedoucích aut ulice občas ozářila...Doplňuji:Lásenko, dala jsem Vám sice bod, byla jsem nepozorná, ale chybí mně odkaz, odkud jste čerpala. Pro ověření a doplnění odpovědi je určitě nutný.
 • jaké jsou největší turistická lákadla moravskoslezského kraje? a jaké jsou zde CHKO, NP a biosférické rezervace?

  z těch historických třeba Dolní oblast Vítkovic jiank vo oklí vodní nádrže Šance je hodně národních parků.např Malenovický kotel,Travný,Mazák atd..Pak Moravská sahara-Bzenec ale to je spíš Jihomoravský kraj.Ten se ale spíš proslavil nejvěším lesním požárem ve střední evropě.
 • Může být nedostatek vápníku v těle příčinou toho, že mému synovi nerostou zuby?

  chtela bych se zeptat mám 1O mesicniho syna a pořad mu ješte nelezou zuby mohlo by to byt že ma nedostatek vapiku v tele
  Které infekce jsou příčinou zvětšené sleziny?

  A může to být třeba i rýma nebo nachlazení?
  Co může být příčinou přílišné přecitlivělosti a plačtivosti?

  Poslední týden se mi chce pořád plakat (i prostě jen tak), cítím se bez nálady a občas smutně... Co může být příčinnou?Doplňuji:Ale je pravda,že mě uklidňuje jeden film... ( konkrétně Twilight sága-Stmívání)
  Co může být přičinou citlivých bradavek?

  Kromě těhotenství, ovulace nebo hormonálních záležitostí? Máte zkušenost ještě s jinou příčinou citlivých bradavek na dotek?