• Které jazyky ovládal Karel Čapek? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Které jazyky ovládal Karel Čapek?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Které jazyky ovládal Karel Čapek?

 • Zkoušeli jste někdy konzumovat mochomůrku červenou? V jaké části sezóny, jaké byly prožitky, kolik jste toho měli?


  Kdo umí všecky jazyky světa?


  domácíalkohol tester...jaké máte a jak jste s nimi spokojeni?


 • A jaké jsou NEVÝHODY kapitálového pojištění?

  Doplňuji:Díky.
 • Mate radi vnitrnosti(jatra,jazyky,pajsl atd:),nebo je zavrhujete a proc?Diky

  Vsimla jsem si,ze mladi lide nejsou nadseni,pokud je neco uvareno z vnitrnosti.Doplňuji:Mam to take rada.
 • Použil K. Čapek jméno Dr. Galéna v dramatu Bílá nemoc z autentické historické postavy?

  Ano - viz - a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Galén" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a ...
 • Jaké dokumenty je nutné skladovat a jaké né? A jak dlouho se má vlastně co skladovat??

  mám doma hromadu PAPÍRŮ!!! ..protože celý život mi maminka říkala VŠECHNO SCHOVÁVEJ A NIC NEVYHAZUJ!!! :-))) teď mám hrůzu z toho, že najednou na mě někdo přiletí, že mám něco zaplatit a já nebudu mít doklad o tom, že už jsem to třeba zaplatila.. nebo z podobných situací.. CO JE DŮLEŽITÉ A CO NÉ?? ať se to týká práce, zdraví, mobilních operátorů, bank a jiných institucí ATD. ATD. Vííím, že je toho HODNĚ!! ale když dá každý NĚJAKÝ tip, tak bych se mohla tou hromadou probrat a udělat ji alespoň poloviční!!!! :-OOO :-) mám různé ústřižky od plateb, výplatní lístky, doklady o placení splátek.. atd. atd. jsou to opravdu hromady.. nasekala jsem spoustu papírů za svůj dosavadní život a chci se jich už jednou pro vždy zbavit.. nebo se v nich jednou utopíííím!!! :-DD -OOO néééé :-) to nechci :-( DĚKUJI!
  A ještě bych se ráda zeptala, pokud ne, do jaké výše se může nemocenská krátit a na jak dlouho?

  Může být nemocenské dočasně kráceno nebo odňato, a to na dobu nejdéle 100 kalendářních dnů ode dne porušení tohoto režimu nebo nesplnění povinnosti této součinnosti, ne však déle než do skončení dočasné pracovní neschopnosti, při níž došlo k porušení tohoto režimu. Dokonce v některých případech vznikne přeplatek a musí jej vrátit.
 • Jaké jsoz výhody malochovu a jaké jsou výhody velkochovu?

  Jak u čeho. Malochov u některých domácích zvířat je řízen často laicky s mnoha chybami vinou zastaralých názorů nebo nedostatku času (jako vedlejší činnosti) i financí na cokoliv ( zastaralá mechanizace, krmení, vitamíny,nevyhovující hygiena chovu atd.) U velkochovu naopak může chybět empatie s chovanými zvířaty, která mohou být pokládána za výrobní prostředek , což se vinou psychického strádání (které často hraničí s týráním zvířat) může projevit na finálním produktu.V podstatě jde o rozdílný podíl lidské činnosti, jen jde o to, co je vlastně pro zvířata lepší.
 • Umíte nějaké exotické jazyky? Pokud ano, které?

  Já umím například několik desítek japonských slov.
  Mají i jiné jazyky víceslovné číslovkové výrazy jako je třeba dvacet dva - dvaadvacet?!

  určite.napr v angličtine sa dlhé 1962 - one thousand nine hundred sixty-two skracuje na nineteen sixty-two (počet storočí+rok - i keď to teda nie je práve jedno slovo).takisto i maďarčina delí letopočet na dve slová (počet storočí+rok) - ezerkilencszázötven hatvankettő (1962)-Q
  Které umíte jazyky a na jaké úrovni?

  Já umím angličtinu na mírně pokročilé úrovni, němčinu na úrovni pokročilého začátečníka, cca 150 španělských slov a 50 až 100 japonských slov.
  Které jazyky mají jiné číslice?

  Potřeboval bych vědět co nejvíce jazyků co mají vlastní jiné číslice, nemusí to být ani jazyky můžou to být šifry které však už byly odhaleny a je znám klíč k těmto šifrám,soustavy atd. Zatím mám dva tajné jazyky ze seriálu Futurama,Malajálamštinu,Su-čou a plno dalších jazyků z wikipedie a samozřejmě soustavy opět z wikipedie.
  Jaké jazyky se vám líbí?

  Máte nějaké oblíbené jazyky? Mně se líbí melodická francouzština a nádherná turečtina.SLUNCE francouzsky a turecky: soleil, güneş.Není to nádherné!? :D
  Co si mam vybrat Španělštinu nebo Francouzštinu a proč. díky (oba dva jazyky se mi líbí)

  Oba jazyky jsou krásné a každý z nich má něco do sebe . Vybírej si podle toho, jak budeš do budoucna mít příležitost konkrétní jazyk využívat. Jestli budeš mít možnost, tak je klidně studuj oba.
 • je v Plzni gymnázium,nebo střední škola zaměřená na jazyky?

  Dobrý den,tento rok si mám vybrat školu a nevím jestli je v plzni nějká střední škola,nebo gymnázium zaměřené na jazyky,popřípadě střední pedagogická škola. Neví někdo o něčem? Předem děkuji za rady... :)P.s. na vše se podívám a budu taky hledat.. :)
  Zkoušel jste někdo dělat mystery shoppera? Jaké máte zkušenosti? Jaké jsou odměny? Není to podvod?

  neskoušel, ale je to běžný postup ověřovaní kvality služeb (a personálu, samozřejmě).
  Překlad z ČJ do NJ : Nemám žádný oblíbený předmět (ve škole). Dříve mě bavily jazyky. Nemám ráda matematiku a chemii.

  pokračování: Žádný předmět mě nebaví.
  Nevíte někdo, jaké je školné..celkově jaké jsou tam finanční požadavky na střední škole služeb Uherské Hradiště? dííky

  Navštivte Den otevřených dveří a přímo na místě se můžet zeptat na všechno, co vás zajímá.Dny otevřených dveřípátek 29. 11. 2013 14.00 – 17.30sobota 30. 11. 2013 8.00 – 12.00čtvrtek 23. 1. 2014 14.00 – 17.30 a href"http://www.sossluzeb.cz/index.html" rel"nofollow" http://www.sossluzeb.cz/ hellip /a
 • Jaké + a - má pronájem pozemku pro chov ovcí,asi 5 kusů a jaké chtít nájemné na Vysočině?

  Fakt nevím pozemek ani ovce nemám.....