• Které je nejvýše položené evropské velkoměsto? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Které je nejvýše položené evropské velkoměsto?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Které je nejvýše položené evropské velkoměsto?

 • Nevím si rady s touto otázkou, ohledně zeměpisu.
  Co znamená rozhodování „dvojí většinou“ v Evropské unii?
  Děkuji moc


 • Jste spokojeni z výsledkem ankety evropské auto roku 2013?


 • Kdo plati kurz Evropske normy na svarovani?


 • A po jaké. Době mi může přijít exekuce když prestanu v bance zplacet půjčku když na ni nebudu MIT?


 • Jaké typy sádla/škvarků se dělají a v jaké podobě/úpravě jsou nejzdravější?

  Vepřové sádlo, psí sádlo, husí sádlo...Psí sádlo je vhodné k léčbě průdušek, vepřové škvarky jsou pochoutka, husí sádlo delikatesa...
 • Které je nejvýše položené evropské velkoměsto?

  Velkoměsto je město nad 100 000 obyvatel. a href"http:/rirucka.ujc.cas.cz/?slovovelkom%C4%9Bsto" rel"nofollow" http:/rirucka.ujc.cas.cz/ hellip /a 1. V anglickém odkazu najdete Seznam evropských měst podle nadmořské výškySeznam evropských měst s více než 100 000 a další atd.Burgos 929 m (3.048 ft) - ŠpanělskoLeon 837 m (2,746 ft) - Španělsko a href"https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_European_cities_by_elevation" rel"nofollow" https://en.wikipedia.org/ hellip /a Další města pro zajímavost . jsou i v anglickém odakzu2. Davos leží ve výšce 1556 metrů m.m., je druhým největším městem kantonu Graubünden a jedná se o klimatické lázně, sportovní a turistické středisko.Zdroj : Malá čs.encyklopedie, Praha : Academia 19853. u Sv. Mořice je udávána nadmořská výška 1856 m.n.,lyžařská oblast se pohybuje od 1750 do 3303 m, pro předpověď počasí je měřena hodnota 1767 m.n.4. . Pro hlavní město tohoto kantonu, Arosu, je udávána výška 1775 m.n.m, lyžařská oblast leží v nadmořské výšce od 1800 do 2653 m n. m., Předpověď počasí se udáva pro výšku 2200 m.n. a href"http://www.ptejteseknihovny.cz/dotazy/nejvyse-polozene-mesto-evropy" rel"nofollow" http://www.ptejteseknihovny.cz / hellip /a 5. Nejvýše položené evropské hlavní město najdete pod vrcholky východních PyrenejíŘíká se, že leží v oblacích, a uvěřit tomu není vůbec těžké. Andorra – knížectví na svazích východních Pyrenejí s nejvyšším vrcholkem měřícím 2946 metrů, naopak nejníže položeným místem Riu Runer v nadmořské výšce 840 met
  Jaké tance se učí v tanečních ? Jaké tance se tancují pod vodou ? Učí se i podvodní tance v běžných tanečních kurzech ?

  Při tanečních mistr především upozorňoval, aby slečny si dávaly při podvodní (-ý)ch tanců pozor na kabelky, šperky a na svoji čest.
  Jak byste prosím v bodech napsali hlavní problémy Evropské unie?

  Děkuji moc
  Budou evropské státy mimo EU v budoucnu moci zůstat v Evropě?

  To se teprve pozná. Dnes ani nikdo nevíme , zda Evropa bude obyvatelná.
  (Pro moderátory a tým viz popisek) Jaké je z literárního hlediska téma díla Don Quijote de la Mancha?

  Nechápu, jak mě může někdo nahlásit kvůli následujícímu důvodů Zadání úlohy, domácího úkolu, soutěžní otázky (jiné probíhající soutěže. Když už do školy ani nechodií. Ptám se pro vlastní potřebu,jelikož nevím co brát jako motiv a co jako téma. Na internetu jsem to nenašel. Knížku čtu a nevidim důvod, proč mi překážet v jejím zodpovězení.Takže porušení KODEXU to není.Annas: Řekla jste mi, že už jste na podobnou otázku odpovídala a že mi pošlete na ní odkaz, ačkoliv bych si to měl najít sám. Nenašel jsem odpověď na portálu a ani jsem nedostal od vás odkaz.Díky.
 • Podporuje Verizon či ATT nebo Sprint i evropské sítě? Jde mi o to jestli půjde použít IPhone koupený v USA na uzemí čr.

  IPhone z USA
 • Proč mají absolventi škol problém získat zaměstnaní v celé Evropské únii (ztracená generace) ?

  To jsou politici co tvoří pracovní zákony v jednotlivých státech Evropské unii a politici Evropského parlamentu málo nápaditý .Např. najít kompromis mezi náklady zaměstnavatele na nového mladého nezkušeného pracovníka a jeho nižším ziskem pro firmu než se vše naučí, aby jenom nedělal firmě škodu.Např. mladý nezkušený obráběč kovů bude více lámat vrtáky, závitníky, sousružnické nože, zuby fréz.
 • Jaké bojové sporty provozujete? Ti, kteří je neprovozujete, které se vám líbí nejvíce?

  Původnío dotazJaké bojové sporty provozujete a ti co neprovozujete, jaké se Vám líbí nejvíce?
 • Věříte, že mají být národní evropské státy postupně zlikvidovány a rozmělněny?

  Poslední dobou narážím na články a videa, která varují před tím, že migrace z afriky a arabských zemí je uměle řízena a má za cíl zaplavit a oslabit evropu. Jednotlivé národní státy a jejich původní bílí obyvatelé mají být postupně zlikvidovány a nahrazeny novým zřízením a smíšenými rasami. Účelem má být lepší ovladatelnost EU, jejicho obyvatel a oslabení evropy na úkor jiných velmocí. Je to podle vás blábol, nebo je něco takového reálné?
  Kde mohu zjistit, která anglická slovíčka jsou britská a která americká?

  Na Google překladači mi to nehlasí co si teďka počnu ? :(Původní dotazKde mohu zjistit jaké anglické slovíčka jsou britské a jaké americké ?
 • Nevite, na které stránce nebo z které se dají vytisknout do sbírky obaly na filmy ve formátu A4?

  Jelikož se ptáš zájmenem na jaké , jediná odpověď musí být na internetové, tedy na stránce začínající protokolem http:// (Hypertext Transfer Protocol) a pokračující www. (World Wide Web).
  Anketa-Jaké náboženství je vám sympatické nebo ho přímo vyznáváte?

  Napiště třeba důvody,proč je vám to či ono blízké...nebo proč jste ateistou
  Ahoj,na jaké webové stránce se fotíte?

  Ahoj,znáte někdo nějakou webovou stránku na focení? Fotím se ve webcamtoy ale tam už je to takové okoukané.Předem děkuji za odpovědi.
 • Kteří z českých politiků jsou členy Evropské rady?

  Wiki: Evropská rada (ER) (anglicky: European Council) je jeden z vrcholných orgánů Evropské unie. Jejími členy jsou hlavy států nebo předsedové vlád členských zemí Evropské unie a zasedání se účastní předseda Evropské komise.Za ČR si jistě doplníš, koho máme předsedu vlády ...
  Ahoj lidičky, mám prosbu: MANŽELÉ 7.pád, číslo množné - jaké je I/Y podle vzoru...?

  no jo briketko, ale podle vzoru pán by v 7. pádě mn. č. mělo být teda na konci tvrdé ) gt(v odkaze se uvádí, že obě možnosti jsou správně)