• Jaké je právní postavení holdingu? V ČR. Možnost řízení ovládaných společností v holdingu vlastníky holdingu. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaké je právní postavení holdingu? V ČR. Možnost řízení ovládaných společností v holdingu vlastníky holdingu.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jaké je právní postavení holdingu? V ČR. Možnost řízení ovládaných společností v holdingu vlastníky holdingu.

 • Poradna pravni rady  Další informace


  Jaké používáte programy od společnosti Google.  Další informace


 • Jaký máte názor a jaké maté zkušenosti se společností IKEA?  Další informace


 • Pojisteni pravni zodpovednosti  Další informace


 • Chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti se společností OLDIMAX s. r. o. Popřípadě jaké.(insolvence)  Další informace


 • Detektivní a právní seriály bez vražd?

  Znáte nějaké seriály z prostředí právnického, detektivního (dobré na procvičování mozku), ve kterých nejsou předmětem vraždy? Třeba Hercule Poirot je výborné, ale často ponuré, nepříjemné a vraždy.

  Další informace


 • Nelze se registrovat. Znáte jiné online právní poradny  Další informace


 • Může právník dále vykonávat svojí praxi, když je zvolen místostarostou? Myslela jsem, že se musí vzdát své právní praxe.

  Nemusí. V mnoha menších obcích je neuvolněný místostarosta, někde i starosta. A ti musí přece do práce aby se uživili. Nemělo by ale docházet ke střetu zájmů

  Další informace


  Má člověk právní nárok na přístupovou cestu je svému pozemku?

  Můj kamarád má problém s přístupovou cestou ke svému domu. Nyní vedou k domu cesty 2 (polní). Obě jsou na pozemcích zemědělského družstva (ZD). Na jedné ZD schválně vytvořilo zábranu. Druhou ničí těžkou technikou, takže je někdy osobákem nesjízdná. Kamarád žádal obec, aby mu prodala obecní pozemek, na němž by bylo možno vytvořit alternativní cestu. Ale obec se tím nechce zabývat. Má můj kamarád právo na sjízdnou cestu (když poctivě platí daně)? Má obec povinnost mu vyjít vstříc? Je na to nějaký zákon? Děkuji.Doplňuji:Bumbesi, soudit se s kým?? Myslíš se ZD? Jsou to přece majitelé pozemku, když budou chtít, můžou třeba cestu rozorat a pěstovat tam brambory. Nebo myslíš s městem, že neposkytuje občanovi základní práva (přístup ke svému pozemku (přez to, že za něj občan platí daně))?Jak vidím, právní rady se zde již neposkytují. Škoda.

  Další informace


  Kdo nahradí policistům, jež byli na 2 roky postaveni mimo službu kvůli křivému (!) obvinění ze znásilnění, ušlý zisk?

  Dva roky, než se případ uzavřel - a jasné důkazy prý hovoří nesporně v neprospěch údajné poškozené . Kdo teď ale zaplatí třem policistům, kteří dva roky nemohli chodit kvůli tomu do práce, peníze, o které přišli? Bude toto povinnost údajné poškozené? Nebo je to v tomto úžasném státě zařízeno tak, že už své peníze nikdy neuvidí?Doplňuji:led: to je mi jasné, že se postupovalo podle zákona. Co ale praví zákon v tomto případě - tedy když se obvinění ukáže jako křivé? Dostanou své peníze za dvouleté postavení mimo službu zpět?

  Další informace


  Je v Brně bezplatná právní

  Je v Brně bezplatná právní poradna,a kde?

  Další informace


  Jaký právní vztah je nejčastěji uzavírán na internetu?

  Myslím, že je to kupní snlouva.

  Další informace


  Jaký je rozdíl mezi svéprávnou osobou a právní osobností?

  Děkuji komukoliv za odpověď.

  Další informace


  Jak vypovědět pojistnou smlouvu na pravni ochranu vozu?

  Nestihli jsme podat včac výpověd po roce na roční pojištění pravní ochrany vozu. Zjistili jsme, že máme v naší hlavní pojistce právní ochrany také pojištění na mé auto, takže pojistku platím defakto 2x. Vůz nyní prodávám. O co mi jde. Musím čekat rok na další vypovězení nebo zmenu obch. podmínek? Roční vypovědní lhutu bych rada ověřila. Víte někdo?? Děkuji všem za odpověd.

  Další informace


  Dobrý den, jaké jsou právní důsledky, když manželé spolu nežijí ve společné domácnosti?Děkuji

  V zásadě dvojí. 1)bez ohledu na trvalé přihlášení k pobytu, které má jen evidenční charakter, má společná domácnost vliv na nárok některých sociálních dávek, dále na zálohy na služby v bytě, které se odvíjí dle počtu osoba 2) v případě oddělené domácnosti delší než 3 roky, lze toto uplatnit jako jednu z právních podmínek zrychleného rozvodu.Ve starém právu existovala tzv. rozluka od stolu a lože.

  Další informace


  Co je právní opce?

  Je mi srozumitelný výraz opce v oblasti financí, v oblasti práva nikoli.

  Další informace


 • Jak tuhle situaci řeší právní systém?

  Například v ČR je incest trestný čin a může být potrestán až 3 lety vězení.Ve Francii je ale incest zcela legální.Jak by toto řešil náš zákon pokud by si občané ČR (bratr,sestra) udělali týdení dovolenou ve francii a tam by měli pohlavní styk? Pokud vím tak se musí dodržovat zákony dané země, ale je tato možnost zcela bez postihu? Nebo by dotyčným hrozil po návratu nějaký trest?PS:Otázce se nedivte je už půl 5 :P

  Další informace


 • Jaké má postavení bronzový uživatel na stránce Odpovědi.cz?

  Je to nižší stupeň elity, vysoce pokročilý uživatel, nadprůměr či něco úplně jiného? Jaké je nejbližší synonymum pro postavení bronzového uživatele?

  Další informace


 • Pravni administrativa  Další informace


  Jaké je postavení listů na stonku u Narcisů?

  Tuto informaci potřebuji k referátů o narcisu. Všechno mám akorát tuto informaci jsem na internetu prostě nenašel.

  Další informace