• Jaké je vhodnější jméno pro hudební skupinu? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaké je vhodnější jméno pro hudební skupinu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jaké je vhodnější jméno pro hudební skupinu?

 • Jakého máte nejraději zpěváka,zpěvačku či skupinu?  Další informace


 • Jsou na hnojení pokojových květin vhodnější tekutá hnojiva nebo tyčinky ?  Další informace


 • Znáte nějakou skupinu která má podobnou hudbu jako skupina DUB FX?

  Znáte nějakou skupinu která má podobnou hudbu jako skupina DUB FX?

  Další informace


  Víte že skupinu ABBA tvořily 2 manželské páry?

  Téda toto jsem ještě donedávna netušila... A víte že Agnetha a Bjorn většinu skladeb odzpívali už dítětem? Nevíte jak je to s touto tehdy ještě slavnou skupinou dnes? Moc dík za příp. info ))

  Další informace


  Pro jakou věkovou skupinu jsou cíleny Anime seriály ?

  Nikdy bych neřekl že se na to začnu koukat ale docela mě chytnulo anime Fairy Tail. Většina lidí co nesledují anime si to pletou s pohádkami pro děti... Nedovedu si představit že bych jako dítě pochopil děj v anime seriálech. Tak se ptám zhruba pro jakou věkovou kategorii je anime vlastně určeno ? Pro puberťáky, dospívající nebo dospělé ?

  Další informace


  Neznáte někdo opravdu originální hudební skupinu??

  Nemusí být moc populární, ale hlavně originální..... :)

  Další informace


  Dobrý den, zakládáme novou hudební skupinu.Tak jsem se chtěla zeptat,jestli by někdo zkušený nám nechtěl skládat písničk

  Doplňuji:sandra-nova-sn@seznam.cz

  Další informace


  Co je to za skupinu, písničku?

  Už tu byl dotaz, ale nezodpovězen. Zde se mi podařilo nahrát kousek. Takže, dozvím se nyní, něco více? Děkuji. a href"https://www.youtube.com/watch?vEpHMX394Oj8" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a Děkuji všem. Již díky mobilu zjištěno. Jedná se o Army Of Lovers Crucified

  Další informace


 • Proc se dnes spousta lidi chce naucit hrat na hudebni nastroj bez znalosti not a hudebni teorie?

  Proc je zrovna toto prijmano mladymi lidmi prevazne vnimano tak negativne ? Vychazim z toho, co ctu na internetovych forech atd. Myslite si, ze je v dohlednu doba, kdy budou soukromi ucitele obchazet domacnosti a ucit deti psat bez zbytecne znalosti cteni, narozdil od zlych ucitelu v zs chapnych jako neumeteli vyucujici zbytecnosti, aby to nahodou kakánka neodradilo pro svoji prilisnou slozitost mluvit? Netyka se to jen toto, proste mi pripada, ze se dneska vsechno zjednodusuje uplne nesmyslne. Co myslite?

  Další informace


 • Znáte nějaký web podobný emailing.cz, kde lze oslovit i menší skupinu lidí dle jejich databáze? Děkuji.

  Na emailingu lze za cenu Kč 9.900,- bez DPH rozeslat až 100.000 e-mailů. Lze někde oslovit i menší množství zákazníků?

  Další informace


  Word 2010 jak při malování utvořit skupinu  Další informace


  Jak můžu vymazat skupinu na facebooku?

  Založila jsem na facebooku skupinu, kterou bych chtěla vymazat. Nevím ale jak. Poraďte prosím.Doplňuji:Při mazání členů se vyskytla zrada. Tři členy nemohu smazat. Dívala jsem se na jejich profily a ani na nich nemají, že by členy byli. Jeden mi tvrdil, že členem není a že se tam nemůže dostat. Obávám se, že když odstraním sebe, tak skupina bude dále existovat a budou se do ní přidávat další lidi, kteří jsou již dávno pozvaní a ještě neodpověděli. Poraďte prosím.

  Další informace


  Hudební přehrávač do pro Firefox 3  Další informace


  Ako nastavit Domacu skupinu/router?  Další informace


 • Založila jsem na facebooku skupinu na podporu myšlenky: Babybox v každé nemocnici. Podpoříte nás?

  Založila jsem na facebooku skupinu na podporu myšlenky: Babybox v každé nemocnici. Podpoříte nás? Pokud ano,přidejte se, ať máme co nejvíc členů a řekněte o této skupině každému, koho znáte.

  Další informace


 • Jméno Nikita je podle vás klučičí,nebo holčíčí jméno?

  Doplňuji:a kdy má Nikita svátek?.... :-)

  Další informace


 • Pokud je Barbara jméno pro ženu, tak Barbar je jméno pro muže?  Další informace


  Je jméno Čestmír nejvíce kladně znějící, protože obsahuje jak čest, tak i mír? Co jméno Honimír?

  Ve staročeština není samozřejmě Honimír jako jméno zachycené. Vznikol jako neologismus v době minulé.Pojmenování Honimír je argotický výraz, užíval se ve vztahu ke Gottwaldovi, jak uvádí Korpus českého jazyka .Význam – mluvit naplano, chvástat se, kecat apod. V současnosti je také jako výraz urážlivý – správně honimír...Když srovnáme se jménem Kazimír – ten, kdo kazí mír, případně kdo káže mír tedy usiluje o mír, tak Honimírr nemusí mít vulgární podtext, i když nezní nějak libozvučně. Znamená hoň mír – zasaď se o mír.Jenže sloveso honit má mnohem víc významů, takže se užívá spíš negativně, často jako urážka – např. namlouvat si někoho zadaného, často i ve smyslu sexuálním atd. Mír – bez velkého boje, v klidu.Slova vznikají, obnovují se původní významy, byť jejich užití záleží na kontextu. Množství výrazů s vulgárním kontextem, bohužel, je negativním jevem. Neměly by se užívat veřejně. Ještě jsem zapomněla na kladné významy - se zakončením -mir či §slav byl jmén hodně. Dnes už mnohá zapadla.Nejen Čestmír, ale i Miroslav, Vladimír, , Dobroslav, Tvořimír, Prosimír, Kraslav atd.Takže jména vyjadřovala charakterové vlastnosti lidí, kladné, bohužel i záporné, ale samozřejmě v jiném kontextu než dnes.

  Další informace


 • Jakou skupinu potřebuji...

  Jakou skupinu potřebuji k řízení vozidla,které táhne za sebou vysokozdvižnou plošinu o váze 2500kg a celková hmotnost obou vozidel je větší jak 3500kg???Díky za odpovědi.M

  Další informace


 • Bylo by rozumné nosit někde na oblečení nebo na nějakém štítku svoji krevní skupinu ??? :)

  Z cedulek typu v případě že se ztratíš, tady je adresa a telefon domů, požádej někoho o pomoc, jsem asi už hooooodně dávno vyrostl :)Ale co takhle nosit někde třeba na rukávu, v peněžence, v obalu na mobil nebo v extrémním případě tetovanou krevní skupinu pořád sebou ?Vystrašila mě nedávná situace, kdy bráchovi poslala přítelkyně smsku: Jakou máš krevní skupinu ? Smsky si všiml trochu později a pak se nedalo na číslo dovolat. Šíleli jsme strachy co se pro bůh stalo, chtěli sedat do auta a jet přes tři města situaci zkontrolovat :) Nakonec se ukázalo, že šlo čistě o zvědavost a náhle vybitý telefon :)Trochu mi to ale vštěpilo ten nápad, že by to nemusela být zase až tak věc k zahození. Třeba při autonehodě, kde by i lajk poznal že poraněný přišel o spoustu krve a dohledal cedulku, mohl by rovnou informaci předat dispečerovi a třeba by to mohlo napomoct v záchraně života :)Co si o tom myslíte vy ? :)PS: Doplňující otázka -Dají se nějak zneužít tyto informace ???

  Další informace