• Jaké je ze zákona přesné znění toho, kolik kilo může zvedat v práci muž a žena za různých pracovních podmínek? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaké je ze zákona přesné znění toho, kolik kilo může zvedat v práci muž a žena za různých pracovních podmínek?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jaké je ze zákona přesné znění toho, kolik kilo může zvedat v práci muž a žena za různých pracovních podmínek?

 • V jakém znění a obsahu se nosí poznámky v žákovské knížce ze školního plaveckého výcviku v bazénu ?  Další informace


  Souhlasite s mým návrhem na úpravu podmínek pro mazání otázek zdejšími uživateli? Mate jiný návrh? Napište ho. :)  Další informace


  Pokud v budoucnosti na pracovních místech roboti nahradí lidi, jak budou lidé vydělávat?  Další informace


 • Proč slováci mají spoustu filmů a pořadů v českém znění?

  Přepínal jsem takhle programy a na všech slovenských kanálech běželi (například) americké filmy v českém znění, dokonce v programu byli i naše české filmy. Jak je tohle možné? Já si třeba nedokážu představit že bych sledoval Terminátora slovensky. :-DDoplňuji:Myslel jsem to tak, že třeba děti u nás si nedovedu představit sledovat nějaké slovenské pohádky.. na Slovensku je to nejspíš běžné sledovat české, což mě udivuje. Já slovensky jinak rozumím dobře

  Další informace


  Britský seriál v originálním znění s českými titulky

  Neznáte nějaký takový?Na naposlouchávání angličtiny.. )

  Další informace


 • Proč jsou ženy považovány za něžné pohlaví? Proč jsou ženy upředňostnovány k přežití místo mužu?

  Protože jsou od nepaměti důležitější, houževnatější a přizpůsobivější

  Další informace


 • co znamená když se u zákona řekne: ve znění pozdějších předpisů ?? děkuju !!

  Zákony se průběžně novelizují, k jejich úpravám dochází i v rámci jiných zákonů, takže původní znění nemusí platit beze zbytku - je potřeba do něj promítnout právě ty pozdější změny v rámci dalších zákonů.

  Další informace


  Platí po změně zákona i staré znění?

  Konkrétně zákon který uváděl, že označení plně invalidní dnes uvádí invaliditu 3. stupně, tu však každý naplňuje až od 1.1.2010. Předtím naplňoval plnou invaliditu a tu dotyčný zákon také vyžadoval. Pokud ale dneska bude chtít někdo uplatnit dnes platný zákon, tak mám za to, že předchozí stav jej prostě nenaplňuje. Nebo se mýlím?Doplňuji:(2) Podporu v nezaměstnanosti a podporu při rekvalifikaci je uchazeč ozaměstnání povinen vrátit úřadu práce za dobu, po kterou se jejichposkytování překrývá s dobouc) pobírání invalidního důchodu pro invaliditu třetího stupně, svýjimkou invalidního důchodu přiznaného fyzické osobě, která jeinvalidní ve třetím stupni a je schopna výdělečné činnosti za zcelamimořádných podmínek^32b), nebo...Tohle platí dnes, to je v zákoně. Před 1.1.2010 platilo to stejné jenmísto invalidity 3. stupně byla řeč o plné invaliditě. Mohou na základě tohoto zákona chtít po někom peníze např. za období 1.11.2009-31.12.2009 když v té době byl PLNĚ INVALIDNÍ?

  Další informace


  Může zaměstnavatel nařídit/přikázat/ práci v sobotu a je ze zákona dané, kolik sobot může nařídit po sobě?

  Předpis č. 262/2006 Sb. - Zákoník práce, zejména par. 92 a 93.

  Další informace


  Kolik hodin minimálně musí být pauza mezi po sobě následujích 16hod.pracovních směnách?

  Kamarád pracuje v nepřetržitém (čtyřsměnném) provozu a kdysi měli tzv.střídače.Dnes ovšem v rámci úspor musí zaměstnanci vykrývat dovolené a jiné nepřítomnosti kolegů sami mezi sebou,což mnohdy znamená,že musí odpracovat i několik šestnáctihodinových směn po sobě. Může být zaměstnavatelem nucen k takovým šichtám a je stanovená nějaká povinná přestávka mezi takovými směnami,popř.jak dlouhá?

  Další informace


  Jesti že je v měsíci např. 15 pracovních dní a zaměstnavatel mi naplánuje v nepravidelné pracovním režimu pouze 10 směn

  budu marodit celý měsíc kolik dní dostanu zaplaceno?Doplňuji:Jde o 12ti hodinové směny a nejdou za sebou jsou rozepsány do celého měsíce.

  Další informace


  Je v pořádku, když mi někdo písemně sdělí svůj názor na něco - a já jej zveřejním? (V plném znění beze změn.)

  Deli, ja osobne, kdyby mi nekdo neco sdelil - osobne, ( privatne ) - at se to tyka tady - odpovedi, nebo v soukromi - cehokoliv, tak bych to verejne neventilovala.Jedine, kdyby vam nekdo napsal : Ta -iv- je ale kr.... , tak to sem napiste, s mym svolenim. :-)Nevim sice , koho chranim... :-) , ale at je to kdokoliv, ja bych to nikdy neudelala.Vim ( treba tady ) take urcite drby .. kdo s kym a tak ... :-) , ale nikdy jsem to neposlala dal. A i kdyby mi ten clovek nekdy nejak ublizil, ani tak bych to nesdelila. je to pisemnost mezi vami ...Je to muj nazor. -iv-

  Další informace


 • Chtěl bych zas po dlouhé době začít jezdit na kole a tím zhubnout pár kilo. Jaké by jste mi doporučili ??

  Nové jízdní kolo pokud možno za nějakou přijatelnou cenu.

  Další informace


 • Kolik kilo/gramů unese tento balón? A kolik helia Vudu potrebovat?

  Mam balone s obvodem 90 cm. Kolik unese? A kolik helia do nej budu must dat aby unesl 200 gramů?

  Další informace


 • Žijete pro práci nebo díky práci?

  Poslední dobou mě napadá myšlenka, když se dívám kolem sebe, že hodně lidí žije pro práci. Ne kvůli tomu, že z toho má peníze, ale vkládá do toho hodně duševního rozpoložení. I doma, s přáteli... všude se mluví o práci. Neplacené přesčasy se stávají normou a lidi to dokonce baví, protože je to práce... Co si o tom myslíte vy?

  Další informace


  kolik je spisů starého zákona a kolik nového zákona

  Bible se skládá z Nového a Starého zákona.Počet jednotlivých spisů se na internetu dost liší.

  Další informace


  Kde stáhnout znění normy ?

  Dá se to někde stáhnout, nebo musím vždy zlatem platit dvě stránky formátu A4 ?Doplňuji:Děkuji za vysvětlení. Že to nejde jsem věděl, ale neznal jsem důvod.

  Další informace


 • Je hygienické zvedat prkénko u záchodu???

  a href"http://www.edantes.cz/t_usmev/" rel"nofollow" http://www.edantes.cz/ hellip /a komi%20(30).gifDoplňuji: a href"http://www.edantes.cz/t_usmev/komi%20(30).gif" rel"nofollow" http://www.edantes.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jaké vložky zvolit do pracovních bot?

  Horší obuv jsem ještě neměla... po osmi (někdy i více) hodinovém stání mě velmi bolí paty, neboť je vnitřek na došlap tvrdý. Zkoušela jsem gelové antišokové podpatěnky značky Svorto, ale mám pocit, že jsem jen zbytečně vyhodila peníze. Znatelnější rozdíl byl, když jsem (z nouze) k těmto podpatěnkám přidala do zmiňované obuvi ještě vložky z nike tenisek (nevím, z jakého jsou materiálu - nějaká gumově-molitanově-pěnová hmota :-D ) ... Tudíž by to chtělo něco měkkého se zvýšenou patou, a nejlépe savé (neprodyšný materiál umocňuje pocení chodidel). Budu vděčná za každý tip!

  Další informace


  Jak to přesně probíhá, když vám doktor oznamuje, že máte HIV? Co přesně vám řekne?

  Ať řekne co řekne, průběh je zákonitě takový, že proběhne šok. Lépe řečeno dojde k šokování pacienta a to i tehdy, když má již důvodnou obavu.

  Další informace