• Která jsou tři nejrozšířenější příjmení na světě? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Která jsou tři nejrozšířenější příjmení na světě?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Která jsou tři nejrozšířenější příjmení na světě?

 • Jaké je největší město na světě?  Další informace


  Jak chápete tento aforismus? „Jsou tři hlupáci třikrát chytřejší než jeden hlupák, nebo jsou třikrát hloupější?“  Další informace


 • Jaké jsou nejčastější barevné provedení orchidejí a naopak jaké barvy jsou velmi vzácné?  Další informace


 • Jsou loštický tvarůžky známý ve světě?

  Upřesním. Jde o chráněnou zeměpisnou značku, kterou schválila EU - Olomoucké tvarůžky, které se vyrábější v Lošticích.Nejvíce tvarůžků se vyváží na Slovensko, do Polska a Maďarska. a href"http://www.tyden.cz/rubriky/byznys/tvaruzky-zvysuji-produkci-i-kapacity_279139.html" rel"nofollow" http://www.tyden.cz/ hellip /a

  Další informace


 • jake ma prijmeni autor památníku,který stojí na místě s těmito zeměpisnými souřadnicemi: 49°14´31, 4´s. š. , 14°03´50, 5´v. d.

  jake ma prijmeni autor památníku, který stojí na místě s těmito zeměpisnými souřadnicemi:49°14´31,4´´ s. š., 14°03´50,5´´ v. d.?

  Další informace


  Ve kterém z těchto tří států jsou nejlepší podmínky pro život?

  Pro čí život? Pro mne nejvyšší HDP neznamená nejlepší podmínku pro život.V Lucembursku je pro mne příliš chladné léto, průmysl (práce) a banky..Lucemburčanům je tam jistě fajn ) Je to Evropa.V Japonsku příliš vysoké pracovní tempo, má své kouzlo )Kanada, velká země, hodně místa, multikuturní stát, příležitost pro všechny )Když to vezmu po všech stránkách života, ze tří daných možností je to podle odborníků Lucembursko, za mne Kanada. a href"https://ifenomen.cz/cestovani/10-nejlepsich-mist-pro-zivot" rel"nofollow" https://ifenomen.cz/ hellip /a Dobré místo pro život je jistě Austrálie.Velmi se mi líbí Vídeň -)

  Další informace


 • Jaké jsou podle vás nelepší hry na světě?

  Doplňuji:(napr.webgames)

  Další informace


  Jaké jsou nejlepší operační systémy v počítači na světě

  Klidně at stojí nevím kolikKlidně at je složitýna tom nesejdeat má co nejvíce možností,rozšíření apNezáleží na používaníProsím napište to podobně jako toto1.Pomeranč2.Kiwi3.Broskevjako seřazení nejlepšího ovoceP

  Další informace


  Jak v Excelu propojit tři buňky obsahující čísla, pokud potřebuji porovnat, zda jsou mezi sebou dělitelná?

  Existuje nějaká funkce a případně jaká funkce na zvýraznění pokud ANO jsou dělitelná beze zbytku, a NE pokud vyjdou se zbytkem. Děkuji.

  Další informace


 • Můj 3letý syn má příjmení po otci s kterým žijeme odděleně.Chtěla bych mu příjmení změnit.Je to možné?

  Musí s tím souhlasit otec. Když souhlasit nebude, dejte návrh na změnu příjmení k soudu formou žaloby (chce to ale přichystat pádné argumenty ve prospěch změny)

  Další informace


 • Dobrý den,mohu ještě poprosit o rozbor příjmení-Crha a Hunkes.Také požádat o původ přijmení Hiirner.Děkuji.P/řeji hezký

  Dobrý den,mohu ještě poprosit o rozbor příjmení-Crha a Hunkes.Také požádat o původ přijmení Hiirner.Děkuji.P/řeji hezký den.

  Další informace


 • Hattrick jsou tři góly v jednom zápase... Zajímalo by mě, jak se jmenuje to, když někdo vstřelí čtyři góly

  to se asi nenazývá nijak, protože na hattrick jsou pak další zpřísňující pravidlaVe fotbale či ledním i pozemním hokeji dosáhne hattricku hráč, který v jednom zápase vstřelí tři branky. Někdy se užívají další zpřísňující kritéria, například že všech tří branek musí být dosaženo v jednom poločase či třetině, nebo že mezi těmito třemi brankami nesmí padnout jiný gól (vstřelený jiným hráčem). (Každopádně se však nepočítají góly padlé v penaltovém rozstřelu, resp. samostatných nájezdech při rozhodování o výsledku nerozhodného zápasu, stejně jako u jiných gólových statistik.)Nejrychlejšího hattricku v ledním hokeji dosáhl 23. března 1952 Bill Mosienko hrající za Chicago Blackhawks, který tři branky do sítě New York Rangers vstřelil během 21 sekundpodle wiki

  Další informace


 • myslíte si,že jsou na světě léky na těžké nemoci jen pro bohaté VIP pacienty?

  V postatě - samozřejmě.Když nic jiného - kde na ně chudý a úplně stejně nemocný vezme?To samé - transplantace.Jak se to říké?Je lepší být zdravý a bohatý,než chudý a nemocný.Je to cynické? Možná.Ale je to prostě tak.

  Další informace


  Které je nejdelší jméno na světě?

  Kim-Jong Sexy Glorious Beast Divine Dick Father Lovely Iron Man Even Unique Poh Un Winn Charlie Ghora Khaos Mehan Hansa Kimmy Humbero Uno Master Over Dance Shake Bouti Bepop Rocksteady Shredder Kung Ulf Road House Gilgamesh Flap Guy Theo Arse Hole Im Yoda Funky Boy Slam Duck Chuck Jorma Jukka Pekka Ryan Super Air Ooy Rusell Salvador Alfons Molgan Akta Papa Long Nameh.

  Další informace


  Co to je, co je to, co je... která ze těchto tří možností garantuje správně položenou otázku?

  Zájmeno to je často tzv. nadbytečné. bez významu ukazovacího, jindy slouží ke zdůraznění, ale spíš je hovorové.Co to jsou peníze? Nestačí jen - Co jsou peníze? V tomto případě je zájmeno to nadbytečné.Co jsou to peníze Opět stačí Co jsou peníze? Nadbytečné - bez významu ukazovacího. Kam jsi schoval to kolo? Zde zájmeno to odkazuje na koleo, o němž se mluvilo.Podej mi to červené pero. Odkaz právě na červené, nikoliv modré pero.Zájmena se používají v různém významu.Zkuste si projít vysvětlení a href"https://www.nechybujte.cz/slovnik-soucasne-cestiny/to" rel"nofollow" https://www.nechybujte.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Jaké jsou výpovědní lhůty u zaměstnavatelů v Rakousku a jaké jsou zkušební lhůty u zaměstnavatelů v Rakousku?

  Zkušební dobaVe většině případů nemůže přesáhnout 1 měsíc.Pracovní dobaDélka běžného pracovní týdne je 40 hodin (8 hodin denně). Kolektivní dohody mohou stanovit kratší pracovní dobu, také mohou prodloužit délku pracovního dne na 10 hodin. V případě přesčasů (hodin odpracovaných nad 40 hodin týdně) mají zaměstnanci nárok na min. 50 % zvýšení mzdy. Při práci na směny nemůže být překročen limit 9 odpracovaných hodin denně a 40 hodin týdně. Za noční práci nestanovuje zákon příplatky, ale je možné je stanovit kolektivní smlouvou.Placená dovolenáZaměstnanci mají nárok na placenou dovolenou v trvání min. 5 týdnů ročně. Po 25 odpracovaných letech se tento nárok zvyšuje o týden. V prvních 6 měsících je nárok na dovolenou vypočítán v poměru k zatím odpracovanému času. Po 6 odpracovaných měsících má vzniká zaměstnanci nárok na plné čerpání dovolené.Výpovědní lhůty a odstupnéDélka výpovědní lhůty pro manuální pracovníky při výpovědi ze strany zaměstnavatele je stanovena na 2 týdny, delší může stanovit kolektivní nebo pracovní smlouva. Pro ostatní pracovníky musí být v trvání nejméně 6 týdnů. Délka výpovědní lhůty pro manuální pracovníky při výpovědi ze strany zaměstnance je stanovena na 2 týdny. Pro ostatní pracovníky platí výpovědní lhůta v délce 1 měsíc.Ostatní ustanoveníV Rakousku je min. mzda stanovena vy výši 1.000 EUR měsíčně.

  Další informace


 • Jaké jsou tři základní typy tělesné stavby?

  Neuvedl jste, kterou typologii máte na mysli. Je jich několik.Jako první podrobněji rozpracoval systém klasifikace tělesných typů Kretschmer ve své knize Körperbau und Charakter (1921). Od té doby prošlo toto odvětví mnohými změnami a na závěr se vývoj vrátil k obdobě Kreschmerovy typologie a to k ke stanovení Somatotypu. Následně se pak směr zkoumání zaměřil na vztah sportovní výkonnosti a somatotypu. Pro přehled uvedeme některé typologie z historie a na závěr se pak budeme šířeji věnovat Sheldonově typologii (somatotypu).Kretschmerova typologieA) Astenický typ: normální výška, omezená šířka těla, chybí tuková vrstva, svalstvo nedostatečně vyvinuté, štíhlé dlouhé končetiny, vystupují žebraB) Atletický typ: střední výška se silně vyvinutou kostrou a svalstvem, široká ramena, úzké bokyC) Pyknický typ: převažují šířkové rozměry nad vertikálními, velký obvod hlavy, hrudníku a břicha, krátký krk, klenuté břicho, krátké končetiny, silná tuková vrstvaVíce v odkazu.

  Další informace


  Co jsou to kortikoidy a jaké jsou jejich vedlejší účinky?

  Maminka je dostala na astma a obává se, aby po nich zbytečně nepřibýrala, předtím brala léky na nervy a přibrala hodně a ještě teď je shazuje velice těžko. Její doktor ji o tom nic neřekl. Děkuji za radu. Hanka

  Další informace


 • Veterynarka mi rekla ze moje morce je tehotna ale jeste nerodila a uz jsou to skoro tri mesice, jak je to mozne?

  Buď se veterinářka zmýlila, nebo samička potratila.

  Další informace


  Máme štěnátko (jsou jí tři měsíce), a když mě vítá, vždy radostí udělá loužičku. Jak jí to mám odnaučit? Děkuji

  To ji časem přejde, nyní (podobně,jako třeba malé dítě) se radostí ´neovládne´. Pomůže častější venčení.

  Další informace