• Jaké jsou účinné protilátky pro Myasthenia gravis u psů? Do jaké míry jsou riskantní steroidy? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaké jsou účinné protilátky pro Myasthenia gravis u psů? Do jaké míry jsou riskantní steroidy?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jaké jsou účinné protilátky pro Myasthenia gravis u psů? Do jaké míry jsou riskantní steroidy?

 • Jaký máte doma plemena psů?  Další informace


  Jak účinně snížit libido?  Další informace


  Do jaké míry máte možnost ovlivnit výši svého příjmu?  Další informace


 • Jak se jmenuje starší americký pořad o převýchově psů? Ne Znalec psí duše. Byla tam žena.

  Jak se jmenuje americký pořad o převýchově psů, který kdysi dávali v televizi? Už nevím, na jaké stanici, bylo to něco jako Viasat Explorer, Zone Reality atp. Nemyslím Znalec psí duše. Psy převychovávala taková štíhlá paní. Byl to první pořad svého druhu, který jsem viděla.

  Další informace


 • v kolika letech se vám změnily míry?

  konkrétně kdy jste se stali v pase širšími než v ramenou ..ale můžete uvést i jiný míry, který se způsobem vašeho života zásadně změnily.Slibuju, že to není domácí úkol

  Další informace


 • Hudba hraje nahlas - PU způsobu nebo míry?

  Vyber si:příslovce způsobu - jak, jakým způsobempříslovce míry - kolik, jak hodně, jak moc, jak málo, jakou měrou

  Další informace


 • Jak si účinně podat stížnost na úředníka? Běžný postup nemá smysl, vzájemně se krejou

  Ze zákona se nemohou nijak krýt

  Další informace


 • Nedávno se fcoop ptal na agresivitu lidí. Mě zajímá, do jaké míry jsou i lidé laskaví? Vyplácí se vůbec laskavost?

  Laskavější lidé jsou nejen spokojenější, ale dožívají se i vyššího věku. Claire BuckisováCo si pod poojmem laskavost představujete?

  Další informace


 • Anabolika a Steroidy  Další informace


 • Jak vzniklo pojmenování voříšek-vořech pro (ne)známé křížence psů? Proč se tak těmto psům říká?

  a href"http://krizenec.hafici.cz/" rel"nofollow" http://krizenec.hafici.cz/ /a a href"http://www.pejskar.cz/krizenci-psu-vorisci-413/" rel"nofollow" http://www.pejskar.cz/ hellip /a Děkuji za odpovědi.

  Další informace


 • poradíte mi nějaké účinné cviky na zformování problematických partií - stehna a pozadí :))

  asi jsem zdědila postavu po mamince, která má typický tvar hrušky, tedy větší zadeček a silnější stehna a chtěla bych s tím něco dělat, abych věkem ještě víc nenakynula :) dáte tip na nějaké webovky, kde jsou dobré cviky nebo přímo i napíšete cvičební postup?

  Další informace


  Proč se steroidy nemohou aplikovat do žíly?

  Proč se steroidy nemohou aplikovat do žíly? Potřebuji to do bakalářské práce, zkuste to tedy vysvětlit líp než jednou větou, děkuji :)

  Další informace


  Může se v den libovolného očkování pít alkohol, nebo je to velmi riskantní či jakkoliv nebezpečné v takové kombinaci?

  Nebo tam bývá třeba týden zákaz alkoholu? :) Ještě že piju jen vyjímečně. :) Co když mě ale chytne chuť na rum s kofolou v den, kdy mě budou přeočkovávat na tetanus? To se mám nějak obávat?

  Další informace


  Mohlo by se ženě stát, že by jí někdo dokázal vzrušením překrvit klitoris do takové míry, že jí to až silně bolí?

  Pouze seriózní odpovědi prosím a bez sprosťáren.Klitoris, nebo také poštěváček, je součást pohlavních orgánů v samičím těle savců. Viditelná část připomínající knoflík je umístěna ve vulvě blízko zevního spojení malých stydkých pysků, nad poševním vchodem. Jeho speciálním úkolem je navození pohlavního vzrušení a orgasmu. Název klitoris pochází z řeckého Kleitoris (v překladu znaméná muž s klíčem ten který hlídá vchod).Více ve zdroji: a href"https://cs.wikipedia.org/wiki/Klitoris" rel"nofollow" https://cs.wikipedia.org/ hellip /a

  Další informace


  Jak se účinně zbavit akné?

  Je nějaký přípravek, co pomůže na akné a pupínky, aniž bych musel chodit do lékarny? Děkuju.

  Další informace


 • Poraďte mi , které granule jsou nejlepší pro malé plameno psů?

  Jde o to, na co se ptáš:Zajímá tě cena, nebo kvalita?Jedná se o stěně, nebo dospělého psa?Je zdravý nebo má nějaký handicap?Gaučák nebo sportovec?...Takhle bych mohl pokračovat do nekonečna.Dle mého bude nejlepší, když koukneš sem, nebo svou otázku přeformuluješ: a href"http://www.jakkrmit.cz/" rel"nofollow" http://www.jakkrmit.cz/ /a

  Další informace


  Která plemena psů nejlépe snášejí/tolerují kočky?

  Patřil by tam třeba Baset?

  Další informace


  Je v zimě nutná nějaká zvláštní péče o tlapky psů a koček ?

  Minimálně omýt od soli, které je na chodnících v zimě dost.

  Další informace


  Existují kalkulačky BMI pro ideální výpočet hmotnosti u psů a koček, aby měl člověk jasno, zda nemají podváhu/nadváhu?

  a href"https:/ixabay.com/cs/moskevsk%C3%BD-str%C3%A1%C5%BEn%C3%AD-pes-moskev%C3%A1k-1643492/" rel"nofollow" https:/ixabay.com/ hellip /a Třeba u hafana na fotce nemám tušení, jestli má ideální váhu, či ne.

  Další informace


  Co může být našemu psovi?

  Dobrý den,prosím o radu - náš pes včera náhle začal bolestivě knučet. Delší dobu se nic neděje, potom náhle na pár vteřinzakňučí, spíše až zaječí. Potom zase jako kdyby nic, trošku běhá a chodí. V kostech to asi nebude, nekulhá. Spíš tovypadá na zápal močového měchýře, protože při tom zaječení udělá skoro vždy malou loužičku. Dal jsem polovičkuparalenu, vypadá to, že mu to pomohlo. Ale to trvá tak cca 2 hodiny a vše se opakuje. Dal jsem mu trochu brusinek,to moc nechce, uvařil jsem mu urologický čaj, tak uvidíme. Máme ještě doma aspirin, nějaké bylinky vlastní výroby,např. řepík, kořeny pýru a jiné. Má někdo prosím zkušenosti s tímto problémem? Jde o to, že bydlíme na vesnici,k veterináři daleko a chtěl bych to nějak vyřešit takovou první pomocí do zítřka. Děkuji za radu.P.Brusinky proto, že působí dobře na močový měchýř-tedy vím o tom, že u lidí - u psů nevím, zkouším. Teď mu vaříme čaj z pýru. Také jsme munaordinovali tři dny v teple u roty (jak to bylo kdysi na vojně). Klékaři, pokud se to nezlepší, zítra skočíme.

  Další informace