• Jaké jsou vaše nejoblíbenější i nejméně oblíbené seriály? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaké jsou vaše nejoblíbenější i nejméně oblíbené seriály?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jaké jsou vaše nejoblíbenější i nejméně oblíbené seriály?

 • Vaše oblíbené číslo?


  Kdo je vaše nejoblíbenější postava z filmu Shrek?(výbírejte jen z výběru)


  Jaké je Vaše oblíbené koření? i exotické


  Jak se jmenuje vaše nejoblíbenější jídlo pozpátku?


 • Jaké je vaše oblíbené místo v Praze?


 • Která píseň od Beatles je vaše nejoblíbenější?

  Umíte ji zazpívat?
  Jaké zahraniční serialy si pamatujete z pořadu Magion nebo Vegy?

  Doplňuji:Já si matně pamatuju serial kde parta děti cestovala snad i v čase a pronásledovala je parta takových snad ufounů v lidské podobě v kvádru. Pamatuji si toho tak málo že ani nevím zda se mi to nezdálo.:-D Bylo to takové scifi pro děti.
  Jaké sledujete seriály??

  Ty co mě zaujmou,ty co mě baví.Ty ve stylu Dva a půl chlapa a podobné,prostě jakože komediální ne.Líbili se mi čeští Profesoinálové nebo Comeback.Radši mám trochu záhady, mysteriózna, nadpřirozena a podobně.
  Jaké jsou vaše nejoblíbenější i nejméně oblíbené seriály?

  Co byste mi doporučili za dobré seriály? :) Které vás bavily a které ne? Mě osobně se líbí seriály- Teorie velkého třesku, HIMYM, Prolhané krásky, SKINS, Přátelé, Carrie Diaries, Dva a půl chlapa.
  Jaké dobré vyšetřovací seriály znáte?

  Dokončil jsem nově dotočené díly Mayday a hledám další dobrý vyšetřovací seriál. Znám Vteřiny před katastrofou, ale ty moc kvalitní nejsou. (Tedy některé díly ano.) Nicméně jaké podobné seriály ještě znáte a stojí zato? Rozhodně se mi nejedná o zločiny, střelbu, ... Spíše nehody/neštěstí/lidské chyby/... Ideálně podobný seriál z pilotní kabiny - k letectví mám asi nejblíže.Pokud to nebylo jasné, míním tím dokumenty. Profesionální vyšetřování se simulacemi atd. Pokud možno objektivní, logické a reálné.
  Jaká je Vaše nejoblíbenější animovaná postavička z dětství?

  Děkuji za odpovědi a přeji hezký pátek :-)
 • Jaký druh šunky-salámu asi nejméně překyseleje organizmus z těch co se běžně prodávají?

  Prekyselini organizmu je jeden velky kec ....:D zeptejse doktora (ne na internetu a ne sarlatanu v TV a casopisech ...) ten ti to potvrdi ...jen proste tahaj z lidi penize.. to je vse ...:D..Uz se to tady resilo ..a tak jsem se o tom informoval vcera se to resilo i u konkurence nejsem jediny kdo ma tento nazor ...
 • Vaše oblíbené knihy ...?

  Prosím o inspiraci.Já mám ráda tzv. literaturu faktu. Například: Memento, Čachtická paní, Mé syny zničil heroin, Sekty satanských bohů, Kladivo na čarodějnice, Jiskra života ...
  Jsou v ČR oblíbené americké rakve?

  Děkuji.
 • Jaká je vaše nejoblíbenější FPS hra z válečného prostředí?


  Google Reader - vaše oblíbené RSS zdroje pohromadě


 • Vzpomenete, jaká byla vaše svatba? Nebo se podělíte o vaše sny, jaká bude?

  Měli jste normální svatbu nebo se konala někde na neobvyklém místě? (Pokud ano, tak kde)? Bylo hodně svatebčanů? A jak jste na svatbu jeli? Zavzpomínejte a napište.Díky. P.
 • Proč tyto asijské státy měly na LOH nejméně medailí(např. Katar, Singapur, Bahrajn, SA, AFG)? Jaké jsou společné příčiny?

  Stejně tak se můžeš zeptat,proč je ve vesmíru,třeba,několik miliard hvězd,a ne několik desítek miliard.
  Jaké máte oblibené předtreninkové suplementy?

  Před fyzickým výkonem.
 • Jaká je vaše nejoblíbenější planeta sluneční soustavy, pokud by to nebyla Země?

  Má to i nějaký důvod?Obr. a href"https://cdn.pixabay.comhoto/2016/07/09/10/59/sun-1506019_1280.jpg" rel"nofollow" https://cdn.pixabay.com/ hellip /a