• Jaké kupujete víno? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaké kupujete víno?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jaké kupujete víno?

 • Šípkové víno  Další informace


  Víno dle množství alkoholu  Další informace


  Necháváte červené víno vyvětrat? Nebo pijete hned po otevření?  Další informace


  Kupujete bonbo?  Další informace


  Kupujete Vánoční dárky i svým zvířatům?  Další informace


  Jak otevřít víno bez vrtáku?  Další informace


 • Kupujete auto raději v bazaru či přez internet od soukromé osoby?  Další informace


 • jaký víno do 500kč?

  Pro jaké účely? Tiché či šumivé? Bíle, červené?

  Další informace


  Rosé (růžové) víno vzniká slitím červeného vína s bílým? Má jeho pití v přiměřeném množství pozitivní vliv na zdraví?

  Růžové víno je přírodní suché víno vyráběné z hroznů modrých odrůd. Růžové víno se vyrábí shodným postupem jako víno červené, ale vyluhování barviva ze šlupek do vinného moštu při výrobě trvá pouze krátkou dobu. Obecně platí, že všechna růžová vína se chladí o něco více než bílá. Dá se říci, že hlavním posláním růžového vína je osvěžení během letní sezóny. :-)) a href"http://www.global-wines.cz/ruzove-vino-rose?confirmLegalAge1" rel"nofollow" http://www.global-wines.cz/ hellip /a

  Další informace


  Proč je Portské víno odolnější?

  Údajně vydrží vystavené na slunci a nezkazí se.

  Další informace


  Potrpíte si na kvalitní víno?

  Bílé nebo červené a proč a jaké značce dáváte přednost,

  Další informace


  Modrý a červený víno je to samý nebo je modrý typ červenýho nebo jsou to 2 druhy vína? Modrý víno je Modrý Portugal?

  Modrý Portugal je název odrůdy hroznů, Dělá se z něj červené víno.

  Další informace


  Jak si udělat ze šípků víno?

  Přečti si zde : a href"http://www.receptyonline.cz/recept sipkove-vino 3417.html" rel"nofollow" http://www.receptyonline.cz/ hellip /a

  Další informace


  Doporučíte mi dobré víno z Moravy?

  Poslední dobou se mi zdá, že jako vše tak i víno se začíná zhoršovat. V našem městě vzniklo v poslední krátké době velké množství stáčeného sudového vína. Chuť i kvalita tak jak se mi zdá šla rapidně dolů. Také jsem četl jak se dnes přivážejí mošty ze zahraničí upraví se vodou, cukrem a alkoholem a šup s tím na kšeft. Sudové víno jsem přestal kupovat. Bohužel i vína z lahví jsou dnes horší. Takže nyní k otázce.Doporučte dobré moravské víno v lahvích, a především z jakých sklepů kupovat? A na co si dát při nákupu pozor?Díky za poznatky nejen Moraváků.Doplňuji:Upřesňuji, že dávám přednost bílému suchému vínu. Občas nepohrdnu také lehčím suchým červeným.

  Další informace


 • Proc bezdomovci piji prevazne krabicove vino ?

  Kdyz i ve skle stoji ± stejne (videl jsem hodnekrat pod 30 kc)Je to nejaka homeles tradice ? Nebo si z tech krabic (protoze maji tvar jak cihly) stavi barak ?

  Další informace


 • Kde kupujete kontaktní čočky?

  Začal jsem nosit kontaktní čočky, ale mám jen zkušební od lékaře. Zajímalo by mě, na kterých webových stránkách si je kupujete, kde je to nejvýhodnější atd.

  Další informace


  Co kupujete k Vánocům?

  Víceméně mi jde o nejbližší rodinu (sourozenci, rodiče, děti), ale zajímají mě i obecné tipy :)

  Další informace


 • Kde a jaké kupujete tonery do laserových tiskáren?

  Zdravím!Používáte někdo laserovou tiskárnu v domácnosti? Kde do ní kupujete tonery? Prosím o typy na e-shopy, kamenné obchody mi přijdou hrozně předražené. Kupujete originální nebo kompatibilní? V ceně je velký rozdíl. Máme tiskárnu Canon a kompatibilní toner vyjde kolem 800 Kč ( a href"http://www.usporanatisku.cz/Tonery-do-tiskarny/Canon/Kompatibilni-tonery/)" rel"nofollow" http://www.usporanatisku.cz/ hellip /a kdežto originální jsou někdy i nad tisíce ( a href"http://originalni-tonery.heureka.cz/f:q:Canon/)" rel"nofollow" http://originalni-tonery.heure ka.cz/ hellip /a Pozorujete velké rozdíly? Díky!

  Další informace


 • Vino - vinna reva na plotu?  Další informace


 • Je dobrý nápad kupovat matce k svátku víno

  třeba toto a href"http://www.kupmeto.cz/vybodle-typu-vina-2/cervena-vina/vosne-romanee-domaine-chauvenet-2008.html" rel"nofollow" http://www.kupmeto.cz/ hellip /a Nevím jestli nemám koupit radši něco věcnýho?K vánocům mám pro ní notebook HPDoplňuji:má ráda víno ale spíš sladší ale já se ve vínech vůbec nevyznám ale nějaké aspon trochu archivní bych chtěl

  Další informace