• Jaké nosní kapky byste mi doporučili, které jsou šetrné a nepodráždí nosní sliznici? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaké nosní kapky byste mi doporučili, které jsou šetrné a nepodráždí nosní sliznici?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jaké nosní kapky byste mi doporučili, které jsou šetrné a nepodráždí nosní sliznici?

  • Jaké byste doporučili boty?



    Další informace


    proc se kapky vody udrzi na skle?



    Další informace


  • Kapky na skle



    Další informace


    Doporučili byste prosím půjčovnu aut v Praze?



    Další informace


    Jak sundám šetrně nápis na pátých dveří?



    Další informace


  • Jaké/které knihy o zdravé výživě byste doporučili?

    Sháním jak nějaké povídání o dané problematice, tak i přímo knihu receptů. Budu rád, když mi doporučíte něco, co jste sami četli a přišlo Vám to přínosné. Děkuji.

    Další informace


  • Nějaké kapky na rozzáření očí třeba i na zvětšeni

    Mám nevyrazne hnědé oči a chtěla bych je nějak zvyraznit ale ne malováním...

    Další informace


    Co, krom kapek, byste mi doporučili na zčervenalé oko?

    Čakanie v ambulancii u očného lekára.

    Další informace


    Jak si šetrně odmastit hlavu / vlasy?

    Hodně se mi mastí pokožka hlavy a to tak, že je potřeba si více než dvakrát umýt hlavu, navíc mi pravděpodobně důsledkem toho hodně padají vlasy. Nevíte jestli existuje nějaké levné a šetrné rozpouštědlo mastnoty které bych si nalil na hlavu a nechal působit. Osvědčila se mi horká voda..

    Další informace


  • Jak šetrně odstranit rez/nános na desce plošných spojů?

    Dobrý den,samotná otázka je sice dostatečná, ale rád ji ještě upřesním. Mám několik starých počítačových součástek, některé vyrobené již v roce 1991. Jedná se třeba o základní desky 286, grafické karty Trident a podobně. Drtivá většina těchto součástek by měla být plně funkční. Nicméně na některých je rez či... (no co jiného by to mohlo být?). Ještě před samotným zapojením a spuštěním, chci provést co nejdůkladnější údržbu.Jedná se mi o to, abych tuto rez (světle šedý až zelený nános) velmi šetrně odstranil a zároveň snížil riziko poškození spojů na minimum. Něco dostatečně účinného, ale přitom šetrného. Rád bych odstranil jen tu rez .P.S.: Ano, jsem fanda do starých PC a starých operačních systémů. A ano, pokud máte podobnou úchylku , můžete mi napsat zprávu i na toto téma. :-)

    Další informace