• Jaké písmo se používá v OS X Xosemite? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaké písmo se používá v OS X Xosemite?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jaké písmo se používá v OS X Xosemite?

  • Ahoj chtěla bych se zeptat jak se používá klonovací stětec



    Další informace


    Je větší písmo v detailu otázky pro vás lepší?



    Další informace


  • jak zabránit aby se obrázek nebo písmo na oblečení loupalo a praskalo ???

    Samozřejmě záleží na kvalitě, ale každou životnost prodloužíš tím, že tričko pereš i žehlíš porubu.

    Další informace


  • Je petroglyf a piktogram to samé? Jedná se přece o obrázkové písmo.

    Petroglyf je obraz vytesaný do kamene, většinou vytvořený pravěkými lidmi a piktogram je grafický znak, obrazové sdělení nebo nějaký pojem. Důležitý rozdíl zde je, že petroglyf je vždy obraz na kameni.

    Další informace


    Co nahradilo posvátný védský jazyk a písmo?

    Otázka je nepřesně formulovaná. Co nahradilo védštinu v Indii? Máte-li zájem o další vývoj jazyka, vkládám odkaz. a href"https://www.google.cz/search?qindick%C3%A1+literatura+a+v%C3%A9d%C5%A1tina ieutf-8 oeutf-8 aqt rlsorg.mozilla:cs:official clientfirefox channelsb gfe_rdcr eig8kyVO-WAuug8wfF9IGIBw rlsorg.mozilla:cs:official channelsb qIndick%C3%A1+literatura+a+v%C3%A9d%C5%A1tina" rel"nofollow" https://www.google.cz/ hellip /a Sanskrt - a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Sanskrt" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a -Literatura starověká - orientlální - ,indická - asi 2. tis. př. n. l. Významé indické památky jsou védy - védský jazyk, později sánskrt také starý jazyk, v češtině v přepisu sanskrtam.Nejstaší védské památky jsou hymny, které oslavují bohy - zosobněné přírodní síly, atd. Dále jsou tímto jazykem (těmito jazyky) psány hrdinské eposy a zpěvy. V sánskrtu je psaná např. Kámásútra.

    Další informace


  • Photoshop cs5 kostrbaté písmo



    Další informace


    Jaké je to písmo ve Wordu?

    Dobrý den, chtěl by jsem se zeptat jestli se někdo nevyzná ve Wordu: a href"http:/ostimg.org/image/w671635c9/" rel"nofollow" http:/ostimg.org/ hellip /a – odkaz na tabulku, potřebuji to do školy, ale nevím co to je za písmo, poradili by jste mi prosím? Děkuji.Doplňuji:Děkuji všem za pomoc.

    Další informace


    Existuje nějaká levná tiskárna do malé kanceláře či domácnosti co umí tisknout brailovo (slepecké) písmo?

    Pokud chcete TISKNOUT Braillovo písmo (jako puntíky), tak to dokáže každá - je to jen záležitost fontů.Pokud ho chcete PROTLAČOVAT aby bylo čitelné hmatem, tak běžné kancelářské embossery začínají tak na třech a půl tisících... eur. a href"http://www.viewplus.euroducts/braille-printers/desktop-braille-printers/" rel"nofollow" http://www.viewplus.eu/ hellip /a

    Další informace


    LCD 19 - písmo je trochu rozmazané, co nastavit?



    Další informace


    Šedé písmo v záhlaví ve wordu?

    Dobrý den dělám projekt ve wordu a potřebovala jsem do záhlaví napsat školu, téma, datum a podobně, jenomže když ze záhlaví vyjedu a píšu už normálně dál tak je písmo v záhlaví šedé.. jde to nějak udělat aby bylo černé? V nastavení barvy písma mám normálně černou... Děkuji

    Další informace