• Jaké práce po jazykové škole mohu dělat? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaké práce po jazykové škole mohu dělat?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jaké práce po jazykové škole mohu dělat?

  • Co má v náplni práce ředitel Úřadu práce ?



    Další informace


  • Jak mohu zjistit na příkladu, kolik bude stát kovová konstrukce pod sádrokarton bez práce?



    Další informace


  • dobry den,chtela bych si udelat zivnost na zemni prace nyni jsem na uradu prace

    prosim o radu do ktere skupiny patri zemni prace na zivnostenskem uradu a kde si mohu pujcit na rozjest podikani na kterem bych mela hned praci dekuji za raduDoplňuji:tato prace by byla delana bagrem

    Další informace


  • Co znamená, když se řekne v sexuálních praktikách - jazykové tornádo?

    Tato slova se objevila ve filmu Prci,, prci, prcičky.Nejde o francouzský polibek, ale o orální sex. a href"http:/rozeny.blesk.cz/clanekro-zeny-laska-a-vztahy-sex/448243/jak-to-spravne-udelat-zene-jazykem-aplikace-ktera-je-nyni-hitem-to-muze-nauci.html" rel"nofollow" http:/rozeny.blesk.cz/ hellip /a

    Další informace


  • Výběr jazykové verze Service Packu na Windows Vista



    Další informace


    Zmena jazykove mutace win 8.1



    Další informace


  • Co dělat v mém případě? Práce nebo sen?

    Dobrý den, mám otázku ohledně zdravotního, případně sociálního pojištění. V této době studuji pátým rokem na gymnáziu, ale tenhle rok už neprolezu do dalšího ročníku - a to hlavně kvůli klavíru. Před několika lety si otec pořídil klavír a já jsem mu od té doby propadl. Věnuji mu vše ze svého volného času, a když jsem uvažoval o budoucnosti, věděl jsem že to bude právě klavír. Můj sen je dostat se na konzervatoř a vystudovat jí, možná potom jít i na vysokou. Ale jelikož jsem na klavír začal hrát takhle pozdě, budu se muset ještě minimálně dva roky učit techniku. A to se blížím ke své otázce. Je mi 16 a rád bych se ty 2 roky učil doma, protože teď chodím na 9 hodin do školy, vracím se unavený a rozladěný a nemám čas ani na teorii. S radostí bych to tak udělal, jediná překážka je ale pojištění, které by za mne v případě, že nebudu studovat, už neplatil stát a to se rodičům vzhledem k naší finanční situaci moc nelíbí. Myslím že by jsme mé pojištění ještě utáhli, ale nerad bych ztěžoval situaci rodičům. Je zde něco co můžu udělat abych rodičům pomohl a zárověn se mohl věnovat klavíru? Pokud jste dočetli až sem, děkuji.

    Další informace


    ÚP - mohu pracovat na dohodu o provedení práce?

    Jsem vedená na ÚP před rokem 2012, nepobírám žádnou podporu ani žádný příspěvek ohledně hmotné nouze, tak jsem se chtěla zeptat jestli mohu nadále pracovat na smlouvu o provedení práce která činí výdělek do 4000 Kč a jestli mne ÚP může nařídit veřejné práce, když mám sepsanou smlouvu( dohoda o provedení práce),která trvá do konce roku 2012. Předem děkuji za Vaše odpovědi.

    Další informace


    Uvolňování z práce za účelem navštěvování pohovorů při hledání nové práce

    Ráda bych někoho poprosila o radu.Dá se nějakým paragrafem nebo zákonem v zákoníku práce vysvětlit uvolňování z práce za účelem navštěvování pohovorů při hledání nové práce?? Jaká práva má zaměstnanec a jaká zaměstnavatel? Ajak je to ze mzdou za tuto dobu??. Moc děkuji za odpověď.

    Další informace


    Co dělat, když mi zjistí zhoršení sluchu? Mohou mě vyhodit z práce? Je na to nějaký zákon?

    Co dělat, když Vám zjistí zhoršení sluchu?Řídit se pokyny ošetřujícího lékaře.Mohou Vás vyhodit z práce?Pokud by zhoršení sluchu znamenalo ztrátu zdravotnízpůsobilosti pro výkon sjednaného druhu práce, ano.(Posudek by musel být od závodního lékaře.)Může jít o výpověď podle § 52 písm. d) nebo c) ► s odstupným,případně písm. e) ► bez odstupnéhoJe na to nějaký zákon?Zákoník práce

    Další informace