• Jakej smysl má ve fotbale pravidlo, že za úmyslnou ruku se kope penalta? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jakej smysl má ve fotbale pravidlo, že za úmyslnou ruku se kope penalta?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jakej smysl má ve fotbale pravidlo, že za úmyslnou ruku se kope penalta?

 • Pravidlo vzdálenosti od monitoru.  Další informace


 • Proč se u nás vžilo pravidlo, že pro záchod používáme i výraz klozet?  Další informace


 • Co znamená, když se řekne ´ruka ruku myje´ ?

  Dobrý den, co to přesně znamená?

  Další informace


  A teď ruku na srdce, pochopili jste obsah knihy Malý princ? Mně to pořád nejde.

  Nenech se odradit, časem to přijde...-)

  Další informace


 • Až doposud platilo v Česku jednoduché pravidlo: na každou nemoc je k dostání alespoň jeden lék, jehož celkovou cenu ...

  zaplatí pojišťovna. Pacient nemusí dát ani korunu. Garantuje to zákon o veřejném zdravotním pojištění. Od října však může být všechno jinak. Cenami léků zamíchá vyšší daň z přidané hodnoty.Líbí se Vám, že nebude alternatíva léku bez doplatku?

  Další informace


 • ako nastavit pravidlo v jetico fw pre zablokovanie portu 139,168 a 137?  Další informace


  Ako nastavit pravidlo pre spravy vo Win Live Mail  Další informace


 • Platí pravidlo, že přestupky se nikam nezapisují, i ve škole?

  Přestupky se obecně do žádných dokumentů nezapisují. Pokud tedy někdo spáchá přestupek, trestní rejstřík zůstává čistý.Co když ale žák spáchá přestupek ve škole, tzv. mírně poruší školní řád. Zapíše se mu to do nějakých dokumentů? Bude ten zápis trvalý?

  Další informace


 • Proč mají holky pravidlo, s bývalým kámošky se nechodí? Co když poruší pravidlo? Co se stane? mosoj, rejpni si.

  Prostě proto, že se bojí o to, že by přišli o kamarádku. Je jedno, jestli jejich kamarádka k tomu svému bývalému něco cítí nebo ne. Prostě to tak je.. Je to pravidlo. Holkám to vadí a jinak se to vysvětlit nedá :)Doplňuji:*přišly

  Další informace


 • Z čeho je pěna na fotbale pro označení vzdálenosti zdi?

  sprej sa vyrába zo zmesi rastlinných olejov a hnacieho plynu.presné zloženie je chránené patentom.-Q

  Další informace


  Není někde video se sestřihem gólů semifinálového zápasu Holandsko - Uruguay z MS ve fotbale z roku 2010??

  Prosím, není někde odkaz na video se sestřihem gólů semifinálového zápasu Holandsko - Uruguay z MS ve fotbale v roce 2010 (s českými komentátory)?Myslím, že to kdysi na youtube někde bylo, ale nemůžu to najít.Díky

  Další informace


  Kterou zemi tipujete, že vyhraje ME ve fotbale 2016?

  Prototyp!Vyhraje ten nejlepší, ale přál bych to našim klukům, potažmo naší republice!

  Další informace


  Jakej smysl má ve fotbale pravidlo, že za úmyslnou ruku se kope penalta?

  Příklad: Letí balón, letí vzduchem ♫..letí balón do brány, běží 90. minuta, brankář špatně vyběhnul a u tyče už je jen jeden obránce. Ten vidí že na míč nedoskočí, tak tam chmátne a balón vyšťouchne rukou. Kope se penalta.Jakej to má smysl? Ten balon by šel jasně do brány, čili byl by to 100% gól, kdyby nebyly porušeny pravidla (nebyla ruka). Takhle se bude kopat penalta a šance že padne gól je mnohem menší než 100% a to i kdyby branka byla prázdná, takže jakej smysl má to pravidlo v tomhle případě? Za porušení pravidel by měl bejt tým potrestanej a né odměněnej, nebo ne?

  Další informace


  Jak dlouho je ve skoku na lyžích zavedeno pravidlo, že nejmenší a největší stylová známka se nepočítá?

  Doplňuji:Tak to jsem si myslel, ale jde o to, že v grafice na olymp. hrách narozdíl od grafiky ve SP ve skoku na lyžích není vyobrazeno škrtání známek (do roku 2006 ani ve SP).

  Další informace


  Fandové ME ve fotbale, kterého soupeře si nepřejete ve skupině?

  Dnes se bude losovat a tajně doufám, že nedostaneme Němce, i když....´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´ Takže víte, koho máme ve skupině! I na ty kluky osmanský budeme mít!Jsem spokojen!

  Další informace


  Co znamená ve fotbale tip 1.2.0.???

  Co znamená ve fotbale tip 1.2.0.??

  Další informace


 • Kdo zavedl pravidlo používání plurálu při vysvětlování postupu?

  Je nutné toto pravidlo používat, když budu psát nějakou publikaci? Kdykoliv čtu v nějaké knize větu ve stylu Nyní si vypočítáme výraz... nebo převedeme si na druhou stranu , tak z toho mám kopřivku a chuť přestat číst, protože to na mě působí dost arogantně. Existují vůbec učebnice, které používají jiný styl (např. výraz se převede na druhou stranu a pak se spočítá... )?

  Další informace


  Jaké je matematické pravidlo?

  Jen mě tak napadlo, jaké je matematické pravidlo pro násobení a mocniny?Známý vzorec pí krát r na druhou.Proč platí r na druhou?Proč ne pí krát r a výsledek na druhou?

  Další informace


 • Jak dlaní, dostat hypermangan z dlaně? Koupala jsem dceru a na mokrou ruku se mi zrníčka vysypala, nyní mám hnědé prsty.

  Mám hnědé prsty na dlani. Nebo kdy to alespoň zmizí. Předem mockrát děkuji za odpovědi.Doplňuji:Ten citron je , myslím, k odstranění samoopalovacího krému z rukou... :o) Pemza-děkuji, ale to je příliš drastické, musím být schopna tu dlaň ještě používat, mám dvě děti :o)...Jinak-na dlaních sice plíeň nemám, ale je fajn vědět, že to brzy zmizí. Děkuji Vám . :o)

  Další informace


  Existují protézy na nevyvinutou ruku už od narození?

  Já jsem se s ní narodíl ale nevim jestli existuje nějaká protéza. Mám na ni jen dva prsty. Moc mně to trápí že jsem k ničemu. možná mi budete radit že se na to mám dívat pozitivně ale já už na to nemám sílu.

  Další informace