• Jakto, že želvy se dožívají tak vysokého věku? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jakto, že želvy se dožívají tak vysokého věku?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jakto, že želvy se dožívají tak vysokého věku?

 • Jakto že mne někteří považují za všeználka a napadají druhé z podvodu?


  Jak to, že my si musíme čistit zuby dvakrát denně, abychom je měli bílé, a psi je mají bílé po celý život bez čištění?


  Jak to, že k nám do Čech už jezdí migranti?


 • Jakto že nejde připojit iPad 2 k počítači ?


 • jakto když mám doma kaktusový džus od Relaxu tak je pod tím slovem kaktus napsáno jablko, limetta ?

  Doplňuji:opravuju překlik - limetka
 • Když vlk sežral babičku, tak jak to, že měl pak hned ještě hlad a chtěl sníst i Karkulku?

  Omyl, neměl hlad, jen se chtěl zbavit nepohodlného svědka.
 • Jakto,že se mi úplně vypne notebook,když se dívám na iVysílání,ted třeba na olympiádu...asi po 20 minutách od zapnutí..

  Patrně přehřátí.Notebooky nejsou stavěny na takové dlouhodobé pracovní vytížení.
  Jakto, že mě na Win 7 nepřišla aktualizace na Win 10?

  Někde jsem četl, že na Win 7 a 8 po uvedení přijde update na Win 10 na rok zdarma. Jakto, že mě ta aktualizace ještě nepřišla? Kamarádovi už přišla. Mám Windows 7 Professional.
 • Na sloupech vysokého napětí jsou v některých místech na zemnícím drátu umístěny červené(červenobílé)koule. Proč?

  Proti letadlůůůůůůůůůůůůům:-D Aby se nezamotaly do drátu...Myslim...Doplňuji:lukas.zmizik: vážně si myslíš, že barevná kulička vyděsí ptáka tak, že si nesedne na drát? nemyslíš, že tam nesedaj možná spíš proto, že dráty vysokýho vedení zabijou toho ptáka dřív, než se k nim přiblíží?:-D to napětí musej cítit už na dálku...
 • Součin věku dědy a jeho vnoučat je 2010.Součet věku dětí je 12 a nikdo není stejně starý kolik vnoučat má děda?

  Žádné.Jose1f : Pěkná úvaha, ale to již děláš něco za autora.Autor strká vnoučata a děti dědy do jednoho pytle. Takže nemá cenu se tím zabývat.
  Jakto, že neprobíjí proud na sloupy el. napětí přes izolátory v dešti.

  Voda je vodivá. Izolátor odděluje elektrický vodič od konstukce stožáru. Když ale prší, jsou mokré izolátory - tudíž vodivé. Jakto, že poté proud neprobíjí na konstrukci stožáru elektrického napětí?Doplňuji:A když je na nich námraza, led nebo sníh? Ten taky přeci probíjí.
 • Nespal jsem už 27 hodin a vůbec nejsem unavený, jakto?

  Nefetuju, káva mě spíš uspáva a energické drinky jsem neměl už dlouho. Taky se vám to stává že prostě dlouhou dobu nechcete spát?
  Jakto, že v zimě...

  mi zmrznou uši a když příjdu do tepla, tak jsou za chvíli horké?
  Jak to, že mám bílkoviny v moči i po antibiotikách? Máte s tím někdo zkušenost?

  Zdravím,jakto že mám bílkoviny v moči i po antibiotikách?máte s tím někdo zkušenost?DíkyUpozorněníPozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.
 • Krmení vodní želvy

  Mám doma asi 4 letou vodní želvu, kterou krmím mini granulema. Na obalu se píše, že ji tím mám krmit několikrát denně, ale já nevím v jakém množství a kolikrát.. Pokud by jste někdo věděl, tak moc děkuju za odpověď.
  Kolika let se dožívají myši?

  v průměru 1,5 až 3 roky :)
  Jsou želví roky a lidské roky stejné? Potřebuji zjistit opravdový věk své želvy.

  Našel jsem jednu úžasnou sránku na výpočet psích roků: a href"http://www.pedigree.com/all-things-dog/dog-age-calculator/" rel"nofollow" http://www.pedigree.com/ hellip /a Želví jsem ale bohužel nenašel...
  Jakto, že se mouchy tse-tse vyskují prakticky jen v rovníkové Africe a né různě po světě jako ostatní druhy much?

  Viz wiki, která však neojasňuje tak vymezený prostor výskutu? Né, že by mě to vadilo. Ještě, že tomu tak je. Nezávídím jim je tam. :)Jak si to však logicky zdůvodnit? Potřebují velice přesné klima, aby mohly tse-tse existovat? Vždyť teplo je i v jiných oblastech mimo rovníkovou Afriku? Mají tam ideální vlhko? Vzduch? Nebo co?Moucha tse-tse (Glossina) či také bodalka nebo bodavka[1] je rod dvoukřídlého hmyzu, známý jako přenašeč spavé nemoci (původcem je Trypanosoma gambiense) a dobytčí nemoci nagana. Je známo kolem 31 druhů, ty se dělí do tří podrodů a většina bodalek žije v rovníkové Africe.Zdroj: a href"https://cs.wikipedia.org/wiki/Moucha_tse-tse" rel"nofollow" https://cs.wikipedia.org/ hellip /a Obr.: a href"https://cs.wikipedia.org/wiki/Moucha_tse-tse /media/File:Glossina_morsitans_morsitans-pregnant_female.jpg" rel"nofollow" https://cs.wikipedia.org/ hellip /a Pro zajímavost u obrázku je uvedeno:Tento soubor podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora 2.5 GenericDílo smíte: šířit – kopírovat, distribuovat a sdělovat veřejnostiupravovat – pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílechZa těchto podmínek: uveďte autora – Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).
  Jakto že želva neroste?

  Jedná se o želvu žlutohnědou, kterou máme dovezenou z dovolené od chovatele. Stáří 5 let a máme ji druhým rokem. Od té doby co ji máme doma, tak nevyrostla ani o milimetr. Dostává normální každodenní stravu (ovoce, saláty, zelenina, pampeliškové listy) a jí hodně a to ani nepřibrala..dostává i vitamíny. Nevíte čím to může být? Děkuji
  Jakto že se moje kočka chce mazlit jen když jsem sama?

  možná proto, že se ostatních bojí a není tak s nimi jedné místnosti v dokonalé pohodě...