• Jaký je nejmenší možný počet známek za jedno pololetí na střední škole ? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaký je nejmenší možný počet známek za jedno pololetí na střední škole ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jaký je nejmenší možný počet známek za jedno pololetí na střední škole ?

 • Zajímalo by vás, když má někdo v profilu počet podaných otázek a z toho stejný počet zajímavých, přečíst si je?  Další informace


  Propadam z duvodu absence a spatnych znamek  Další informace


 • Kolik destikorunnových známek je potřeba aby se dopis dostal do USA?  Další informace


 • Kolik známek bych potřeboval na dopis nebo na pohled z Čech do Mexika?  Další informace


 • Nákup poštovních známek v novém stylu

  Víte, že pokud si dnes koupíte známku označenou písmenem A za deset korun a pošta pak zdraží službu třeba na patnáct, tak vy nalepíte furt jen tu jednu známku s Áčkem? (Samozřejmě, že po zdražení služby bude A za patnáct, ale pokud vy koupíte dnes za deset, zůstává pro vás za deset).Proč to neudělali, když byl dopis za kačku? To by bylo rito.

  Další informace


  Jak je to se zdražováním známek?

  Letos se mají zdražit mj. obyčejné A známky z 10 na 13 korun. Budou poté stále platit ještě ty za 10? Když už budou v provozu ty za 13 můžu vytáhnout ty za 10 a poslat je, aby mi zbytečně neprošli?Díky

  Další informace


 • Mohu mit dvě zaměstnání na plný úvazek? A pak jedno vynechat a mit jen jedno? Děkuji

  1. Mohu mit dvě zaměstnání na plný úvazek? - ano...2. A pak jedno vynechat a mit jen jedno? - nerozumím, co znamená vynechat ??Můžeš mít dvě zaměstnání a posléze jeden z pracovních poměrů ukončit (výpověď, dohoda...) a mít jen jedno...

  Další informace


 • FILATELIE- Jaká je hodnota 30 let starých známek z celého světa??

  Při nedávném úklidu mamka našla její staré dopisy a pohlednice z dětství. Napadlo nás, že by jsme mohli sundat známky a zkusit prodat nějakému filatelistovi. Ale nemáme vůbec tušení kde a za kolik je zkusit prodat. Jedná se o známky z ČSSR, SSSR, NDR, Kanady, Maďarska, Bulharska... Asi 30 let staré. Máte někdo zkušenost?

  Další informace


 • Vezmou mě na jiné odborné učíliště v druhém pololetí ?

  Dobrý den, šel jsem na velice těžkej obor.. mechanik digitální techniky..Chci se zeptat.. mohl bych ted prestoupit na jinou skolu ? Chci jit na Dakol v Orlové... Díky.

  Další informace


  Stresuji se ze znamek!

  Stresuji se ze znamek.Uz si nevim rady vzdy jsem byla zvykla dostavat 1,2 a v nejhorsim pripade 3.Ale problem je v tom ze jsem uz v 7. tride a tam je to kord tezky :( .Chci byt zase ta sama jako driv,jenze vzdy jsem po prazdninach takova jeste nesoustredena.Nevim proc mi na znamkach tak zalezi,ale proste chci byt dobra .Pomuzete mi abych se nejak nestresovala?

  Další informace


  Podle čeho se dělí žaci do tříd na Střední škole?

  Dobrý den, v záři nastupuji na na Střední školu na obor EPS. Otvírají se dvě třídy... Na stejný obor se hlásí i kamarád. Oba jsme ze stejné vesnice, příjmení nám začíná jednomu na S druhému na Š. Chodili jsme na rozdílné školy a z obou se tam hlásí dost lidí. Jaká je šance že budeme spolu ve třídě? Dělí se žáci podle příjmení nebo jak?

  Další informace


  Plati pro ucitele na stredni skole stejne skolni rad jako pro studenty?  Další informace


  O kolik je náročnější vystudovat vysokou školu oproti střední škole ?

  Vím, že záleží na oboru studia na střední škole a na vysoké.Logicky je těžší pro studenta z gymnázia jít třeba na strojírenství, když o oboru nevím absolutně nic.Jen co vím, tak na VŠ je víc samostudia než na střední škole. Někomu třeba zrovna samostudium nevyhovuje.

  Další informace


  Má jít budoucí žák první den na střední školu s rodiči, či ne?

  Má jít budoucí žák s rodiči, či ne?

  Další informace


  Kdyz jsem prijata na gymnazium,ale v 2.pololeti na zakladce dostanu 2 s chovani tak je mozne,ze moje prijeti zrusi?

  Nejspíš ne, ale neudělá to zrovna dobrý dojem.

  Další informace


  Kam po stredni skole?  Další informace


  Je možné po dokončení střední studovat další střední školu?

  Jde to, nebo musí člověk platit školné? Je vedený jako student? A jde znovunabýt statut studenta? Např.po roce pauzy mezi střední a vysokou školou?

  Další informace


  Je lepší jít na soukromou střední školu, kde je školné, nebo je lepší jít na veřejnou střední školu, kde není školné?

  Zajímalo by mě, v čem je celková odlišnost, když student bude studovat např. na 4 letém studijním oboru 66-41-L/01 Obchodník na Soukromé střední škole s.r.o. se školným, anebo bude studovat ten samý studijní obor, akorát na veřejné škole, kde se školné neplatí, je vůbec nějaký celkový rozdíl mezi veřejnou a soukromou střední školou? Pokud ano, tak v čem, v učení, v lektorech, nebo je tam jen ten rozdíl, že za soukromou školu se platí školné a za veřejnou školu se neplatí školné? Děkuji.

  Další informace


  Co znamená mít z výročních vysvědčeních průměr známek ze všech předmětů do 2??

  to je celkový průměr všech těch výročních vysvědčení dohromady nebo každý průměr z každého vysvědčení zvlášť ??prosím poraďte, děkuju Zuzka

  Další informace


  5ka na pololetí na gymnáziu. Problém?

  Studuji osmileté gymnázium. Co se stane,když budu mít 5ku na vysvědčení v pololetí?Díky

  Další informace