• Jaký je postup vrácení řidičáku? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaký je postup vrácení řidičáku?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jaký je postup vrácení řidičáku?

 • dobrý den chtel jsem se zeptat jaky je postup kdyz prodam auto ktere je na me odhlaseno nekomu dalsimou  Další informace


  Výdej řidičáku - jak to dlouho trvá?  Další informace


  Vymena ridicaku - motorka uz do 125 ccm?  Další informace


  Překročil jsem rychlost v obci, měřící zařízení to zaznamenalo, jaký bude následující postup?  Další informace


  Polygon a umazani 3 bodu bez ridicaku  Další informace


  Dobrý den, chci se zeptat, jaký by mohl být trest za řízení auta pod vlivem alkoholu (cca 1,21 promile) a bez řidičáku  Další informace


  Co se může stát, pokud nedodržím postup zapojení kabelů při startování auta přes kabely?  Další informace


 • Jaký je postup,když si chci u známého zřídit trvalé bydliště?  Další informace


  Jaký je nejjednušší postup při hubení slimáků ve skleníku Děkuji  Další informace


 • Finančnímu úřadu dlužím silniční daň od roku 1994. Jaká je promlčecí lhůta na takový dluh? Jaký postup na smazání dluhu?

  Finanční úřad provedl v roce 1994 zástavu mojí nemovitosti na katastru od té doby řádně platím daně a nejsem vyzýván k úhradě tohoto dluhu. Jak postupovat aby mi dluh vymazali ?

  Další informace


 • Stáhla jsem 4 soubory s koncovkou *.rar, musím ji převést do ISO a vypálit na DVD, jaký je přesný postup?

  Tohle nedělám běžně a potřebuji poradit srozumitelně opravdu krok po kroku, co s *.rar soubory udělat, jak to udělat, aby se spojily v jeden a abych to v iso formátu mohla vypálit na dvd. Jinak používám pro vypalování Nero. Díky předem.

  Další informace


 • Vrácení ŘP podmínečné upuštění od zbytku výkonu uloženého trestu, prosím přesný postup,

  jde o to, že dotyčný přišel o řidičský průkaz už téměř před 5-ti lety, když mu soudce odpouštěl zbytek trestu, šlo o podmínečné upuštění na dobu 3 let, soudce mu řekl, že si bude muset získat ztracené body zpět, tomu nerozumím, já myslela, že postačí absolvovat autoškolu a pak žádat na příslušném úřadě,, ale tam je asi těch 12 bodů,, tak co s tím???

  Další informace


  Tažený lanem bez řidičáku?

  Zdravím chci se zeptat.Slyšel jsem že když mě nikdo bude tahat lanem tak já jako tažený lanem k tomu nepotřebuji řidičák.potřebuje ho jen ten co mě táhne.Je to pravda??? Díky

  Další informace


  Je oprávněná pokuta od MÚ za neodevzdání řidičáku?

  Můj syn dostal v době (12/2007),kdy byl ve výkonu trestu za autonehodu,pokutu od MÚ za neodevzdání řidičského průkazu ve výši 11.000,-Kč.Toto rozhodnutí mu nebylo doručeno,protože má nahlášený trvalý pobyt na MÚ a dopis ležel 15 dnů tam,on byl v době doručení ve výkonu trestu,který ale na MÚ neohlásil.V soudním rozsudku má napsáno,že podle §49/1 a §50/1 tr. zákona se zakazuje řízení mot. vozidel na dobu 6 let. Ve výkladech těchto paragrafů není o odevdání ŘP žádná zmínka. Syn má ŘP jen skupiny A.O pokutě a o odevzdání ŘP se dozvěděl až teď po nařízení exekuce na svůj majetek. Jak se může nyní bránit a nebyla pokuta od MÚ protiprávní,když rozsudek s uvedenými paragrafy nic takového nenařizoval?Doplňuji:Pokuta je za to,že do 5 dnů od nabytí právní moci rozsudku neodevdal ŘP a tím se dopustil přestupku proti pořádku ve státní správě a územní samosprávě podle ust. § 46 odst.1 zákona č 200/1990 Sb. Opsáno z rozhodnutí MÚ. Podotýkám,že o těchto paragrafech je zmínka poprve právě v tomto rozhodnutí,v rozsudku soudu je napsáno přesně JEN toto: Podle § 49/1 tr. zákona a § 50/1 tr. zákona ukládá soud obžalovanému trest zákazu činnosti spočívající v zákazu činnosti řízení všech motorových vozidel na dobu 6 roků. Nic víc o tomto v rozsudku není.

  Další informace


  Jaký je postup po podání trestního oznámení?

  Dne 12.9.2016 jsem podal písemné trestní oznámení policii ČR. Následně jsem byl pozván a vyslechnut ve věci vrácení zálohy za nedodané zboží. Dle zápisu jsem měl být vyrozuměn do 30 dnů. Jak dál postupovat, když mi policie nezaslala žádné vyjádření? Dlužník také přestal komunikovat, rád bych věděl, jak vlastně ve skutečnosti trestní oznámení probíhá a jakým způsobem dojde k uspokojení věřitele. Uvítám fundované vysvětlení, jelikož se mi to na webu nepodařilo dohledat, pouze jak podat tr. ozn.marci1Samozřejmě jsem v souladu s ustanovením § 158 odst.2 trestního řádu požádal, abych byl do jednoho měsíce od podání tohoto trestního oznámení vyrozuměn o účiných opatřeních.Bohužel se tak nestalo, vznesl jsem výše uvedený dotaz. Snad se k tomu vyjádří někdo znalejší.Děkuji, kefud.

  Další informace


  Jaký je běžný postup při uzavírání pracovního poměru?

  Jaký je běžný postup při uzavírání pracovního poměru a kde jsou stanovena práva a povinnosti vyplívající z pracovního poměru??

  Další informace


 • Ahojky připravuji se na přijímačky a mám problém s vyřešením některých příkladů. Prosím o radu a postup výpočtu. Moc dík

  Jestliže součet pěti po sobě následujících sudých čísle je 150, kterému číslu je roven nejmenší z těchto sčítanců?PS: jak by se počítalo kdyby jsme chtěli číslo které je rovno největšímu z těchto sčítanců?

  Další informace


 • Prosím Vás jaký je postup u řešení této rovnice 7-(3-(5-x))=11-5x?Stále na to nemohu přijít a mému synovi poradit.Děkuj

  7 - (3 - (5 - x)) 11 - 5x7 - (3 + (-5 + x)) 11 - 5x7 - (-2 + x) 11 - 5x7 + (2 - x) 11 - 5x9 - x 11 - 5x (+ 5x)9 + 4x 11 (-9)4x 2 (: 4)x 1/2Zkoušku jsem nedělal, udělá ji za mě Michal Kole a jestli to vyjde, dá mi palec. :-)

  Další informace


  Jaký je postup ze strany školy, jestliže žák /15let/nechodí ve druhém pololetí do školy a zameškal víc než 100hodin

  bez omluvy. Kdo podává trestní oznámení na rodiče žáka? Škola nebo sociální odbor? Děkuji za odpověď

  Další informace


  Ahojky,prosím nenapsal by mi někdo postup,jak toto zderivovat:2x^3-3x+2/x

  Obyčejně se tady píše , že se tady domácí úkoly neřeší. nyní kde nic tu nic. Já jsem tohle ale už opravdu zapoměl, nikdy v životě jsem to nepotřeboval.

  Další informace