• Jaký je rozdíl mezi psem s průkazem původu a pouze čistokrevným psem ? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaký je rozdíl mezi psem s průkazem původu a pouze čistokrevným psem ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jaký je rozdíl mezi psem s průkazem původu a pouze čistokrevným psem ?

 • Výlet na Jižní Moravu se psem  Další informace


 • Proč je mezi stanicemi metra Nádraží Holešovice a Letňany pouze jeden dvoukolejný unel a ne dva jednokolejné jako jinde?  Další informace


  Je rozdíl mezi americkým a kanadským řidičským průkazem?  Další informace


 • Shoda jmen se psem  Další informace


  Můžu cestovat s přestřihlím občanským průkazem do chorvatska změna trvalého pobytu ?  Další informace


  Mohu do Chorvatska jen s občanským průkazem (letecky) ?  Další informace


 • Android: pouze GPS , pouze GLONASS - android  Další informace


 • Sháním klip jedné německé zpěvačky Tureckého původu. Refrén: Here I am

  a jsou tam další němečtí zpěváci...Doplňuji:xko gt jediné, co vím je úryvek textu: I am not Bruce, I am not ...a refrén: Here I amVystupuje tam němec a pak další chlápek podobný jako Bruce Willis.A celý klip je laděný v jazzovém stylu, ten němec tam hraje na klavír.

  Další informace


 • Co víte o původu a vzniku Murphyho zákonů?

  Nevěděl jsem nic, ale tetka Wiki nezklamala:Základní formou všech těchto „zákonů schválnosti“ je tvrzení „Co se může pokazit, to se pokazí“, pojmenované po americkém leteckém inženýrovi Edwardu A. Murphym

  Další informace


 • Rozdíl mezi externím napájení do grafiky 6pin nebo bez 6pin je nějaký rozdíl?  Další informace


  Intel P D 950 - jaký je rozdíl mezi tímto a mezi obyčejným c2d  Další informace


 • Lze nahradit propadlý občanský průkaz při jednání na úřadě, řidičským průkazem?

  V řidičáků není uvedeno bydliště, tak to bude asi problém....

  Další informace


 • Věříte, že černé uhlí je biologického původu ?

  Kde se potom vzaly otisky a zkameněliny v uhelných slojích.Doplňuji:Takže otisk stop dinosaurů v uhlí vznikl jak ? Není divné, že tam ta stopa vydržela i po zemětřesení a nějaké záplavě ?

  Další informace


  Myslíte, že na tuto rozhlednu mohu s malým psem(Yorkshirem)?

  Když tam mohou matky s kočárky i zdravotně postižení? (Rozhledna v Bavorském lese)foto: a href"http://www.google.cz/imgres?qbavorsk%C3%BD+les+rozhledna um1 hlcs saN biw1366 bih653 tbmisch tbnid-I6XZfmjSTXefM: imgrefurlhttp://www.ingema.net/in2001/clanek.php%3Fid%3D1263 docid3UwxxDdFcEiqhM w350 h466 eiaglaTp6pAYSj4gS2qvCsBQ zoom1 iacthc vpx432 vpy242 dur1191 hovh259 hovw194 tx122 ty130 page1 tbnh164 tbnw151 start0 ndsp16 ved1t:429,r:6,s:0" rel"nofollow" http://www.google.cz/ hellip /a Doplňuji:Q:děkuji za vaši odpověď, já ovšem myslel jestli mě tam s ním pustí na tu rozhlednu.

  Další informace


 • Může Angličan gambijského původu reprezentovat Gambii ve sportu?

  ... žije-li dlouhodobě v Anglii? Ono už se to tedy stalo, jen by mě zajímalo, zda se toto ve sportu oficiálně může .

  Další informace


 • Co by se stalo, kdyby planety byly mezi sebou vzdáleny pouze pár kilometrů?

  Země a měsíc jsou od sebe vzdáleny 350000 km vím že to není planeta ale co by se stalo když by planety mezi sebou ve sluneční soustavě byly vzdáleny například 200000 km (např země od Marsu)

  Další informace


 • Je slovo šlechtit německého původu?

  Ano. Sloveso šlechtit, ale samozřejmě i všechna jména slova příbuzná pocházejí ze staré němčiny, jak potvrzuje Rejzkův Etymolobický slovník.šlechta, šlechetný, šlechetnost, šlechtic, šlechtična, šlechtický, šlechtit, šlechtitel(ka), šlechtitelský, šlechtitelství, vyšlechtit, ušlechtilý. Stč. též ve významu ušlechtilost, urozenost’.Stejně jako polsky szlachta přejato ze střhněmeckého slahte, (ge)slehte ‘rod, původ, kmen’, jež souvisí se schlagen ‘bít, tlouci’ (společným významem je ‘vyvíjet se určitým směrem’).V češtině . a polštině . přeneseno na rodové šlechtictví, které bylo do té doby u Slovanů neznámé.

  Další informace


  Jaký význam má slovo reálné v názvu reálné gymnázium? Jaký je rozdíl mezi obyčejným gymnáziem? Děkuji

  Pro definici musíme jít do minulosti. Podstata škol zůstává stejná, jenže se obměnily např. jazyky či se objevily další předměty.Základní charakteristiky jednotlivých škol:Gymnázium středoškolský vzdělávací ústav, jehož účelem bylo na základě studií historických, spoléhajících hlavně na jazyky (latinu a řečtinu) a klasickou literaturu i přírodní vědy, podávati vzdělání vyšší a zvláště připravovati studenty pro univerzitní studium.Reálné gymnázium středoškolský vzdělávací ústav, který stál mezi klasickým humanistickým gymnáziem a reálnou (dnes odbornou) školou. Studenti měli přírodovědné předměty, menší rozsah latiny než na klasickém gymnáziu, větší počet hodin přírodopisu - převažují přírodovědné předměty.Jinak reálné(ý) ve výrznamu školy pověcná škola .Podle Naší řeči.

  Další informace


 • jak se psem natrénovat, aby na povel dělal mrtvého?

  Doplňuji:medulienka: no jo, my si hrajem i když spíme, ale jak ji naučit, když na ni namířím třeba ruku a řeknu prásk , aby sebou práskla naznak? Jinak psi to uměj zahrát dobře- demonstrativní video: a href"http://www.amk.to/videa/nejnovejsi/detail/8553/" rel"nofollow" http://www.amk.to/ hellip /a

  Další informace


  Nechá řidič autobusu jet mou 13letou dceru samotnou s 30cm psem autobusem bez náhubku?

  Bez náhubku už nás nechali jet, ale vždy jsem jela s ní, autobusáci si často na děti dovolují. Na tak malá plemena se prostě náhubky nevyrábí a pes je naprosto ovladatelný. Myslíte, že by ji mohl pustit?

  Další informace